Kalendář akcí

Datum 7.5.2017 10:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Olomouc
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Datum 7.5.2017 10:00
Akce Poruba - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 7.5.2017 10:30
Akce HK Hodonín - Olomouc
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 7.5.2017 11:00
Akce Bemaco Prešov - Duslo Šaľa
W.H.I.L.
Datum 7.5.2017 11:00
Akce Bohunice - Rožnov p.R.
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 7.5.2017 11:00
Akce Napajedla - Sokol II.Prostějov
2.liga muži JM
Datum 7.5.2017 12:00
Akce Poruba - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.5.2017 12:00
Akce TJ Slavoj Tachov - Kobylisy
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.5.2017 12:00
Akce HK Lovosice - Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.5.2017 12:30
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 7.5.2017 12:30
Akce HC Plzeň - S.Vršovice
1.liga ženy
Datum 7.5.2017 13:00
Akce Písek - DHK Baník Most
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 7.5.2017 13:00
Akce Zubří - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.5.2017 13:00
Akce Sokol Juliánov - Sokolnice
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 7.5.2017 13:00
Akce Bohunice - SKKP Handball Brno
2.liga mladší dorostenci JM
Datum 7.5.2017 13:00
Akce Zlín - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 7.5.2017 13:30
Akce 1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 7.5.2017 13:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 7.5.2017 14:00
Akce HK Lovosice - Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 7.5.2017 14:00
Akce Slavoj Tachov - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 7.5.2017 14:00
Akce HK Ivančice - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.5.2017 14:00
Akce Litovel - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 7.5.2017 14:30
Akce Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci JČ
Datum 7.5.2017 14:30
Akce Hranice - TJ STM Olomouc
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 7.5.2017 15:00
Akce Bohunice - Maloměřice
2.liga muži JM
Datum 7.5.2017 15:00
Akce Zubří - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 7.5.2017 15:00
Akce Sokol Juliánov - V. Bystřice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 7.5.2017 15:00
Akce DHC Plzeň - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 7.5.2017 15:00
Akce HC Zlín - Jičín "B"
1.liga muži
Datum 7.5.2017 15:00
Akce Chodov - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Č
Datum 7.5.2017 15:00
Akce Sokol Písek B - Milevsko
2.liga ženy - západ
Datum 7.5.2017 15:30
Akce 1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
2.liga mladší dorostenci SČ
Datum 7.5.2017 15:30
Akce Pepino SKP F-M - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 7.5.2017 16:00
Akce Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 7.5.2017 16:00
Akce HK Lovosice B - Jablonec
2.liga muži SVČ
Datum 7.5.2017 16:00
Akce TJ Nový Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci SM
Datum 7.5.2017 16:30
Akce HC Hlučín - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 7.5.2017 16:30
Akce VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 7.5.2017 17:00
Akce Házená Tišnov - Hustopeče
2.liga muži JM
Datum 7.5.2017 17:00
Akce Juliánov - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 7.5.2017 17:00
Akce Chodov - Sokol Ostrava
1.liga muži
Datum 7.5.2017 17:00
Akce Slavia Praha - Sokol Poruba
W.H.I.L.
Datum 7.5.2017 17:00
Akce Písek - DHK Baník Most
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 7.5.2017 17:30
Akce Praha 4 - H.Brod
2 liga muži JZČ
Datum 7.5.2017 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Kolín
2.liga muži SVČ
Datum 7.5.2017 17:30
Akce Pepino SKP F-M B - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 7.5.2017 18:00
Akce Baník Most - Zora Olomouc
W.H.I.L.
Datum 7.5.2017 18:00
Akce TJ Nový Jičín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 7.5.2017 20:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
Extraliga