Kalendář

<listopad 2017>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Historie


                                           Soutěžní ročník 2016/2017 - Chlapci

                  1. místo - HC Zubří

                  2. místo - Dukla Praha A

                  3. místo - SKP Frýdek - Místek

 

                                           Soutěžní ročník 2016/2017 - Dívky  

 

                  1. místo - Zlín A

                  2. místo - DHC Plzeň A

                  3. místo - Slavia Praha

                                           Soutěžní ročník 2015/2016 - Chlapci

                  1. místo - TJ Sokol Centrum Haná

                  2. místo - Talent Plzeň A

                  3. místo - Dukla Praha I

                                            Soutěžní ročník 2015/2016 - Dívky

                  1. místo - Zlín A

                  2. místo - Slavia Praha

                  3. místo - J. Hradec

                                            Soutěžní ročník 2014/2015 - Chlapci

                  1. místo - Karviná A

                  2. místo - Talent Plzeň A

                  3. místo - Dukla Praha

                                            Soutěžní ročník 2014/2015 - Dívky

                  1. místo - Ivančice

                  2. místo - Veselí n. M.

                  3. místo - DHC Plzeň A

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2014 - Karviná

 

SK Velká Bystřice - HC Dukla Praha 6 11:17
SSK Talent Plzeň - HK Ivančice 19:25

HCB OKD Karviná - HBC Jičín

20:15
SK Velká Bystřice - HK Ivančice 23:20
HC Dukla Praha 6 - HCB OKD Karviná 19:28
HBC Jičín - SSK Talen Plzeň 17:16
HK Ivančice - HC Dukla Praha 6 20:23
HBC Jičín - SK Velká Bystřice 12:24
SSK Talent Plzeň - HCB OKD Karviná 20:18
HBC Jičín - HC Dukla Praha 6 21:24
SK Velká Bystřice - SSK Talent Plzeň 25:18
HCB OKD Karviná - HK Ivančice 18:15
HC Dukla Praha 6 - SSK Talent Plzeň 22:14
HK Ivančice - HBC Jičín 20:20
HCB OKD Karviná - SK Velká Bystřice 24:21

 

 

               
 1. HCB OKD Karviná 5 4 1 0 108:90 8
 2. HC Dukla Praha 6 5 4 1 0 105:94 8
 3. SK Velká Bystřice 5 3 0 2 104:91 6
 4. HK Ivančice 5 1 1 3 100:103 3
 5. HBC Jičín 5 1 1 3 85:104 3
 6. SSK Talent Plzeň 5 1 0 4 87:107 2

Individuální ocenění:

 Nejlepší hráč:Tomáš Piroch (SSK Talent Plzeň)

Nejlepší brankář: Jiří Lukášek (HK Ivančice)

Nejlepší střelec:  Michal Vaněk (HCB OKD Karviná) - 36 branek

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2014 - Plzeň

 

 HK Ivančice - DHC Plzeň 16:15
 HC Háje - TJ Sokol Písek 17:09
 DHC Slavia Praha - HC Zlín A 13:15
 HK Ivančice - TJ Sokol Písek 21:13
 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha 18:15
 HC Zlín A - HC Háje 18:13
TJ Sokol Písek - DHC Plzeň 12:14
HC Zlín A - HK Ivančice 23:14
HC Háje - DHC Slavia Praha 18:16
HC Zlín A - DHC Plzeň 13:13
HK Ivančice - HC Háje 12:16
DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek 16:11
DHC Plzeň - HC Háje 15:13
TJ Sokol Písek - HC Zlín A 12:20
DHC Slavia Praha - HK Ivančice 13:18

 

 

               
 1. HC Zlín A 4 1 0 89:65 9
 2. DHC Plzeň 3 1 1 75:69 7
 3. HC Háje 3 0 2 77:70 6
 4. HK Ivančice 3 0 2 81:80 6
 5. DHC Slavia Praha 1 0 4 73:80 2
 6. TJ Sokol Písek 0 0 5 57:88 0

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Adéla Baumbachová (HC Zlín)

Nejlepší brankářka: Barbora Rybníčková (HC Zlín)

Nejlepší střelkyně: Klára Slabá (DHC Slavia Praha) - 33 branek

 

 

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2013 - Praha

HCB OKD Karviná - HK Baník Most 22:19
Sokol Ostrava - SKP Frýdek-Místek 18:11

TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha 6

12:15
HCB OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek 30:21
HK Baník Most - TJ Sokol Nové Veselí 15:25
HC Dukla Praha 6 - Sokol Ostrava 18:16
SKP Frýdek-Místek - HK Baník Most 16:11
HC Dukla Praha 6 - HCB OKD Karviná 14:13
Sokol Ostrava - TJ Sokol Nové Veselí 12:22
HC Dukla Praha 6 - HK Baník Most 15:14
HCB OKD Karviná - Sokol Ostrava 18:19
TJ Sokol Nové Veselí - SKP Frýdek-Místek 25:21
HK Baník Most - Sokol Ostrava 13:20
SKP Frýdek-Místek - HC Dukla Praha 6 17:21
TJ Sokol Nové Veselí - HCB OKD Karviná 17:21

 

               
 1. HC Dukla Praha 6 5 5 0 0 83:72 10
 2. TJ Sokol Nové Veselí 5 3 0 2 101:84 6
 3. HCB OKD Karviná 5 3 0 2 104:90 6
 4. Sokol Ostrava 5 3 0 2 85:82 6
 5. SKP Frýdek-Místek 5 1 0 4 86:105 2
 6. HK Baník MOst 5 0 0 5 72:98 0

Individuální ocenění:

 Nejlepší hráč: Luděk Piwko (HCB OKD Karviná)

Nejlepší brankář: Patrik Coch (Sokol Ostrava)

Nejlepší střelec: Matěj Janotka (HC Dukla Praha) - 30 branek

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2013 - Zlín

DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc 15:10
HC Háje - HC Zlín B 18:12
TJ Sokol Poruba - HC Zlín A 09:14
DHC Slavia Praha - HC Zlín B 23:12

DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Poruba

14:23
HC Zlín A - HC Háje 29:13
HC Zlín B - DHK Zora Olomouc 14:18
HC Zlín A - DHC Slavia Praha 18:11
HC Háje - TJ Sokol Poruba 22:14
HC Zlín A - DHK Zora Olomouc 12:13
DHC Slavia Praha - HC Háje 09:13
TJ Sokol Poruba - HC Zlín B 20:16
DHK Zora Olomouc - HC Háje 13:18
HC Zlín B - HC Zlín A 10:23
TJ Sokol Poruba - DHC Slavia Praha 11:12

 

               
 1. HC Zlín A 4 0 1 96:56 8
 2. HC Háje 4 0 1 84:77 8
 3. DHC Slavia Praha 3 0 2 70:64 6
 4. TJ Sokol Poruba 2 0 3 77:78 4
 5. DHK Zora Olomouc 2 0 3 68:82 4
 6. HC Zlín B 0 0 5 64:102 0

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Tereza Lapčíková (HC Zlín A)

Nejlepší brankářka: Jana Vašulková (HC Zlín A)

Nejlepší střelkyně:  Eva Svobodová (HC Háje) - 23 branek

 

 

 

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2012 - Lovosice

SKP Frýdek-Místek - HKM Lovosice 21:23
HCB OKD Karviná - HC Zubří 12:14
SSK Talent 90 Plzeň - HBC Strakonice 21:16
SKP Frýdek-Místek - HC Zubří 24:23
HKM Lovosice - SSK Talent 90 Plzeň 13:25
HBC Strakonice - HCB OKD Karviná 16:11
HC Zubří - HKM Lovosice 15:15
HBC Strakonice - SKP Frýdek-Místek 25:26
HCB OKD Karviná - SSK Talent 90 Plzeň 14:19
HBC Strakonice - HKM Lovosice 17:20
SKP Frýdek-Místek - HCB OKD Karviná 14:13
SSK Talent 90 Plzeň - HC Zubří 17:23
HKM Lovosice - HCB OKD Karviná 16:13
HC Zubří - HBC Strakonice 18:25
SSK Talent 90 Plzeň - SKP Frýdek-Místek 28:17

 

               
 1. SSK Talent 90 Plzeň 5 4 0 1 110:83 8
 2. HC Zubří 5 3 1 1 93:83 7
 3. HKM Lovosice 5 3 1 1 87:91 7
 4. SKP Frýdek - Místek 5 3 0 2 102:112 6
 5. HBC Strakonice 5 1 0 4 89:96 2
 6. HCB OKD Karviná 5 0 0 5 63:79 0

Individuální ocenění:

 Nejlepší hráč: Radek Provinský (HKM Lovosice)

Nejlepší brankář: Petr Mokroš (HCB OKD Karviná)

Nejlepší střelec: René Ruffer (SKP Frýdek-Místek) - 45 branek

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2012 - Písek 

DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek 14:09
TJ Sokol Kobylisy II - DHC-SVŠ Plzeň 16:19
DHK Uherské Hradiště - HC Háje 18:11
DHC Slavia Praha - DHC-SVŠ Plzeň 15:17
TJ Sokol Písek - DHK Uherské Hradiště 17:19
HC Háje - TJ Sokol Kobylisy II 22:22
DHC-SVŠ Plzeň - TJ Sokol Písek 19:20
HC Háje - DHC Slavia Praha 16:17
TJ Sokol Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště 20:18
HC Háje - TJ Sokol Písek 20:16
DHC Slavia Praha - TJ Sokol Kobylisy II 17:14
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň 19:19
TJ Sokol Písek - TJ Sokol Kobylisy II 17:19
DHC-SVŠ Plzeň - HC Háje 21:20
DHK Uherské Hradiště - DHC Slavia Praha 20:13

 

               
 1. DHK Uherské Hradiště 3 1 1 94:80 7
 2. DHC-SVŠ Plzeň 3 1 1 95:90 7
 3. DHC Slavia Praha 3 0 2 76:76 6
 4. TJ Sokol Kobylisy II 2 1 2 91:93 5
 5. HC Háje 1 1 3 89:94 3
 6. TJ Sokol Písek 1 0 4 79:91 2

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Kamila Kordovská (TJ Sokol Kobylisy II)

Nejlepší brankářka: Monika Ottová (DHK Uherské Hradiště)

Nejlepší střelkyně: Veronika Galušková (DHC-SVŠ Plzeň) a Veronika Andrýsková (DHK Uherské Hradiště) - 40 branek

 

 

 

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2011 - Plzeň

 HCB OKD Karviná - TJ Sokol Ostrava 15:16
 HKM Lovosice - ELP jablonec n.N. 12:12
 SSK Talent 90 Plzeň - HC Zubří 25:20
 HCB OKD Karviná - ELP Jablonec n.N. 22:14
 TJ Sokol Ostrava - SSK Talent 90 Plzeň 14:12
 HC Zubří - HKM Lovosice 19:17
 ELP Jablonec n.N. - TJ Sokol Ostrava 9:18
 HC Zubří - HCB OKD Karviná 21:19 
 HKM Lovosice - SSK Talent 90 Plzeň 9:21 
 HC Zubří - TJ Sokol Ostrava 15:19 
 HCB OKD Karviná - HKM Lovosice 22:10
 SSK Talent 90 Plzeň - ELP Jablonec n.N. 19:11 
 TJ Sokol Ostrava - HKM Lovosice 12:24
 ELP Jablonec n.N. - HC Zubří 15:19 
 SSK Talent 90 Plzeň - HCB OKD Karviná 21:12 

 

               
 1.  TJ Sokol Ostrava 5  0  1  79:75
 2.  SSK Talent 90 Plzeň 5 4  0  1  98:66 8
 3.  HC Zubří 5  0  2  94:95
 4.  HCB OKD Karviná 5 2  0  3  90:82 4
 5.  HKM Lovosice 5 1  1  3  72:86 3
 6.  ELP Jablonec n.N. 5 0  1  4  61:90 1

Individuální ocenění:

 Nejlepší hráč: Miroslav Kuriš - HC Zubří

Nejlepší brankář: Ondřej Bonček - TJ Sokol Ostrava

Nejlepší střelec: Dominik Varmuža - TJ Sokol Ostrava (31 branek)

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2011 - Ostrava 

HK Slavia VŠ Plzeň - Jiskra Havlíčkův Brod  15:14 
TJ Sokol Kobylisy II - DHC Slavia Praha  14:11 
DHK Zora Olomouc - Sokol Písek "B"  24:16 
HK Slavia VŠ Plzeň - DHC Slavia Praha  13:18 
Jiskra Havlíčkův Brod - DHK Zora Olomouc  18:20 
Sokol Písek "B" - TJ Sokol Kobylisy II  22:23 
DHC Slavia Praha - Jiskra Havlíčkův Brod  14:21 
Sokol Písek "B" - HK Slavia VŠ Plzeň  16:21 
TJ Sokol Kobylisy II - DHK Zora Olomouc  21:21 
Sokol Písek "B" - Jiskra Havlíčkův Brod  12:16 
HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Sokol Kobylisy II  21:15 
DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha  12:15 
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Kobylisy II  22:15 
DHC Slavia Praha - Sokol Písek "B"  19:14 
DHK Zora Olomouc - HK Slavia VŠ Plzeň  14:17 

 

               
 1.  HK Slavia VŠ Plzeň 87:77 
 2.  Jiskra Havlíčkův Brod 91:76 
 3.  DHC Slavia Praha 77:74 
 4.  DHK Zora Olomouc 91:87 
 5.  TJ Sokol Kobylisy II 88:97 
 6.  Sokol Písek "B" 80:103 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Kristýna Jůzová - Jiskra Havl. Brod

Nejlepší brankářka: Kateřina Smolková - HK Slavia VŠ Plzeň

Nejlepší střelkyně: Kamila Kordovská - TJ Sokol Kobylisy II (36 branek)

 

 

 

 

Mistrovství České republiky straších žáků 2010 - Karviná

KH Kopřivnice - HCB OKD Karviná

16:16

TJ Sokol Ostrava - Loko České Budějovice

19:14

TJ Sokol Nové Veselí - SSK Talent 90 Plzeň

19:19

KH Kopřivnice - Loko České Budějovice

26:18

HCB OKD Karviná - TJ Sokol Nové Veselí

27:10

SSK Talent 90 Plzeň - TJ Sokol Ostrava

19:26

Loko České Budějovice - HCB OKD Karviná

16:26

SSK Talent 90 Plzeň - KH Kopřivnice

20:36

TJ Sokol Ostrava - TJ Sokol Nové Veselí

22:25

SSK Talent 90 Plzeň - HCB OKD Karviná

15:34

KH Kopřivnice - TJ Sokol Ostrava

21:19

TJ Sokol Nové Veselí - Loko České Budějovice

20:19

HCB OKD Karviná - TJ Sokol Ostrava

28:13

Loko České Budějovice - SSK Talent 90 Plzeň

20:22

TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice

19:29

 

               

1.

HCB OKD Karviná

5

4

1

0

131:70

9

2.

KH Kopřivnice

5

4

1

0

128:92

9

3.

TJ Sokol Nové Veselí

5

2

1

2

93:116

5

4.

TJ Sokol Ostrava

5

2

0

3

99:107

4

5.

SSK Talent 90 Plzeň

5

1

1

3

95:135

3

6.

Loko České Budějovice

5

0

0

5

87:113

0

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráč: Gasior Jakub - HCB OKD Karviná

Nejlepší brankář: Tichavský Radim - KH Kopřivnice

Nejlepší střelec: Bukovský Marek - KH Kopřivnice (40 branek)

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2010 - Zlín

HC Zlín "A" - DHK Zora Olomouc 17:15
HK Decro Veselí n.M. - HC Plzeň 18:18
DHC Slavia Praha - Sokol Písek 17:16
HC Zlín "A" - HC Plzeň 23:20
DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha 16:18
Sokol Písek - HK Decro Veselí n.M. 16:13
HC Plzeň - DHK Zora Olomouc 17:17
Sokol Písek - HC Zlín "A" 15:21
HK Decro Veselí n.M. - DHC Slavia Praha 14:17
Sokol Písek - DHK Zora Olomouc 19:17
HC Zlín "A" - HK Decro Veselí n.M. 17:12
DHC Slavia Praha - HC Plzeň 20:18
DHK Zora Olomouc - HK Decro Veselí n.M. 23:19
HC Plzeň - Sokol Písek 19:14
DHC Slavia Praha - HC Zlín "A" 16:23

 

               
1. HC Zlín "A" 5 5 0 0 101:78 10
2. DHC Slavia Praha 5 4 0 0 88:87 8
3. HC Plzeň 5 1 2 2 92:92 4
4. Sokol Písek 5 2 0 2 80:87 4
5. DHK Zora Olomouc 5 1 1 3 88:90 3
6. HK Decro Veselí n.M. 5 0 1 4 76:91 1

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Jeřábková Markéta - HC Plzeň

Nejlepší brankářka: Šutovská Lucie - HK Decro Veselí n.M.

Nejlepší střelkyně: Nygrýnová Gabriela - HC Zlín (33 branek)

 

 

 

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2009 - Karviná

HCB Karviná - Loko Louny 24:07
KH Kopřivnice - Dukla Praha 20:16
Sokol Kobylisy - HKM Lovosice 18:15
HCB Karviná - KH Kopřivnice 16:18
Loko Louny - Sokol Kobylisy 15:14
HKM Lovosice - Dukla Praha 09:17
KH Kopřivnice - Loko Louny 21:09
HKM Lovosice - HCB Karviná 18:30
Dukla Praha - Sokol Kobylisy 17:16
HKM Lovosice - Loko Louny 15:18
HCB Karviná - Dukla Praha 21:16
Sokol Kobylisy - KH Kopřivnice 14:18
Loko Louny - Dukla Praha 15:18
KH Kopřivnice - HKM Lovosice 26:26
Sokol Kobylisy - HCB Karviná 16:30

 

               
1. KH Kopřivnice 5 4 1 0 103:81 9
2. HCB OKD Karviná 5 4 0 1 121:75 8
3. HC Dukla Praha 5 3 0 2 84:81 6
4. Loko Louny 5 2 0 3 64:92 4
5. TJ Sokol Kobylisy 5 1 0 4 78:95 2
6. HKM Lovosice 5 0 1 4 83:109 1

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráč: Tomáš Mlotek - HCB Karviná

Nejlepší brankář: Lukáš Hrachovský - Dukla Praha

Nejlepší střelec: Pavel Žižkovský - KH Kopřivnice

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2009 - Písek 

Sokol Písek "A" - Jiskra Havl. Brod 22:12
Sokol Vršovice - DHK Zora Olomouc 16:25
HC Zlín "A" - DHC Slavia Praha 22:21
Sokol Písek "A" - DHK Zora Olomouc 21:13
Jiskra Havl. Brod - HC Zlín "A" 20:22
DHC Slavia Praha - Sokol Vršovice 27:18
DHK Zora Olomouc - Jiskra Havl. Brod 23:15
DHC Slavia Praha - Sokol Písek "A" 20:11
Sokol Vršovice - HC Zlín "A" 24:29
DHC Slavia Praha - Jiskra Havl. Brod 25:10
Sokol Písek "A" - Sokol Vršovice 32:15
HC Zlín "A" - DHK Zora Olomouc 17:16
Jiskra Havl. Brod - Sokol Vršovice 14:21
DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha 17:19
HC Zlín "A" - Sokol Písek "A" 19:16

 

 

               
1. HC Zlín "A" 5 5 0 0 109:97 10
2. DHC Slavia Praha 5 4 0 1 112:78 8
3. Sokol Písek "A" 5 3 0 2 102:79 6
4. DHK Zora Olomouc 5 2 0 3 94:88 4
5. Sokol Vršovice 5 1 0 4 94:127 2
6. Jiskra Havlíčkův Brod 5 0 0 5 71:113 0

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Tereza Pokorná - DHC Slavia Praha

Nejlepší brankářka: Michaela Vondráčková - DHC Slavia Praha

Nejlepší střelkyně: Tereza Pokorná - DHC Slavia Praha

 

 

 

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2008 - Plzeň

HCB Karviná - Sokol Vršovice 22:23
Talent 90 Plzeň - HC Zubří 24:12
Dukla Praha - HBC Jičín 14:20
HCB Karviná - HC Zubří 20:19
Sokol Vršovice - Dukla Praha 16:16
HBC Jičín - Talent 90 Plzeň 23:17
HC Zubří - Sokol Vršovice 23:14
HBC Jičín - HCB Karviná 24:20
Talent 90 Plzeň - Dukla Praha 22:22
HBC Jičín - Sokol Vršovice 22:24
HCB Karviná - Talent 90 Plzeň 09:21
Dukla Praha - HC Zubří 19:18
Sokol Vršovice - Talent 90 Plzeň 19:22
HC Zubří - HBC Jičín 15:21
Dukla Praha - HCB Karviná 23:19

 

               
1. HBC Continental Jičín 5 4 0 1 110:90 8
2. SSK Talent 90 Plzeň 5 3 1 1 106:85 7
3. HC Dukla Praha 5 2 2 1 94:95 6
4. TJ Sokol Praha Vršovice 5 2 1 2 96:105 5
5. HCB OKD Karviná 5 1 0 4 90:110 2
6. HC Gumárny Zubří 5 1 0 4 87:98 2

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráč: Tomáš Babák - HBC Jičín

Nejlepší brankář: Daniel Krupa - HC Zubří

Nejlepší střelec: Michal Tonar - Talent Plzeň

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2008 - Ústí nad Labem

Jiskra Havl. Brod - SHK Kunovice 23:14
DHK Zora Olomouc - HC Háje Praha 15:22
HC Zlín - DHC Slavia Praha 09:14
Jiskra Havl. Brod - HC Háje Praha 16:14
SHK Kunovice - HC Zlín 24:21
DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc 24:14
HC Háje Praha - SHK Kunovice 16:20
DHC Slavia Praha - Jiskra Havl. Brod 15:12
DHK Zora Olomouc - HC Zlín 16:15
DHC Slavia Praha - SHK Kunovice 18:15
Jiskra Havl. Brod - DHK Zora Olomouc 22:16
HC Zlín - HC Háje Praha 20:20
SHK Kunovice - DHK Zora Olomouc 20:18
HC Háje Praha - DHC Slavia Praha 22:24
HC Zlín - Jiskra Havl. Brod 19:20

 

 

             
1. DHC Slavia Praha 5 5 0 0 95:72 10
2. Jiskra Havlíčkův Brod 5 4 0 1 93:78 8
3. SHK Kunovice 5 3 0 2 93:96 6
4. HC Háje Praha 5 1 1 3 94:95 3
5. DHK Zora Olomouc 5 1 0 4 79:103 2
6. HC Zlín 5 0 1 4 94:94 1

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Jitka Kutlvašrová - Havlíčkův Brod

Nejlepší brankářka: Petra Kudláčková - HC Háje

Nejlepší střelkyně: Markéta Beranová - SHK Kunovice

 

 

 

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2007 - Karviná

Dukla Praha - Talent 90 Plzeň 24:20
HC Plzeň - HBC Jičín 25:26
HCB Karviná - HC Zlín 22:14
Dukla Praha - HBC Jičín 27:26
Talent 90 Plzeň - HCB Karviná 17:30
HC Zlín - HC Plzeň 16:24
HBC Jičín - Talent 90 Plzeň 27:11
HC Zlín - Dukla Praha 17:18
HC Plzeň - HCB Karviná 21:24
HC Zlín - Talent 90 Plzeň 17:23
Dukla Praha - HC Plzeň 24:24
HCB Karviná - HBC Jičín 14:23
Talent 90 Plzeň - HC Plzeň 18:22
HBC Jičín - HC Zlín 20:12
HCB Karviná - Dukla Praha 30:27

 

 

               
1. HBC Jičín 5 4 0 1 122:89 8
2. HCB Karviná 5 4 0 1 120:102 8
3. Dukla Praha 5 3 1 1 120:117 7
4. HC Plzeň 5 2 1 2 116:108 5
5. Talent 90 Plzeň 5 1 0 4 89:120 2
6. HC Zlín 5 0 0 5 76:107 0

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráč: Milan Škvařil - HC Plzeň

Nejlepší brankář: Adam Březík - HC Zlín

Nejlepší střelec: Milan Škvařil - HC Plzeň

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2007 - Zlín

HC Zlín - Sokol Poruba 16:12
SHK Kunovice - DHK Zora Olomouc 24:18
Jiskra Havl. Brod - DHC Slavia Praha 15:23
HC Zlín - DHK Zora Olomouc 19:16
Sokol Poruba - Jiskra Havl. Brod 18:19
DHC Slavia Praha - SHK Kunovice 26:17
DHK Zora Olomouc - Sokol Poruba 21:22
DHC Slavia Praha - HC Zlín 15:16
SHK Kunovice - Jiskra Havl. Brod 24:25
DHC Slavia Praha - Sokol Poruba 19:15
HC Zlín - SHK Kunovice 18:20
Jiskra Havl. Brod - DHK Zora Olomouc 15:17
Sokol Poruba - SHK Kunovice 28:27
DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha 13:23
Jiskra Havl. Brod - HC Zlín 14:18

 

               
1. HC Zlín 5 4 0 1 87:77 8
2. DHC Slavia Praha 5 4 0 1 106:76 8
3. Jiskra Havlíčkův Brod 5 2 0 3 88:100 4
4. Sokol Poruba 5 2 0 3 95:102 4
5. SHK Kunovice 5 2 0 3 112:115 4
6. DHK Zora Olomouc 5 1 0 4 85:103 2

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Šárka Marčíková - HC Zlín

Nejlepší brankářka: Žaneta Stojarová - HC Zlín

Nejlepší střelkyně: Andrea Königová - DHC Slavia Praha

 

 

 

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2006 - Brno

Sokol Nové Veselí - SKP Frýdek - Místek 22:15
Dukla Praha - KH Kopřivnice 20:22
TJ Náchod - HCB Karviná 21:31
Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice 18:26
SKP Frýdek - Místek - TJ Náchod 25:23
HCB Karviná - Dukla Praha 26:20
KH Kopřivnice - SKP Frýdek - Místek 22:22
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 31:27
KH Kopřivnice - TJ Náchod 27:19
Dukla Praha - SKP Frýdek - Místek 21:18
TJ Náchod - Dukla Praha 17:25
KH Kopřivnice - HCB Karviná 15:27
Sokol Nové Veselí - TJ Náchod 21:17
SKP Frýdek - Místek - HCB Karviná 22:31
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 20:21

 

               
1. HCB Karviná 5 5 0 0 146:105 10
2. KH Kopřivnice 5 3 1 1 112:106 7
3. Sokol Nové Veselí 5 3 0 2 109:109 6
4. Dukla Praha 5 2 0 3 106:104 4
5. SKP Frýdek - Místek 5 1 1 3 102:119 3
6. TJ Náchod 5 4 0 5 97:129 0

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráč: Radim Chudoba - HCB Karviná

Nejlepší brankář: Jan Matusczyk - HCB Karviná

Nejlepší střelec: Radim Chudoba - HCB Karviná

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2006 - Ostrava - Poruba

HC Háje - Spartak Třebíč 21:21
HC Zlín "A" - Sokol Hrabůvka 25:14
Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc 10:17
HC Háje - Sokol Hrabůvka 23:18
Spartak Třebíč - Sokol Poruba 18:19
DHK Zora Olomouc - HC Zlín "A" 10:15
Sokol Hrabůvka - Spartak Třebíč 20:21
DHK Zora Olomouc - HC Háje 16:18
HC Zlín "A" - Sokol Poruba 20:12
DHK Zora Olomouc - Spartak Třebíč 13:17
HC Háje - HC Zlín "A" 19:13
Sokol Poruba - Sokol Hrabůvka 15:15
Spartak Třebíč - HC Zlín "A" 19:21
Sokol Hrabůvka - DHK Zora Olomouc 19:17
Sokol Poruba - HC Háje 21:13

 

               
1. HC Zlín "A" 5 4 0 1 94:74 8
2. HC Háje Praha 5 3 1 1 94:89 7
3. Sokol Poruba 5 2 1 2 77:83 5
4. Spartak Třebíč 5 2 1 2 96:94 5
5. Sokol Hrabůvka 5 1 1 3 86:101 3
6. DHK Zora Olomouc 5 1 0 4 73:79 2

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Lucie Zbožínková - Spartak Třebíč

Nejlepší brankářka: Michaela Dederlová - HC Zlín

Nejlepší střelkyně: Monika Jedličková - Spartak Třebíč

 

 

 

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2005 - Karviná 

Sokol Ostrava - HCB Karviná 13:19
Tatran Litovel - Talent Plzeň 20:29
HC Zubří - Dukla Praha 20:19
Sokol Ostrava - Talent Plzeň 23:25
HCB Karviná - HC Zubří 18:13
Dukla Praha - Tatran Litovel 21:32
Talent Plzeň - HCB Karviná 19:26
Dukla Praha - Sokol Ostrava 19:20
Tatran Litovel - HC Zubří 21:30
Dukla Praha - HCB Karviná 12:20
Sokol Ostrava - Tatran Litovel 21:17
HC Zubří - Talent Plzeň 17:22
HCB Karviná - Tatran Litovel 22:15
Talent Plzeň - Dukla Praha 22:17
HC Zubří - Sokol Ostrava

20:24

 

               
1. HCB Karviná 5 5 0 0 105:72 10
2. Talent Plzeň 5 4 0 1 117:103 8
3. Sokol Ostrava 5 3 0 2 101:100 6
4. HC Zubří 5 2 0 3 100:104 4
5. Tatran Litovel 5 1 0 4 105:123 2
6. Dukla Praha 5 0 0 5 88:114 0

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráč: Petr Majtner - HCB Karviná

Nejlepší brankář: Artur Adamík - HCB Karviná

Nejlepší střelec: Pavel Mezek - Talent Plzeň

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2005 - Zlín

Háje Praha - Sokol Poruba 17:15
HC Zlín "B" - HC Zlín "A" 15:17
Sokol Hrabůvka - DHK Zora Olomouc 17:11
Háje Praha - HC Zlín "A" 19:19
Sokol Poruba - Sokol Hrabůvka 21:15
DHK Zora Olomouc - HC Zlín "B" 17:21
HC Zlín "A" - Sokol Poruba 16:13
DHK Zora Olomouc - Háje Praha 17:23
HC Zlín "B" - Sokol Hrabůvka 18:21
DHK Zora Olomouc - Sokol Poruba 22:17
Háje Praha - HC Zlín "B" 21:12
Sokol Hrabůvka - HC Zlín "A" 19:17
Sokol Poruba - HC Zlín "B" 18:15
HC Zlín "A" - DHK Zora Olomouc 15:19
Sokol Hrabůvka - HC Háje Praha 12:11

 

               
1. Sokol Hrabůvka 5 4 0 1 84:78 8
2. HC Háje Praha 5 3 1 1 91:75 7
3. HC Zlín "A" 5 2 1 1 84:85 5
4. DHK Zora Olomouc 5 2 0 3 86:93 4
5. Sokol Poruba 5 2 0 3 84:85 4
6. HC Zlín "B" 5 1 0 4 81:94 2

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Lenka Rozsypalová - HC Háje Praha

Nejlepší brankářka: Markéta Kořínková - Sokol Poruba

Nejlepší střelkyně: barbora Mýlková - Sokol Hrabůvka

 

 

 

 

Mistrovství České republiky starších žáků 2004 - Zubří

HC Zubří - Talent Plzeň 35:20
HCB Karviná - SKP Frýdek - Místek  19:18
HCB Karviná - HC Zubří 23:30
SKP Frýdek - Místek - Talent Plzeň 38:21
Talent Plzeň - HCB Karviná 17:25
HC Zubří - SKP Frýdek - Místek 29:22

               
1.

HC Zubří

3 3 0 0 94:65 6
2. HCB Karviná 3 2 0 1 67:65 4
3. SKP Frýdek - Místek 3 1 0 2 78:69 2
4. Talent Plzeň 3 0 0 3 58:98 0

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráč: Ondřej Mika - HC Zubří

Nejlepší brankář: Petr Pohludka - SKP Frýdek - Místek

Nejlepší střelec: Štěpán Krupa - HC Zubří

 

Mistrovství České republiky starších žákyň 2004 - Havlíčkův Brod

Sokol Písek - Uh. Hradiště 22:26
Havl. Brod - HC Háje 23:27
Havl. Brod - Sokol Písek 24:27
HC Háje - Uh. Hradiště 26:20
Uh. Hradiště - Havl. Brod 20:16
Sokol Písek - HC Háje 23:35

 

               
1. HC Háje 3 3 0 0 88:66 6
2. HC ITS Uh. Hradiště 3 2 0 1 66:64 4
3. Sokol Písek 3 1 0 2 72:85 2
4. Jiskra havl. Brod 3 0 0 3 63:74 0

 

Individuální ocenění:

Nejlepší hráčka: Hana Kutrvašrová - Havl. Brod

Nejlepší brankářka: Lucie Satrapová - Havl. Brod

Nejlepší střelkyně: Iveta Luzumová - Sokol Písek