Kalendář akcí

Datum 4.3.2017 10:00
Akce Zlín - Bohunice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 4.3.2017 10:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 4.3.2017 10:00
Akce Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 4.3.2017 10:00
Akce Dukla B - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 4.3.2017 10:30
Akce Maloměřice - Napajedla
2.liga muži JM
Datum 4.3.2017 11:00
Akce TJ Sokol Bělá - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 4.3.2017 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 4.3.2017 12:00
Akce Kobylisy B - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 4.3.2017 12:00
Akce Dukla - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.3.2017 12:30
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.3.2017 13:00
Akce TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 4.3.2017 13:00
Akce Liberec - V. Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.3.2017 13:00
Akce Uničov A - SK Velká Bystřice B
2.liga muži SM
Datum 4.3.2017 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Zlín B
1.liga ženy
Datum 4.3.2017 13:00
Akce Sokol Ostrava - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 4.3.2017 14:00
Akce Rožnov p.R. - V. Bystřice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 4.3.2017 14:00
Akce Sokol Nové Veselí - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.3.2017 14:00
Akce S.Vršovice - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.3.2017 14:00
Akce ŠKP Bratislava - Zora Olomouc
W.H.I.L.
Datum 4.3.2017 14:00
Akce Dukla - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 4.3.2017 15:00
Akce Trenčín - Sokol Písek
W.H.I.L.
Datum 4.3.2017 15:00
Akce Sokol Ostrava - HC Zlín
1.liga muži
Datum 4.3.2017 15:00
Akce HK Hodonín - Poruba
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 4.3.2017 15:00
Akce J.Hradec - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.3.2017 15:00
Akce Bohunice - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 4.3.2017 15:00
Akce TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921
1.liga starší dorostenci
Datum 4.3.2017 15:00
Akce ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.3.2017 15:00
Akce D.Králové - Náchod
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 4.3.2017 15:00
Akce Házená Uničov - Hranice
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 4.3.2017 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohunice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 4.3.2017 15:00
Akce Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
Extraliga
Datum 4.3.2017 15:00
Akce SK Kuřim - Telnice
2.liga muži JM
Datum 4.3.2017 15:00
Akce Liberec - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 4.3.2017 16:00
Akce Sokol Nové Veselí - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 4.3.2017 16:00
Akce S.Vršovice - Olomouc B
1.liga ženy
Datum 4.3.2017 16:00
Akce Rožnov p.R. - Šumperk
2.liga muži SM
Datum 4.3.2017 16:15
Akce HC Plzeň - Kunovice
1.liga ženy
Datum 4.3.2017 16:30
Akce Dukla Praha - SKKP Handball Brno
Extraliga
Datum 4.3.2017 17:00
Akce Jablonec - Kolín
2.liga muži SVČ
Datum 4.3.2017 17:00
Akce Sokol Úvaly - Ústí n.L.
2.liga muži SVČ
Datum 4.3.2017 17:00
Akce Tatran Litovel - Kopřivnice
Extraliga
Datum 4.3.2017 17:00
Akce HK Hodonín - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 4.3.2017 17:00
Akce Sokol Ostrava - Zlín
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 4.3.2017 17:00
Akce Liberec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.3.2017 17:00
Akce Dvůr Králové - Náchod
1.liga muži
Datum 4.3.2017 17:00
Akce Košutka - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 4.3.2017 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 4.3.2017 17:30
Akce MHK Karviná - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 4.3.2017 18:00
Akce HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
Extraliga
Datum 4.3.2017 18:00
Akce Č.Budějovice - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 4.3.2017 18:00
Akce Třeboň - Zruč n.S.
2 liga muži JZČ
Datum 4.3.2017 18:00
Akce Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga
Datum 4.3.2017 18:00
Akce HC Plzeň - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 4.3.2017 18:00
Akce Duslo Šaľa - Baník Most
W.H.I.L.
Datum 4.3.2017 18:00
Akce S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ