Kalendář akcí

Datum 5.3.2017 09:00
Akce Slavia - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 5.3.2017 10:00
Akce H.Brod - HK Ivančice
1.liga mladší dorostenky
Datum 5.3.2017 10:30
Akce Ivančice - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 5.3.2017 10:30
Akce Hustopeče - Sokol II.Prostějov
2.liga muži JM
Datum 5.3.2017 10:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
2.liga muži JM
Datum 5.3.2017 10:30
Akce HC Hlučín - TJ Jiskra Otrokovice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.3.2017 11:00
Akce Slavia - Astra Praha
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 5.3.2017 11:00
Akce Slavoj Žirovnice - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.3.2017 12:00
Akce TJ Slavoj Tachov - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.3.2017 12:00
Akce H.Brod - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 5.3.2017 12:15
Akce Sokol Juliánov - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 5.3.2017 12:30
Akce HK Ivančice - SK Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 5.3.2017 12:45
Akce SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 5.3.2017 13:00
Akce Slavia Praha - Bemaco Prešov
W.H.I.L.
Datum 5.3.2017 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 5.3.2017 13:00
Akce Jičín - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.3.2017 13:00
Akce Slavoj Žirovnice - Písek
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 5.3.2017 14:00
Akce Sokol Vršovice A - Talent Plzeň "B"
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 5.3.2017 14:00
Akce Žeravice - HC Zubří "B"
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 5.3.2017 14:00
Akce Slavoj Tachov - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 5.3.2017 14:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 5.3.2017 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H.
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 5.3.2017 15:00
Akce Vsetín - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 5.3.2017 15:00
Akce Jičín - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 5.3.2017 15:00
Akce Chodov - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 5.3.2017 15:00
Akce Slavia - Náchod "B"
2.liga muži SVČ
Datum 5.3.2017 15:00
Akce Sokolnice - Sokol Telnice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 5.3.2017 15:30
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - TJ D.Cerekev
2 liga muži JZČ
Datum 5.3.2017 15:30
Akce L.Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga muži SVČ
Datum 5.3.2017 16:00
Akce Karviná - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.3.2017 16:00
Akce S.Vršovice B - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 5.3.2017 16:00
Akce Kopřivnice - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.3.2017 16:00
Akce TJ STM Olomouc - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 5.3.2017 16:00
Akce VŠ Plzeň - Praha 4
2 liga muži JZČ
Datum 5.3.2017 16:00
Akce H.Brod - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 5.3.2017 16:30
Akce SKH Polanka n.O - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 5.3.2017 17:00
Akce DHK Pardubice - Bohunice
2.liga ženy - východ
Datum 5.3.2017 17:00
Akce Chodov - Talent Plzeň "B"
1.liga muži
Datum 5.3.2017 17:00
Akce Kobylisy - Slavia VŠ Plzeň
1.liga ženy
Datum 5.3.2017 17:00
Akce Jičín "B" - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 5.3.2017 17:00
Akce SKKP Handball Brno - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 5.3.2017 17:00
Akce Holešov-Přerov - Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 5.3.2017 17:00
Akce Olomouc - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 5.3.2017 17:00
Akce SK Velká Bystřice - Olomouc
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 5.3.2017 17:00
Akce TJ Nový Jičín - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.3.2017 17:00
Akce Sokol Sokolnice - Litovel
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 5.3.2017 17:00
Akce HC Zlín - Iuventa Michalovce
W.H.I.L.
Datum 5.3.2017 17:30
Akce L.Vršovice - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 5.3.2017 18:00
Akce Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 5.3.2017 18:00
Akce Vršovice B - TJ Sokol Bělá p.B.
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 5.3.2017 19:00
Akce Kobylisy - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ