Kalendář akcí

Datum 1.4.2017 10:00
Akce Dukla B - Kolín
2.liga muži SVČ
Datum 1.4.2017 10:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Třeboň
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 1.4.2017 10:30
Akce Maloměřice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 1.4.2017 10:30
Akce MHK Karviná - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 1.4.2017 11:00
Akce Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 1.4.2017 11:00
Akce TJ Sokol Bělá - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 1.4.2017 11:30
Akce SKH Velká n.V. - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 1.4.2017 12:00
Akce Dukla - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.4.2017 12:00
Akce Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.4.2017 12:00
Akce Astra Praha - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 1.4.2017 12:00
Akce Poruba - Sokol V. Meziříčí
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 1.4.2017 12:00
Akce Zlín - V. Bystřice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 1.4.2017 12:00
Akce Olomouc - Sokol Sokolnice
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 1.4.2017 12:15
Akce Baník Most - Slávia Partizánske
W.H.I.L.
Datum 1.4.2017 13:00
Akce HK Hodonín - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 1.4.2017 13:00
Akce TJ Sokol Bělá p.B. - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 1.4.2017 13:00
Akce Kopřivnice - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 1.4.2017 13:00
Akce Náchod - HSK Tygři Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 1.4.2017 13:00
Akce Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
2.liga muži SVČ
Datum 1.4.2017 13:00
Akce Litovel - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 1.4.2017 13:00
Akce Házená Uničov - Zlín
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 1.4.2017 13:30
Akce SHK Veselí n.M. - Tatran Bohunice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 1.4.2017 14:00
Akce Astra - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 1.4.2017 14:00
Akce Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 1.4.2017 14:00
Akce TJ STM Olomouc - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 1.4.2017 14:00
Akce Zlín - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.4.2017 14:00
Akce Poruba - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.4.2017 14:00
Akce Dukla - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 1.4.2017 14:30
Akce DHC Plzeň - H.Brod
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 1.4.2017 15:00
Akce Kopřivnice - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 1.4.2017 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 1.4.2017 15:00
Akce Uničov A - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 1.4.2017 15:00
Akce Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 1.4.2017 15:30
Akce HK Hodonín - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 1.4.2017 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 1.4.2017 16:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - H.Brod
1.liga ženy
Datum 1.4.2017 16:00
Akce HK Spartak Ústí n.L. - TJ Slavoj Tachov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 1.4.2017 16:00
Akce Zlín - Olomouc
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 1.4.2017 16:00
Akce Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
Extraliga
Datum 1.4.2017 16:00
Akce Náchod - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 1.4.2017 16:00
Akce S.Vršovice - Zruč n.S.
2 liga muži JZČ
Datum 1.4.2017 16:30
Akce DHC Plzeň - H.Brod
1.liga mladší dorostenky
Datum 1.4.2017 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Házená Tišnov
2.liga muži JM
Datum 1.4.2017 17:00
Akce Dvůr Králové - HC Zlín
1.liga muži
Datum 1.4.2017 17:00
Akce SKKP Handball Brno - Dukla Praha
Extraliga
Datum 1.4.2017 17:00
Akce Ivančice - Sokol II.Prostějov
2.liga muži JM
Datum 1.4.2017 17:00
Akce Turnov - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 1.4.2017 17:00
Akce Tatran Litovel - Cement Hranice
Extraliga
Datum 1.4.2017 17:30
Akce Vsetín - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 1.4.2017 17:30
Akce Zora Olomouc - Trenčín
W.H.I.L.
Datum 1.4.2017 17:30
Akce Praha 4 - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 1.4.2017 18:00
Akce Ústí n.L. - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 1.4.2017 18:00
Akce Vršovice B - TJ Sparta Kutná Hora
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 1.4.2017 18:00
Akce HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
Extraliga
Datum 1.4.2017 18:00
Akce Náchod "B" - Ústí n.L.
2.liga muži SVČ
Datum 1.4.2017 18:00
Akce H.Brod - Košutka
2 liga muži JZČ
Datum 1.4.2017 18:00
Akce Sokol Poruba - Sokol Písek
W.H.I.L.
Datum 1.4.2017 18:00
Akce Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
W.H.I.L.
Datum 1.4.2017 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
Extraliga
Datum 1.4.2017 19:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
Extraliga