Kalendář akcí

Datum 9.4.2017 08:00
Akce Jiskra H. Brod A - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 08:00
Akce DHK Pardubice A - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 9.4.2017 09:00
Akce TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 9.4.2017 09:00
Akce Písek A - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 09:00
Akce DHC Plzeň A - Kobylisy II A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 09:00
Akce TJ Turnov - VŠ Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 9.4.2017 09:30
Akce Liberec - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.4.2017 09:55
Akce Házená Mělník - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 10:00
Akce Zlín A - DHK Pardubice A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 10:00
Akce Ostrava-Zábřeh - Jiskra H. Brod A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 10:30
Akce Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
Extraliga
Datum 9.4.2017 10:30
Akce Hustopeče - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 9.4.2017 10:30
Akce Šumperk - Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 9.4.2017 10:50
Akce Poruba - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 11:00
Akce Sezimovo Ústí - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ
Datum 9.4.2017 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Náchod
1.liga muži
Datum 9.4.2017 11:00
Akce Kobylisy - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.4.2017 11:00
Akce Napajedla - Házená Tišnov
2.liga muži JM
Datum 9.4.2017 11:00
Akce Strakonice - DHC Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 11:00
Akce J.Hradec - TJ Turnov
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 11:30
Akce Olomouc B - Kunovice
1.liga ženy
Datum 9.4.2017 11:30
Akce Liberec - Sokol Ostrava
1.liga muži
Datum 9.4.2017 11:45
Akce Slavia - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 12:00
Akce VŠ Plzeň A - Ostrava-Zábřeh
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 12:00
Akce Kobylisy II A - Zlín A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Hranice
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 9.4.2017 12:30
Akce Hustopeče - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 9.4.2017 12:40
Akce DHK Zora Olomouc - Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 13:00
Akce Slavia - H.Brod
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.4.2017 13:00
Akce DHK Pardubice A - DHC Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 13:00
Akce Jiskra H. Brod A - TJ Turnov
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 13:00
Akce Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 9.4.2017 13:00
Akce Jičín - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.4.2017 13:00
Akce Kobylisy - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 9.4.2017 13:30
Akce SK Velká Bystřice - Poruba
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 9.4.2017 13:30
Akce HK Ivančice - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 9.4.2017 13:30
Akce Olomouc - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.4.2017 13:30
Akce 1.HC Pardubice - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Č
Datum 9.4.2017 13:35
Akce Písek A - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 14:00
Akce J.Hradec - VŠ Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 14:00
Akce Strakonice - Kobylisy II A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 14:00
Akce TJ Nový Jičín - Zlín
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 9.4.2017 14:30
Akce Slavia - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 15:00
Akce Litovel - Sokol Sokolnice
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 9.4.2017 15:00
Akce FK Hvězda Cheb - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 9.4.2017 15:00
Akce Slavia - H.Brod
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 9.4.2017 15:00
Akce Kobylisy B - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 9.4.2017 15:00
Akce Jičín - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 9.4.2017 15:00
Akce Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 9.4.2017 15:00
Akce Karviná - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.4.2017 15:00
Akce DHC Plzeň A - Zlín A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 15:00
Akce TJ Turnov - Ostrava-Zábřeh
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 15:00
Akce Sokol Telnice - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 9.4.2017 15:25
Akce Házená Mělník - Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 15:30
Akce DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.4.2017 15:30
Akce DHK Pardubice - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 9.4.2017 16:00
Akce Loko Louny - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 9.4.2017 16:00
Akce TJ STM Olomouc - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 9.4.2017 16:00
Akce SKH Polanka n.O - Holešov-Přerov
2.liga muži SM
Datum 9.4.2017 16:00
Akce Kobylisy II A - DHK Pardubice A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 16:00
Akce Milevsko - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 9.4.2017 16:00
Akce VŠ Plzeň A - Jiskra H. Brod A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 16:20
Akce DHK Zora Olomouc - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 17:00
Akce Kopřivnice - Tatran Litovel
Extraliga
Datum 9.4.2017 17:00
Akce Zlín A - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 17:00
Akce HCB Karviná - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 9.4.2017 17:00
Akce L.Zubří - SK Velká Bystřice B
2.liga muži SM
Datum 9.4.2017 17:00
Akce Jičín "B" - Chodov
1.liga muži
Datum 9.4.2017 17:00
Akce Telnice - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 9.4.2017 17:00
Akce Ostrava-Zábřeh - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 17:00
Akce Bohunice - SK Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 9.4.2017 17:00
Akce SKKP Handball Brno - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 9.4.2017 17:15
Akce Poruba - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.4.2017 17:30
Akce 1.HC Pardubice - HK Lovosice B
2.liga muži SVČ
Datum 9.4.2017 18:00
Akce TJ Nový Jičín - HC Hlučín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 9.4.2017 18:00
Akce DHK Baník Most - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 9.4.2017 18:00
Akce H.Brod - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ