15.12.2016 otevřeno: 1732 x

Konference mládeže 2017 v Náchodě - Poslední den na přihlášení!

Konference mládeže 2017 se uskuteční ve dnech 7. a 8. 1. 2017 v Náchodě. Letošní Konference mládeže bude zaměřena na rozvoj individuálních schopností a dovedností.

 

Hlavním lektorem Konference mládeže bude pan Marko Šibila, lektor EHF, který v loňské sezóně vedl tým RK Gorenje Velenje (účastník EHF Cupu), a který dlouhodobě působí na Univerzitě v Lublani.

 

Foto: rukometnitrener.com

 

Podrobný program bude zveřejněn již brzy. Sledujte webové stránky ČSH.

 

Způsob přihlášení a další konkrétní informace naleznete níže v článku. Komise mládeže Českého svazu házené zvolila pro nabídku ubytování a stravování formu balíčků.

 

Nabízené balíčky:

Balíček A – 1650 Kč:

2x nocleh (pátek a sobota)

 

2x stravování (pátek V, sobota S, O, V a neděle S, O)

 

účastnický poplatek

Balíček B – 1250 Kč:

1x nocleh (sobota)

 

stravování (sobota O, V a neděle S, O)

 

účastnický poplatek

Balíček C – 900 Kč

stravování (sobota O, V a neděle O)

 

účastnický poplatek

Balíček D – 600 Kč

účastnický poplatek

 

 

Konference mládeže 2017 je kapacitně omezena, a tudíž se může zúčastnit pouze prvních 80 přihlášených. Na základě Vámi vyplněné přihlášky, kterou naleznete v sekci „ke stažení – Dokumenty komise mládeže“ a odeslání na e-mail mladez@chf.cz, Vám přidělíme číslo přihlášky. Toto číslo je velice důležité při platbě, jelikož slouží jako specifický symbol.

Platby za Vámi zvolené balíčky A, B, C, D zasílejte po obdržení čísla přihlášky bezhotovostním převodem na účet Českého svazu házené: 1730408504/0600 s uvedením variabilního a specifického symbolu (VS - 506 a SS – přidělené pořadové číslo).

Nezapomeňte, termín uzávěrky je stanoven na 15. 12. 2016 a pouze prvních 80 přihlášených má jistou účast na Konferenci mládeže 2017.

Na závěr připomínáme, že účast na Konferenci mládeže 2017 opravňuje posluchače k prodloužení trenérské licence v rámci starého systému doškolení. Účastníkům, kteří získávají kredity do nového kreditního systému, bude přiděleno za účast na tomto semináři 12 kreditů. Seminář také slouží k prodloužení licencí A, B i C dle starého režimu doškolování.