Kalendář akcí

Datum 8.4.2017 08:00
Akce SC Bohumín - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 08:30
Akce Kobylisy II B - Háje A
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 09:00
Akce S.Vršovice - Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 09:25
Akce Slavoj Žirovnice - Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 10:00
Akce Sokol Juliánov - HK Ivančice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 8.4.2017 10:00
Akce S.Vršovice - Písek
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 8.4.2017 10:00
Akce Bohunice - SC Bohumín
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 10:20
Akce Otrokovice - Kobylisy II B
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 10:30
Akce Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 8.4.2017 10:30
Akce HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 8.4.2017 10:45
Akce Kolín - Náchod "B"
2.liga muži SVČ
Datum 8.4.2017 11:00
Akce DHK Most - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 8.4.2017 11:15
Akce Háje A - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 12:00
Akce Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 8.4.2017 12:00
Akce S.Vršovice B - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 8.4.2017 12:00
Akce Kunovice - Bohunice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 12:10
Akce Hvězda Cheb - Otrokovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 12:30
Akce Zlín - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.4.2017 12:30
Akce HC Plzeň - H.Brod
1.liga ženy
Datum 8.4.2017 13:00
Akce DHK Loko Liberec - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 8.4.2017 13:00
Akce ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 8.4.2017 13:00
Akce SC Bohumín - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 13:00
Akce Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.4.2017 13:00
Akce TJ Loko Č.Budějovice - Sokol Žďár n. S.
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 8.4.2017 13:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 8.4.2017 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - D.Králové
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 8.4.2017 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín
1.liga ženy
Datum 8.4.2017 13:05
Akce Kobylisy II B - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 13:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 8.4.2017 13:30
Akce V. Bystřice - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.4.2017 14:00
Akce Rožnov p.R. - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 8.4.2017 14:00
Akce Háje A - Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 14:00
Akce DHK Most - Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 14:00
Akce HK Spartak Ústí n.L. - Slavoj Žirovnice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 8.4.2017 14:00
Akce S.Vršovice - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.4.2017 14:15
Akce HBC Strakonice 1921 - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 8.4.2017 14:30
Akce Zlín B - Slavia VŠ Plzeň
1.liga ženy
Datum 8.4.2017 14:55
Akce Slavoj Žirovnice - Otrokovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 15:00
Akce ELP Jablonec - Chodov
2.liga starší dorostenci Č
Datum 8.4.2017 15:00
Akce Č.Budějovice - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 8.4.2017 15:00
Akce Olomouc - SHK Veselí n.M.
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 8.4.2017 15:00
Akce SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 8.4.2017 15:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Sokol Ostrava
1.liga starší dorostenci
Datum 8.4.2017 15:00
Akce Vsetín - Uničov A
2.liga muži SM
Datum 8.4.2017 15:00
Akce Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 8.4.2017 15:00
Akce S.Vršovice - Bohunice
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 15:00
Akce Sokol Písek - Baník Most
W.H.I.L.
Datum 8.4.2017 15:30
Akce Pepino SKP F-M - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.4.2017 15:30
Akce V. Bystřice - Rožnov p.R.
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 8.4.2017 15:30
Akce L.Vršovice - Slavia
2.liga muži SVČ
Datum 8.4.2017 15:50
Akce Hvězda Cheb - Kobylisy II B
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 16:00
Akce Třeboň - Sokol Vršovice A
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 8.4.2017 16:00
Akce Sokol II.Prostějov - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 8.4.2017 16:00
Akce Kunovice - SC Bohumín
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 16:00
Akce TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 8.4.2017 16:00
Akce HBC Strakonice - Talent Plzeň "B"
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 8.4.2017 16:15
Akce Zábřeh - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 8.4.2017 16:45
Akce Otrokovice - Háje A
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 17:00
Akce Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
2 liga muži JZČ
Datum 8.4.2017 17:00
Akce Sokol Úvaly - Loko Louny
2.liga muži SVČ
Datum 8.4.2017 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
Extraliga
Datum 8.4.2017 17:00
Akce Bohunice - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 8.4.2017 17:00
Akce Bohunice - Zlín
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 8.4.2017 17:00
Akce Jablonec - Dukla B
2.liga muži SVČ
Datum 8.4.2017 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Bemaco Prešov
W.H.I.L.
Datum 8.4.2017 17:30
Akce Karviná - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 8.4.2017 17:30
Akce Pepino SKP F-M B - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 8.4.2017 17:30
Akce SK Velká Bystřice - HC Zlín
1.liga muži
Datum 8.4.2017 17:30
Akce L.Vršovice - TJ Sokol Šťáhlavy
2.liga starší dorostenci Č
Datum 8.4.2017 18:00
Akce Ústí n.L. - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 8.4.2017 18:00
Akce Třeboň - S.Vršovice
2 liga muži JZČ
Datum 8.4.2017 18:00
Akce Slávia Partizánske - Zora Olomouc
W.H.I.L.
Datum 8.4.2017 18:00
Akce ŠKP Bratislava - HC Zlín
W.H.I.L.
Datum 8.4.2017 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Talent Plzeň "B"
1.liga muži
Datum 8.4.2017 18:00
Akce Duslo Šaľa - Slavia Praha
W.H.I.L.
Datum 8.4.2017 18:00
Akce Zruč n.S. - Praha 4
2 liga muži JZČ
Datum 8.4.2017 19:00
Akce J.Hradec - TJ Sokol Bělá
2.liga ženy - západ