Kalendář akcí

Datum 11.3.2017 08:00
Akce Otrokovice - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 08:00
Akce DHC Plzeň A - VŠ Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 09:00
Akce Slavia - Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 09:00
Akce Házená Mělník - SC Bohumín
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 09:30
Akce Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 11.3.2017 10:00
Akce Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 10:00
Akce Ostrava-Zábřeh - Otrokovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 10:30
Akce Luhačovice - Holešov-Přerov
2.liga muži SM
Datum 11.3.2017 10:30
Akce Kolín - Sokol Úvaly
2.liga muži SVČ
Datum 11.3.2017 11:00
Akce VŠ Plzeň A - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 11:00
Akce Strakonice - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 11:30
Akce Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 11.3.2017 12:00
Akce SC Bohumín - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 12:00
Akce Háje - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.3.2017 12:00
Akce Rožnov p.R. - HK Ivančice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 11.3.2017 12:00
Akce Kunovice - Ostrava-Zábřeh
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 13:00
Akce Karviná - DHK Pardubice
2.liga ženy - východ
Datum 11.3.2017 13:00
Akce TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 11.3.2017 13:00
Akce ZJ Kovofiniš Ledeč - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2017 13:00
Akce Ml. Boleslav - Náchod "B"
2.liga muži SVČ
Datum 11.3.2017 13:00
Akce Otrokovice - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 13:00
Akce DHC Plzeň A - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 13:30
Akce V. Bystřice - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 11.3.2017 13:30
Akce Poruba - H.Brod
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.3.2017 14:00
Akce VŠ Plzeň A - SC Bohumín
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 14:00
Akce Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 11.3.2017 14:00
Akce Strakonice - Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 14:00
Akce 1.SC Bohumín - HC Hlučín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.3.2017 14:00
Akce Astra - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 11.3.2017 14:00
Akce Kobylisy - DHK Loko Liberec
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.3.2017 14:00
Akce Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
2.liga ženy - západ
Datum 11.3.2017 15:00
Akce ELP Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2017 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Chodov
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2017 15:00
Akce Turnov - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 11.3.2017 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.3.2017 15:00
Akce Házená Mělník - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 15:00
Akce Slavia - Ostrava-Zábřeh
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 15:30
Akce V. Bystřice - Bohunice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 11.3.2017 16:00
Akce Otrokovice - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 11.3.2017 16:00
Akce HBC Strakonice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 11.3.2017 16:00
Akce Třeboň - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 11.3.2017 16:00
Akce HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 11.3.2017 16:00
Akce SC Bohumín - DHC Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 16:00
Akce Litovel - Hranice
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 11.3.2017 16:00
Akce Kunovice - Otrokovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 16:30
Akce FK Hvězda Cheb - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 11.3.2017 17:00
Akce Ostrava-Zábřeh - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 17:00
Akce TJ Turnov - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.3.2017 17:00
Akce Č.Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 11.3.2017 17:00
Akce TJ D.Cerekev - S.Vršovice
2 liga muži JZČ
Datum 11.3.2017 17:00
Akce Jablonec - Slavia
2.liga muži SVČ
Datum 11.3.2017 17:00
Akce Slavoj Žirovnice - VŠ Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 11.3.2017 17:30
Akce SK Velká Bystřice - Sokol Ostrava
1.liga muži
Datum 11.3.2017 18:00
Akce HCB Karviná - Cement Hranice
Extraliga
Datum 11.3.2017 18:00
Akce Vsetín - Žeravice
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 11.3.2017 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
Extraliga
Datum 11.3.2017 18:00
Akce HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga
Datum 11.3.2017 18:00
Akce Ústí n.L. - L.Vršovice
2.liga muži SVČ
Datum 11.3.2017 18:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.3.2017 18:00
Akce Třeboň - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 11.3.2017 18:00
Akce Kopřivnice - Dukla Praha
Extraliga
Datum 11.3.2017 18:00
Akce Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
Extraliga
Datum 11.3.2017 18:00
Akce SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
Extraliga
Datum 11.3.2017 18:30
Akce DHC Plzeň - Slavoj Žirovnice
1.liga starší dorostenky - západ