Kalendář akcí

Datum 22.4.2017 10:00
Akce Náchod - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.4.2017 10:00
Akce Dukla B - Sokol Úvaly
2.liga muži SVČ
Datum 22.4.2017 10:00
Akce Talent Plzeň "B" - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 22.4.2017 10:30
Akce Luhačovice - Šumperk
2.liga muži SM
Datum 22.4.2017 11:00
Akce TJ Sokol Bělá - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 22.4.2017 12:00
Akce Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 22.4.2017 12:00
Akce Astra Praha - DHK Baník Most
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 22.4.2017 12:00
Akce Dukla - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 22.4.2017 12:00
Akce Háje - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.4.2017 12:30
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.4.2017 13:00
Akce TJ Turnov - DHK Loko Liberec
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.4.2017 13:00
Akce Otrokovice - Olomouc B
1.liga ženy
Datum 22.4.2017 13:00
Akce TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 22.4.2017 13:15
Akce Žeravice - Vsetín
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 22.4.2017 14:00
Akce Astra - Milevsko
2.liga ženy - západ
Datum 22.4.2017 14:00
Akce Dukla - TJ Sokol Úvaly
1.liga starší dorostenci
Datum 22.4.2017 14:30
Akce Loko Louny - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.4.2017 14:30
Akce Sokol Šťáhlavy - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 22.4.2017 15:00
Akce Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava
W.H.I.L.
Datum 22.4.2017 15:00
Akce Turnov - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 22.4.2017 15:00
Akce Poruba - Tatran Bohunice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 22.4.2017 15:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 22.4.2017 15:00
Akce HK Ivančice - Rožnov p.R.
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 22.4.2017 15:00
Akce Ml. Boleslav - Kolín
2.liga muži SVČ
Datum 22.4.2017 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.4.2017 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.4.2017 15:00
Akce H.Brod - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.4.2017 15:00
Akce D.Králové - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 22.4.2017 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 22.4.2017 15:00
Akce Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 22.4.2017 15:30
Akce SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 22.4.2017 16:00
Akce Náchod - Jičín "B"
1.liga muži
Datum 22.4.2017 16:00
Akce S.Vršovice - Košutka
2 liga muži JZČ
Datum 22.4.2017 16:00
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - H.Brod
2 liga muži JZČ
Datum 22.4.2017 16:00
Akce Házená Uničov - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 22.4.2017 16:30
Akce MHK Karviná - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 22.4.2017 16:30
Akce Kunovice - Zlín B
1.liga ženy
Datum 22.4.2017 16:30
Akce Dukla Praha - HC ROBE Zubří
Extraliga
Datum 22.4.2017 16:30
Akce SK Žeravice - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 22.4.2017 17:00
Akce Dvůr Králové - SK Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 22.4.2017 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Napajedla
2.liga muži JM
Datum 22.4.2017 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 22.4.2017 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
Extraliga
Datum 22.4.2017 17:00
Akce SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga
Datum 22.4.2017 17:00
Akce Ivančice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 22.4.2017 17:00
Akce Loko Louny - L.Vršovice
2.liga muži SVČ
Datum 22.4.2017 17:00
Akce H.Brod - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 22.4.2017 17:00
Akce HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
Extraliga
Datum 22.4.2017 17:00
Akce Bohunice - DHK Pardubice
2.liga ženy - východ
Datum 22.4.2017 17:00
Akce Holešov-Přerov - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 22.4.2017 18:00
Akce Náchod "B" - Jablonec
2.liga muži SVČ
Datum 22.4.2017 18:00
Akce Vršovice B - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 22.4.2017 18:00
Akce Uničov A - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 22.4.2017 18:00
Akce Sokol Poruba - Zora Olomouc
W.H.I.L.
Datum 22.4.2017 18:00
Akce Slávia Partizánske - Bemaco Prešov
W.H.I.L.
Datum 22.4.2017 18:00
Akce Trenčín - Slavia Praha
W.H.I.L.
Datum 22.4.2017 18:00
Akce SHK Veselí n.M. - HC Zlín
W.H.I.L.
Datum 22.4.2017 19:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga mladší dorostenci JČ