Kalendář akcí

Datum 26.3.2017 09:00
Akce TJ FS Napajedla - Litovel
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 26.3.2017 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - Vsetín
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 26.3.2017 09:30
Akce Olomouc - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 26.3.2017 10:00
Akce HK Lovosice - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 26.3.2017 10:30
Akce Hustopeče - Maloměřice
2.liga muži JM
Datum 26.3.2017 10:30
Akce Šumperk - Holešov-Přerov
2.liga muži SM
Datum 26.3.2017 11:00
Akce Napajedla - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 26.3.2017 11:00
Akce Sezimovo Ústí - S.Vršovice
2 liga muži JZČ
Datum 26.3.2017 11:00
Akce Slavia - Písek
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 26.3.2017 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava
1.liga muži
Datum 26.3.2017 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 26.3.2017 11:30
Akce DHK Pardubice - HK Ivančice
2.liga ženy - východ
Datum 26.3.2017 11:30
Akce Olomouc B - Slavia VŠ Plzeň
1.liga ženy
Datum 26.3.2017 12:00
Akce HK Lovosice - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 26.3.2017 12:00
Akce TJ Slavoj Tachov - Slavoj Žirovnice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 26.3.2017 12:00
Akce S.Vršovice - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 26.3.2017 12:15
Akce HC Hlučín - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 26.3.2017 12:30
Akce Hustopeče - SKKP Handball Brno
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 26.3.2017 13:00
Akce Jičín - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 26.3.2017 13:00
Akce H.Brod - Slavoj Žirovnice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 26.3.2017 13:00
Akce Slavia - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 26.3.2017 13:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
2.liga starší dorostenci Č
Datum 26.3.2017 13:00
Akce Karviná - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 26.3.2017 13:00
Akce Újezd u Brna - Bohunice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 26.3.2017 13:00
Akce Zlín - Litovel
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 26.3.2017 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 26.3.2017 13:30
Akce 1.HC Pardubice - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 26.3.2017 13:30
Akce Olomouc - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 26.3.2017 13:30
Akce SK Velká Bystřice - SHK Veselí n.M.
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 26.3.2017 14:00
Akce S.Vršovice - Astra Praha
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 26.3.2017 14:00
Akce HK Lovosice B - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 26.3.2017 14:00
Akce Slavoj Tachov - TJ Sokol Bělá
2.liga ženy - západ
Datum 26.3.2017 14:00
Akce SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 26.3.2017 14:30
Akce HC Plzeň - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 26.3.2017 15:00
Akce HCB Karviná - Sokol Ostrava
1.liga starší dorostenci
Datum 26.3.2017 15:00
Akce Sokol Telnice - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 26.3.2017 15:00
Akce H.Brod - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 26.3.2017 15:00
Akce HC Zlín - Talent Plzeň "B"
1.liga muži
Datum 26.3.2017 15:00
Akce Jičín - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 26.3.2017 15:30
Akce SK Velká Bystřice - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 26.3.2017 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Náchod
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 26.3.2017 15:45
Akce SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 26.3.2017 16:00
Akce FK Hvězda Cheb - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 26.3.2017 16:00
Akce S.Vršovice - Kunovice
1.liga ženy
Datum 26.3.2017 16:00
Akce TJ Nový Jičín - Hranice
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 26.3.2017 16:30
Akce Dukla Praha - SKKP Handball Brno
Extraliga
Datum 26.3.2017 17:00
Akce M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
Extraliga
Datum 26.3.2017 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
Extraliga
Datum 26.3.2017 17:00
Akce Házená Tišnov - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 26.3.2017 17:00
Akce TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 26.3.2017 17:00
Akce HC Zlín - Slavia Praha
W.H.I.L.
Datum 26.3.2017 17:00
Akce Telnice - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 26.3.2017 17:00
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 26.3.2017 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Náchod "B"
2.liga muži SVČ
Datum 26.3.2017 17:30
Akce V. Bystřice - Sokol Juliánov
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 26.3.2017 17:30
Akce SKH Polanka n.O - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 26.3.2017 18:00
Akce TJ Nový Jičín - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 26.3.2017 18:00
Akce S.Vršovice B - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 26.3.2017 18:00
Akce Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
Extraliga
Datum 26.3.2017 18:00
Akce HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga