Kalendář akcí

Datum 25.3.2017 09:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 25.3.2017 10:30
Akce L.Zubří - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 25.3.2017 10:30
Akce Luhačovice - Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 25.3.2017 10:45
Akce Kolín - Loko Louny
2.liga muži SVČ
Datum 25.3.2017 11:00
Akce Kobylisy - DHK Baník Most
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 25.3.2017 11:30
Akce Pepino SKP F-M - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 25.3.2017 12:00
Akce Rožnov p.R. - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 25.3.2017 13:00
Akce ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Č
Datum 25.3.2017 13:00
Akce Kobylisy - DHK Baník Most
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 25.3.2017 13:00
Akce Tatran Bohunice - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 25.3.2017 13:00
Akce DHK Loko Liberec - HK Spartak Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 25.3.2017 13:00
Akce Liberec - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 25.3.2017 13:00
Akce TJ Sokol Úvaly - D.Králové
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 25.3.2017 13:30
Akce Pepino SKP F-M B - SK Velká Bystřice B
2.liga muži SM
Datum 25.3.2017 14:00
Akce Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 25.3.2017 14:00
Akce Rožnov p.R. - Bohunice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 25.3.2017 14:15
Akce HBC Strakonice - Sokol Vršovice A
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 25.3.2017 15:00
Akce Č.Budějovice - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 25.3.2017 15:00
Akce TJ D.Cerekev - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 25.3.2017 15:00
Akce Kobylisy - Zlín B
1.liga ženy
Datum 25.3.2017 15:00
Akce Liberec - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 25.3.2017 15:00
Akce Bohunice - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 25.3.2017 15:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 25.3.2017 15:00
Akce SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 25.3.2017 15:30
Akce J.Hradec - HK Ivančice
1.liga mladší dorostenky
Datum 25.3.2017 15:30
Akce V. Bystřice - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 25.3.2017 16:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 25.3.2017 16:00
Akce Karviná - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 25.3.2017 16:00
Akce HK Ivančice - Zlín
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 25.3.2017 16:00
Akce Rožnov p.R. - Uničov A
2.liga muži SM
Datum 25.3.2017 16:00
Akce ELP Jablonec - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 25.3.2017 16:00
Akce Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 25.3.2017 16:00
Akce Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 25.3.2017 16:00
Akce HSK Tygři Ústí n.L. - Vršovice B
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 25.3.2017 16:30
Akce Dukla Praha - SKKP Handball Brno
Extraliga
Datum 25.3.2017 17:00
Akce Bohunice - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 25.3.2017 17:00
Akce Sokol Úvaly - Slavia
2.liga muži SVČ
Datum 25.3.2017 17:00
Akce Kobylisy B - Milevsko
2.liga ženy - západ
Datum 25.3.2017 17:00
Akce Liberec - TJ Sokol Šťáhlavy
2.liga starší dorostenci Č
Datum 25.3.2017 17:00
Akce Košutka - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 25.3.2017 17:00
Akce Č.Budějovice - Praha 4
2 liga muži JZČ
Datum 25.3.2017 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ
Datum 25.3.2017 17:00
Akce Kopřivnice - Cement Hranice
Extraliga
Datum 25.3.2017 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
W.H.I.L.
Datum 25.3.2017 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
Extraliga
Datum 25.3.2017 17:30
Akce SK Velká Bystřice - Náchod
1.liga muži
Datum 25.3.2017 18:00
Akce Jablonec - L.Vršovice
2.liga muži SVČ
Datum 25.3.2017 18:00
Akce Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 25.3.2017 18:00
Akce Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
W.H.I.L.
Datum 25.3.2017 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Chodov
1.liga muži
Datum 25.3.2017 18:00
Akce ŠKP Bratislava - Bemaco Prešov
W.H.I.L.
Datum 25.3.2017 18:00
Akce J.Hradec - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 25.3.2017 18:00
Akce M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
Extraliga
Datum 25.3.2017 18:00
Akce Slávia Partizánske - Sokol Poruba
W.H.I.L.
Datum 25.3.2017 18:00
Akce Ústí n.L. - Dukla B
2.liga muži SVČ
Datum 25.3.2017 18:00
Akce HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga
Datum 25.3.2017 18:00
Akce Třeboň - H.Brod
2 liga muži JZČ