Kalendář akcí

Datum 2.4.2017 10:30
Akce HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
Extraliga
Datum 2.4.2017 10:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
2.liga muži JM
Datum 2.4.2017 11:00
Akce HK Baník Most - Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.4.2017 11:00
Akce Slavoj Žirovnice - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.4.2017 11:30
Akce HK Ivančice - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 2.4.2017 12:00
Akce Talent Plzeň A - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.4.2017 13:00
Akce Bohunice - Sokol Telnice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 2.4.2017 13:00
Akce Slavoj Žirovnice - Slavia
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 2.4.2017 13:00
Akce Zubří - V. Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.4.2017 13:00
Akce Otrokovice - S.Vršovice
1.liga ženy
Datum 2.4.2017 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 2.4.2017 13:00
Akce Sokol Juliánov - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 2.4.2017 13:30
Akce SK Velká Bystřice B - Šumperk
2.liga muži SM
Datum 2.4.2017 13:30
Akce Karviná - Bohunice
2.liga ženy - východ
Datum 2.4.2017 14:00
Akce Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 2.4.2017 14:00
Akce SKKP Handball Brno - Sokolnice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 2.4.2017 14:30
Akce Loko Louny - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 2.4.2017 15:00
Akce Sokol Písek B - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 2.4.2017 15:00
Akce Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 2.4.2017 15:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 2.4.2017 15:00
Akce Slavia - HK Lovosice B
2.liga muži SVČ
Datum 2.4.2017 15:00
Akce Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 2.4.2017 15:00
Akce Bohunice - HK Ivančice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 2.4.2017 15:00
Akce Vsetín - SKH Polanka n.O.
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 2.4.2017 15:00
Akce Sokol Ostrava - Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 2.4.2017 15:00
Akce Zubří - HBC Strakonice 1921
1.liga starší dorostenci
Datum 2.4.2017 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Č
Datum 2.4.2017 15:30
Akce DHK Baník Most - DHK Loko Liberec
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.4.2017 15:30
Akce SK Žeravice - HC Hlučín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 2.4.2017 15:30
Akce L.Vršovice - Sokol Úvaly
2.liga muži SVČ
Datum 2.4.2017 15:30
Akce SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
2.liga ženy - východ
Datum 2.4.2017 16:00
Akce Kunovice - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 2.4.2017 16:00
Akce Talent Plzeň "B" - SK Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 2.4.2017 16:00
Akce Milevsko - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 2.4.2017 16:00
Akce VŠ Plzeň - TJ D.Cerekev
2 liga muži JZČ
Datum 2.4.2017 16:00
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 2.4.2017 16:00
Akce Tatran Litovel B - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 2.4.2017 17:00
Akce Zlín B - Olomouc B
1.liga ženy
Datum 2.4.2017 17:00
Akce Chodov - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 2.4.2017 17:00
Akce Bohunice - Telnice
2.liga muži JM
Datum 2.4.2017 17:00
Akce Loko Louny - Jablonec
2.liga muži SVČ
Datum 2.4.2017 17:00
Akce Sokol Ostrava - Jičín "B"
1.liga muži
Datum 2.4.2017 17:00
Akce DHK Pardubice - Kobylisy
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.4.2017 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 2.4.2017 17:00
Akce Slavia Praha - ŠKP Bratislava
W.H.I.L.
Datum 2.4.2017 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - SK Velká Bystřice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 2.4.2017 17:00
Akce Juliánov - Napajedla
2.liga muži JM
Datum 2.4.2017 17:30
Akce Žeravice - HK Bystřice p.H.
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 2.4.2017 17:30
Akce L.Vršovice - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 2.4.2017 18:00
Akce Holešov-Přerov - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 2.4.2017 19:00
Akce Olomouc - HK Ivančice
2.liga ženy - východ