SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<srpen 2018>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
22.1.2018 otevřeno: 1615 x

KEMP HÁZENKÁŘSKÝCH NADĚJÍ DÍVEK ROČNÍK NAROZENÍ 2003

V sobotu skončil v Nymburce kemp házenkářských nadějí dívek, ročník narození 2003. Akce se zúčastnilo 60 vybraných talentovaných hráček ze 13 krajů. Na zdárném průběhu kempu se pak podíleli trenéři krajských výběrů, trenéři RHC, trenéři TCM a trenéři experti na různé posty.

Hráčky absolvovali během tří dnů, dvě tréninkové jednotky v délce 180 minut, kempový turnaj, testování, dovednostní soutěže a závěrečná utkání vybraných družstev.

V průběhu tréninkových jednotek vždy pracovali na několika stanovištích s různým zaměřením s důrazem na herní činnosti jednotlivce a individuální dovednosti.

První den se akce zúčastnili také reprezentantky České republiky Petra Kudláčková a Alena Šetelíková, které s hráčky po tréninku absolvovali i besedu a autogramiádu.

Po celou dobu kempu bylo zajímavé sledovat talentované hráčky, jak se vyrovnávají s novými tréninkovými úkoly, jak dokážou v utkání hrát vedle skoro neznámých spoluhráček, jak dokáží zvládnout narůstající únavu a jak dokáží předvést to nejlepší ze svých dovednosti a házenkářského umění.

Hráčky budou nadále během příštích dvou let sledovány během turnajů žákovské ligy a ligových utkání dorosteneckých soutěží, bude se sledovat jejich házenkářský vývoj, zlepšování fyzických předpokladů, ale především i jejich motivace k tvrdé práci a ambice k dosáhnutí co nejlepší výkonnosti.

Seznam nominovaných hráček, včetně jejich klubové příslušnosti viz níže.

Dovednostní soutěže

PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA: 1. HVOZDENSKÁ JANA ZLN, 2. KONIGOVÁ KRISTÝNA KVA, 3. ZÁLEŠÁKOVÁ ZUZANA ZLN

7M HODY:

NEJLEPŠÍ STŘELEC - TVRDOŇOVÁ DANIELA ZLN,

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ - HABERMANNOVÁ KLÁRA OLM

Výsledky testování ke stažení zde.

Seznam účastnic:

 

 

1 DAŇKOVÁ MICHAELA S ZLN HC ZLÍN
2 GABRHELOVÁ GABRIELA S ZLN HC ZLÍN
3 FLEKOVÁ LUCIE S ZLN HC KUNOVICE
4 HVOZDENSKÁ JANA S ZLN HC ZLÍN
5 ZÁLEŠÁKOVÁ ZUZANA K ZLN HC KUNOVICE
6 HOZOVÁ SIMONA K ZLN HC ZLÍN
7 KRAJČOVÁ NATÁLIE PI ZLN HC ZLÍN
8 POLÁČKOVÁ ANITA BR ZLN HC ZLÍN
9 TVRDOŇOVÁ DANIELA S ZLN HC KUNOVICE
10 KUXOVÁ NATÁLIE S OLM DHK ZORA OLOMOUC
11 MACHAČOVÁ MONIKA S OLM DHK ZORA OLOMOUC
12 ONDERKOVÁ VENDULA S OLM SK ŽERAVICE
13 KREJZLÍKOVÁ ELIŠKA S OLM DHK ZORA OLOMOUC
14 HABERMANOVÁ KLÁRA BR OLM DHK ZORA OLOMOUC
15 KOKYOVÁ TEREZA S MS SOKOL KARVINÁ
16 JUŘINOVÁ VERONIKA BR MS SOKOL PORUBA
17 BELIČINOVÁ TEREZA K MS HC BOHUMÍN
18 HOUDKOVÁ MARKÉTA S MS SOKOL PORUBA
19 BARČÁKOVÁ KRISTÝNA S MS SOKOL KARVINÁ
20 NOVÁKOVÁ BARBORA K JM SKH VELKÁ N. V.
21 DREXLEROVÁ SÁRA S JM HC HODONÍN
22 VRBOVÁ VERONIKA  K JM HC HODONÍN
23 SMĚJOVÁ MONIKA PI JM TATRAN BOHUNICE
24 ČECHOVÁ KRISTÝNA K VYS SLAVOJ ŽIROVNICE
25 COUFALOVÁ KRISTÝNA S VYS SLAVOJ ŽIROVNICE
26 HEŘMÁNKOVÁ ANNA PI VYS SLAVOJ ŽIROVNICE
27 PERNÍČKOVÁ NIKOLA BR VYS JISKRA HAVL BROD
28 BOUCHNEROVÁ TEREZA PI VYS JISKRA HAVL BROD
29 MUSILOVÁ ELIŠKA K VYS JISKRA HAVL BROD
30 KONIGOVÁ KRISTÝNA S KVA LÁZNĚ KYNŽVART
31 MICHALCOVÁ TEREZA S KVA LÁZNĚ KYNŽVART
32 KAŠPAROVÁ JANA BR KVA LOKO CHEB
33 TESAŘOVÁ KLÁRA K KVA LÁZNĚ KYNŽVART
34 SMEJKALOVÁ TEREZA BR PCE HC PARDUBICE
35 VOŽENÍLKOVÁ PETRA K PCE HC PARDUBICE
36 FRIEDLOVÁ MICHAELA S PCE HC PARDUBICE
37 HATAŠOVÁ ŠTĚPÁNKA K LIB TJ TURNOV
38 ČÁSOVÁ ADÉLA S ÚST DHK BANÍK MOST
39 SOKOLOVÁ SIMONA BR ÚST SPARTAK ÚSTÍ
40 SCHEITHAUEROVÁ ADÉLA K ÚST DHK BANÍK MOST
41 HOPPOVÁ BARBORA PI ÚST SPARTAK ÚSTÍ
42 MALÁ MICHAELA BR PLZ DHC PLZEŇ
43 MELICHAROVÁ NIKOLA S PLZ SLAVIA VŠ PLZEŇ
44 VORÁČKOVÁ HELENA S PLZ DHC PLZEŇ
45 TOMANOVÁ NATÁLIE K PLZ DHC PLZEŇ
46 PITULOVÁ ADÉLA PI PLZ DHC PLZEŇ
47 PAZDEROVÁ ADÉLA S STČ HC MĚLNÍK
48 CHUDÁ KAROLÍNA S STČ HC MĚLNÍK
49 VÍTKOVÁ ANEŽKA S STČ SOKOL BĚLÁ
50 BROUSILOVÁ VIKTORIE S SOKOL PÍSEK
51 NOVÁKOVÁ VIKTORIE S SOKOL PÍSEK
52 KALAJOVÁ ROMANA S HINDŘICHŮV HRADEC
53 ČERNÁ KLÁRA S SOKOL PÍSEK
54 SPURNÁ ŠÁRKA BR JINDŘICHŮV HRADEC
55 LIŠKOVÁ ADÉLA S JINDŘICHŮV HRADEC
56 HOLEČKOVÁ VERONIKA S PHA DHC SLAVIA PRAHA
57 NEKARDOVÁ NATÁLIE S PHA HC HÁJE PRAHA
58 ZIMOVÁ ADÉLA S PHA DHC SLAVIA PRAHA
59 MATĚJKOVÁ KATEŘINA BR PHA DHC SLAVIA PRAHA
60 VRBKOVÁ VENDULA BR PHA SOKOL KOBYLISY