Kalendář akcí

Datum 30.4.2017 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 30.4.2017 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - HC Zubří "B"
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 30.4.2017 10:30
Akce Šumperk - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 30.4.2017 10:30
Akce Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
W.H.I.L.
Datum 30.4.2017 10:30
Akce Hustopeče - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 30.4.2017 10:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 30.4.2017 10:30
Akce Karviná - HC Hlučín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 30.4.2017 11:00
Akce Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 30.4.2017 11:00
Akce Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
W.H.I.L.
Datum 30.4.2017 11:00
Akce TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 30.4.2017 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - HC Zlín
1.liga muži
Datum 30.4.2017 12:00
Akce Poruba - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 30.4.2017 12:30
Akce Hustopeče - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 30.4.2017 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Zlín
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 30.4.2017 12:30
Akce Zlín - HK Ivančice
1.liga mladší dorostenky
Datum 30.4.2017 12:45
Akce SKH Polanka n.O. - Litovel
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 30.4.2017 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Vršovice B
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 30.4.2017 13:00
Akce Sokol Ostrava - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 30.4.2017 13:00
Akce Karviná - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 30.4.2017 13:30
Akce HK Ivančice - Bohunice
2.liga ženy - východ
Datum 30.4.2017 14:00
Akce Sokolnice - Bohunice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 30.4.2017 14:15
Akce HBC Strakonice - TJ Loko Č.Budějovice
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 30.4.2017 14:30
Akce Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 30.4.2017 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - Žeravice
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
Datum 30.4.2017 15:00
Akce HCB Karviná - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 30.4.2017 15:00
Akce DHK Pardubice - HK Spartak Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.4.2017 15:00
Akce Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 30.4.2017 15:00
Akce Sokol Telnice - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 30.4.2017 15:30
Akce Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 30.4.2017 15:30
Akce L.Vršovice - Dukla B
2.liga muži SVČ
Datum 30.4.2017 15:45
Akce DHK Baník Most - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 30.4.2017 16:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 30.4.2017 16:00
Akce FK Hvězda Cheb - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 30.4.2017 16:30
Akce Zlín B - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 30.4.2017 16:30
Akce SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
2.liga muži SM
Datum 30.4.2017 17:00
Akce SKKP Handball Brno - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 30.4.2017 17:00
Akce L.Zubří - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 30.4.2017 17:00
Akce Sokol Ostrava - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 30.4.2017 17:00
Akce Telnice - Napajedla
2.liga muži JM
Datum 30.4.2017 17:00
Akce Olomouc - SK Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 30.4.2017 17:00
Akce DHK Pardubice - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 30.4.2017 17:30
Akce L.Vršovice - Chodov
2.liga starší dorostenci Č