Kalendář akcí

Datum 19.3.2017 10:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - Telnice
2.liga muži JM
Datum 19.3.2017 11:00
Akce Liberec - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 19.3.2017 11:00
Akce HK Baník Most - V. Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 19.3.2017 12:15
Akce Nové Bránice - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 19.3.2017 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 19.3.2017 13:00
Akce Zubří - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 19.3.2017 13:00
Akce DHK Pardubice - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 19.3.2017 13:00
Akce Liberec - Jičín "B"
1.liga muži
Datum 19.3.2017 13:30
Akce SK Velká Bystřice B - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 19.3.2017 14:00
Akce TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 19.3.2017 14:30
Akce Hranice - Zlín
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 19.3.2017 14:30
Akce Loko Louny - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 19.3.2017 15:00
Akce Liberec - Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 19.3.2017 15:00
Akce Zubří - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 19.3.2017 15:00
Akce Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
1.liga starší dorostenci
Datum 19.3.2017 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Talent Plzeň "B"
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 19.3.2017 15:00
Akce Chodov - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 19.3.2017 15:00
Akce Bohunice - Sokol Juliánov
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 19.3.2017 15:30
Akce L.Vršovice - Kolín
2.liga muži SVČ
Datum 19.3.2017 15:30
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 19.3.2017 15:30
Akce Zlín - Rožnov p.R.
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 19.3.2017 16:00
Akce Olomouc - Litovel
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 19.3.2017 16:00
Akce Žeravice - SKH Polanka n.O.
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 19.3.2017 16:00
Akce Slavia - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 19.3.2017 16:00
Akce VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ
Datum 19.3.2017 17:00
Akce H.Brod - Zruč n.S.
2 liga muži JZČ
Datum 19.3.2017 17:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 19.3.2017 17:00
Akce Sokolnice - Hustopeče
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 19.3.2017 17:00
Akce HC Zubří "B" - Vsetín
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 19.3.2017 17:00
Akce Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 19.3.2017 17:00
Akce Chodov - SK Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 19.3.2017 17:00
Akce Bohunice - Házená Tišnov
2.liga muži JM
Datum 19.3.2017 17:00
Akce Loko Louny - Ústí n.L.
2.liga muži SVČ
Datum 19.3.2017 17:30
Akce L.Vršovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 19.3.2017 17:30
Akce Praha 4 - TJ D.Cerekev
2 liga muži JZČ
Datum 19.3.2017 18:00
Akce Vsetín - L.Zubří
2.liga muži SM