SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<červen 2018>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.9.2017 otevřeno: 1862 x

Představujeme nové pracovníky ČSH: Petr Hejtmánek, vedoucí trenér RHC

S novou sezónou nastoupili do nových pozic zabezpečujících agendu házenkářského hnutí noví pracovníci. S čím vám mohou pomoci, jak a s jakými dotazy se na ně můžete obracet? To vám přiblížíme v krátkém rozhovoru. Novým vedoucím trenérem RHC je Petr Hejtmánek.

 

Co je Vaším pracovním úkolem?

Náplní mé práce je především propojení Regionálních házenkářských center. V praxi to znamená objíždění jednotlivých center, spolupráce s jednotlivými trenéry a společné úsilí o prosazení koncepce trénování směrem k TCM.

 

S jakými dotazy nebo požadavky se na vás mohou členové házenkářského hnutí obracet?

Kdokoliv se na mě může obrátit s jakýmkoliv problémem týkajícím se fungování RHC od praktických věcí jako je trénování až po administrativu, která je s chodem RHC spojená.

 

Jak bude v praxi probíhat Váš pracovní den? Vyjíždíte do klubů nebo je možné vás zastihnout v sídle ČSH v Praze?

Devadesát procent svého pracovního času budu trávit v terénu sledováním tréninkových jednotek RHC, zápasů, turnajů, školních lig, kempů házenkářských dají a podobně. Poznatky a poznámky pak budu konzultovat s trenéry a společně budeme pracovat na tom, abychom dosahovali co nejlepších výsledků. Zbylých deset procent času zabere administrativa spojená s provozem RHC.

 

Připomeňte nám, prosím, vaši bohatou házenkářskou kariéru.

Patnáct let jsme prožil ve Francii, kde jsem působil v první a druhé lize, dva roky jsem potom strávil v Rumunsku, kde jsme s HCM Constanta bojovali v Lize mistrů. Čtyři roky jsem hrál za Duklu Praha, se kterou jsme vybojovali Český pohár, a čtyři roky jsem působil ve Zlíně. Jako trenér jsme působil u juniorů týmu Pontault Combault a za svůj největší úspěch považuji to, že mí svěřenci jsou dnes úspěšnými hráči mužského týmu. Ve stejném klubu jsem působil jako asistent trenéra mužů.

 

Co vás motivovalo k této práci a jaké jsou vaše osobní cíle v této pracovní pozici?

Házená samotná. Budu se snažit zkušenosti nabyté v zahraničí přenést zpátky Česka. Snad se mi to povede.

 

 

 

Petr Hejtmánek

Vedoucí trenér RHC

email: rhc@chf.cz