Kalendář akcí

Datum 12.3.2017 08:00
Akce Jiskra H. Brod A - Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 08:00
Akce Kobylisy II A - Háje A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 08:30
Akce Kobylisy II B - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 08:55
Akce DHK Most - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 09:00
Akce TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 12.3.2017 09:00
Akce TJ FS Napajedla - Olomouc
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 12.3.2017 09:00
Akce Hvězda Cheb - DHK Pardubice A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 09:00
Akce HK Lovosice - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.3.2017 09:25
Akce TJ Turnov - Zlín A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 09:50
Akce J.Hradec - Kobylisy II A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 10:00
Akce Zlín - SK Velká Bystřice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 12.3.2017 10:00
Akce Bohunice - Jiskra H. Brod A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 10:20
Akce DHK Zora Olomouc - Kobylisy II B
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 10:30
Akce Šumperk - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 12.3.2017 10:45
Akce Háje A - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 11:00
Akce Poruba - Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 11:00
Akce HK Lovosice - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 12.3.2017 11:00
Akce Zruč n.S. - Košutka
2 liga muži JZČ
Datum 12.3.2017 11:00
Akce Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 12.3.2017 11:00
Akce Talent Plzeň "B" - Náchod
1.liga muži
Datum 12.3.2017 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Liberec
1.liga muži
Datum 12.3.2017 11:00
Akce Sezimovo Ústí - H.Brod
2 liga muži JZČ
Datum 12.3.2017 11:15
Akce S.Vršovice - TJ Turnov
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 11:30
Akce HK Ivančice - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 12.3.2017 11:40
Akce Písek A - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 12:00
Akce Zlín - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 12.3.2017 12:00
Akce DHK Pardubice A - Bohunice
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 12:10
Akce Zlín A - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 12:30
Akce SKH Polanka n.O. - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 12.3.2017 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 12.3.2017 12:35
Akce Kobylisy II A - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 13:00
Akce Talent Plzeň A - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.3.2017 13:00
Akce Karviná - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.3.2017 13:00
Akce Sokol Juliánov - Bohunice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 12.3.2017 13:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
1.liga starší dorostenci
Datum 12.3.2017 13:00
Akce HK Lovosice B - Dukla B
2.liga muži SVČ
Datum 12.3.2017 13:00
Akce Písek - TJ Slavoj Tachov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.3.2017 13:00
Akce Jiskra H. Brod A - Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 13:05
Akce Kobylisy II B - TJ Turnov
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 13:30
Akce Háje A - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 13:30
Akce 1.HC Pardubice - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Č
Datum 12.3.2017 14:00
Akce Poruba - Bohunice
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 14:00
Akce Zlín B - S.Vršovice
1.liga ženy
Datum 12.3.2017 14:00
Akce S.Vršovice - Zlín A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 14:25
Akce DHK Most - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 14:45
Akce SKH Polanka n.O - Uničov A
2.liga muži SM
Datum 12.3.2017 14:55
Akce TJ Turnov - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 15:00
Akce HCB Karviná - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 12.3.2017 15:00
Akce Talent Plzeň - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 12.3.2017 15:00
Akce Sokol Písek B - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 12.3.2017 15:00
Akce Jiskra H. Brod A - DHK Pardubice A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 15:00
Akce Sokol Juliánov - Zlín
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 12.3.2017 15:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 12.3.2017 15:00
Akce Sokol Telnice - SKKP Handball Brno
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 12.3.2017 15:00
Akce Pepino SKP F-M - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.3.2017 15:20
Akce Písek A - Kobylisy II A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 12.3.2017 15:30
Akce SK Žeravice - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 12.3.2017 15:30
Akce Zábřeh - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 12.3.2017 15:30
Akce SK Velká Bystřice - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 12.3.2017 15:50
Akce Zlín A - Kobylisy II B
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 16:00
Akce Hvězda Cheb - Bohunice
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 16:00
Akce Kunovice - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 12.3.2017 16:00
Akce Olomouc B - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 12.3.2017 16:00
Akce Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 12.3.2017 16:00
Akce HC Zlín - Chodov
1.liga muži
Datum 12.3.2017 16:00
Akce Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B
2.liga muži SM
Datum 12.3.2017 16:15
Akce J.Hradec - Háje A
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 16:40
Akce DHK Zora Olomouc - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 17:00
Akce DHK Pardubice A - Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 12.3.2017 17:00
Akce Házená Tišnov - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 12.3.2017 17:00
Akce Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 12.3.2017 17:00
Akce Písek - H.Brod
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 12.3.2017 17:00
Akce Bohunice - HK Ivančice
2.liga ženy - východ
Datum 12.3.2017 17:00
Akce Jičín "B" - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 12.3.2017 17:00
Akce L.Zubří - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 12.3.2017 17:00
Akce Juliánov - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 12.3.2017 17:00
Akce Telnice - Maloměřice
2.liga muži JM
Datum 12.3.2017 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Praha 4
2 liga muži JZČ
Datum 12.3.2017 17:30
Akce Milevsko - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 12.3.2017 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Loko Louny
2.liga muži SVČ
Datum 12.3.2017 18:00
Akce TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 12.3.2017 18:00
Akce Olomouc - Tatran Bohunice
1.liga starší dorostenky - východ