Kalendář akcí

Datum 23.4.2017 10:30
Akce Cement Hranice - Tatran Litovel
Extraliga
Datum 23.4.2017 11:00
Akce Bohunice - V. Bystřice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 23.4.2017 11:00
Akce Slavoj Žirovnice - S.Vršovice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 23.4.2017 11:00
Akce HK Lovosice B - Ústí n.L.
2.liga muži SVČ
Datum 23.4.2017 11:30
Akce HK Ivančice - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 23.4.2017 12:00
Akce Talent Plzeň A - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.4.2017 12:15
Akce Nové Bránice - Sokolnice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 23.4.2017 13:00
Akce HK Hodonín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.4.2017 13:00
Akce Bohunice - Hustopeče
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 23.4.2017 13:00
Akce HK Lovosice - V. Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.4.2017 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 23.4.2017 13:00
Akce Zubří - Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.4.2017 13:00
Akce HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.4.2017 13:00
Akce Písek - Kobylisy
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.4.2017 14:00
Akce Slavoj Tachov - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 23.4.2017 14:00
Akce Talent Plzeň - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 23.4.2017 14:00
Akce 1.SC Bohumín - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.4.2017 14:00
Akce Zlín - Sokol Juliánov
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 23.4.2017 14:30
Akce DHC Plzeň - Slavia
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 23.4.2017 15:00
Akce Chodov - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 23.4.2017 15:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 23.4.2017 15:00
Akce Sokol Písek B - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 23.4.2017 15:00
Akce Ústí n.L. - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 23.4.2017 15:00
Akce Karviná - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 23.4.2017 15:00
Akce DHK Pardubice - DHK Baník Most
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.4.2017 15:00
Akce SKH Velká n.V. - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.4.2017 15:00
Akce HK Baník Most - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.4.2017 15:00
Akce Bohunice - Hustopeče
2.liga muži JM
Datum 23.4.2017 15:00
Akce Zubří - Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 23.4.2017 15:30
Akce SK Velká Bystřice - HK Ivančice
2.liga ženy - východ
Datum 23.4.2017 15:30
Akce Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.4.2017 15:30
Akce HK Hodonín - S.Vršovice
1.liga ženy
Datum 23.4.2017 16:00
Akce VŠ Plzeň - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 23.4.2017 16:00
Akce HC Zlín - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 23.4.2017 16:00
Akce Talent Plzeň "B" - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 23.4.2017 16:00
Akce Tatran Litovel B - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 23.4.2017 16:00
Akce Slavia - 1.HC Pardubice
2.liga muži SVČ
Datum 23.4.2017 16:30
Akce Dukla Praha - HC ROBE Zubří
Extraliga
Datum 23.4.2017 16:30
Akce DHC Plzeň - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 23.4.2017 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
2 liga muži JZČ
Datum 23.4.2017 17:00
Akce Juliánov - Sokol II.Prostějov
2.liga muži JM
Datum 23.4.2017 17:00
Akce Chodov - Liberec
1.liga muži
Datum 23.4.2017 17:00
Akce HC Zubří "B" - HK Bystřice p.H.
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 23.4.2017 17:00
Akce Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
2.liga muži JM
Datum 23.4.2017 17:00
Akce Olomouc - TJ FS Napajedla
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 23.4.2017 17:00
Akce Házená Tišnov - Telnice
2.liga muži JM
Datum 23.4.2017 17:00
Akce Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
Extraliga
Datum 23.4.2017 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
Extraliga
Datum 23.4.2017 17:00
Akce Písek - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 23.4.2017 17:30
Akce HK Hodonín - SK Velká Bystřice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 23.4.2017 17:30
Akce Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 23.4.2017 17:30
Akce Praha 4 - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 23.4.2017 19:00
Akce HK Lovosice - HBC Strakonice 1921
1.liga starší dorostenci