Kalendář akcí

Datum 29.4.2017 08:30
Akce Náchod - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 09:30
Akce ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci Č
Datum 29.4.2017 09:30
Akce V. Bystřice A - Žeravice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 10:00
Akce Astra Praha - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 29.4.2017 10:15
Akce Milevsko - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 29.4.2017 10:30
Akce MHK Karviná - Uničov A
2.liga muži SM
Datum 29.4.2017 10:30
Akce HBC Strakonice - Náchod
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 10:30
Akce Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
2.liga muži JM
Datum 29.4.2017 10:30
Akce Maloměřice - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 29.4.2017 11:30
Akce SKH Velká n.V. - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 29.4.2017 11:30
Akce Dukla B - V. Bystřice A
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 12:00
Akce Kolín - HK Lovosice B
2.liga muži SVČ
Datum 29.4.2017 12:00
Akce Astra - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 29.4.2017 12:00
Akce Liberec - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.4.2017 12:00
Akce Loko Louny - D.Králové
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 29.4.2017 12:00
Akce Háje - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 29.4.2017 12:30
Akce Žeravice - HBC Strakonice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 13:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Náchod
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 29.4.2017 13:00
Akce Kunovice - Slavia VŠ Plzeň
1.liga ženy
Datum 29.4.2017 13:00
Akce Tatran Bohunice - HK Hodonín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 29.4.2017 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 29.4.2017 13:00
Akce DHK Loko Liberec - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 29.4.2017 13:00
Akce Kopřivnice - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.4.2017 13:30
Akce Náchod - V. Bystřice A
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 13:30
Akce Jičín - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 29.4.2017 13:30
Akce V. Bystřice - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.4.2017 14:00
Akce Rožnov p.R. - Zlín
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 29.4.2017 14:00
Akce Liberec - Náchod
1.liga muži
Datum 29.4.2017 14:30
Akce Loko Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
2.liga starší dorostenci Č
Datum 29.4.2017 14:30
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 29.4.2017 14:30
Akce Dukla B - Žeravice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 14:30
Akce Sokol Poruba - Slavia Praha
W.H.I.L.
Datum 29.4.2017 15:00
Akce SK Kuřim - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 29.4.2017 15:00
Akce Bohunice - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 29.4.2017 15:00
Akce ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 29.4.2017 15:00
Akce Litovel - Olomouc
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 29.4.2017 15:00
Akce Kopřivnice - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 29.4.2017 15:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 29.4.2017 15:00
Akce Vsetín - Holešov-Přerov
2.liga muži SM
Datum 29.4.2017 15:30
Akce V. Bystřice - HK Ivančice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 29.4.2017 15:30
Akce Jičín - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 29.4.2017 15:30
Akce V. Bystřice A - HBC Strakonice
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 16:00
Akce Rožnov p.R. - SK Velká Bystřice B
2.liga muži SM
Datum 29.4.2017 16:00
Akce HSK Tygři Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 29.4.2017 16:00
Akce Třeboň - Talent Plzeň "B"
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 29.4.2017 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice A
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 29.4.2017 16:00
Akce Liberec - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 29.4.2017 16:30
Akce J.Hradec - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 29.4.2017 16:30
Akce Žeravice - Náchod
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 17:00
Akce Jablonec - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 29.4.2017 17:00
Akce Košutka - Praha 4
2 liga muži JZČ
Datum 29.4.2017 17:00
Akce Sokol Úvaly - Náchod "B"
2.liga muži SVČ
Datum 29.4.2017 17:00
Akce Loko Louny - Slavia
2.liga muži SVČ
Datum 29.4.2017 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
W.H.I.L.
Datum 29.4.2017 17:00
Akce Tatran Litovel - Kopřivnice
Extraliga
Datum 29.4.2017 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
W.H.I.L.
Datum 29.4.2017 17:30
Akce HBC Strakonice - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 29.4.2017 17:30
Akce Zora Olomouc - Baník Most
W.H.I.L.
Datum 29.4.2017 17:30
Akce Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
1.liga muži
Datum 29.4.2017 17:30
Akce SK Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 29.4.2017 18:00
Akce H.Brod - S.Vršovice
2 liga muži JZČ
Datum 29.4.2017 18:00
Akce Zruč n.S. - TJ D.Cerekev
2 liga muži JZČ
Datum 29.4.2017 18:00
Akce Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
W.H.I.L.
Datum 29.4.2017 18:00
Akce Třeboň - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ
Datum 29.4.2017 18:00
Akce Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
2.liga muži SVČ
Datum 29.4.2017 19:00
Akce J.Hradec - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ