Kalendář akcí

Datum 13.5.2017 08:00
Akce DHK Most - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 08:00
Akce Strakonice - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 08:30
Akce J.Hradec - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 08:30
Akce Házená Mělník - TJ Turnov
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 09:00
Akce Kobylisy II B - Jiskra H. Brod A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 09:00
Akce Ostrava-Zábřeh - DHC Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 09:25
Akce Slavoj Žirovnice - Bohunice
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 09:25
Akce Kunovice - Háje A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 10:00
Akce Hvězda Cheb - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 10:00
Akce Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 13.5.2017 10:00
Akce SC Bohumín - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 10:20
Akce Zlín A - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 10:20
Akce DHK Pardubice A - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 11:00
Akce Dukla B - S.Vršovice
2.liga muži CD-baráž
Datum 13.5.2017 11:00
Akce Písek A - Kobylisy II B
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 11:00
Akce DHC Plzeň A - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 11:15
Akce TJ Turnov - Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 11:15
Akce Slavia - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 12:00
Akce Jiskra H. Brod A - SC Bohumín
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 12:00
Akce Ostrava-Zábřeh - Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 12:10
Akce Bohunice - Zlín A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 12:10
Akce Háje A - DHK Pardubice A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 13:00
Akce DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 13:00
Akce Strakonice - Kobylisy II B
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 13:05
Akce J.Hradec - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 13:05
Akce Házená Mělník - Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 13:30
Akce HK Ivančice - Bohunice
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 13.5.2017 14:00
Akce DHK Most - Ostrava-Zábřeh
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 14:00
Akce Písek A - Jiskra H. Brod A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 14:00
Akce TJ Turnov - Háje A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 14:00
Akce Slavia - Bohunice
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 14:00
Akce V. Bystřice - Zlín
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Datum 13.5.2017 14:55
Akce Kunovice - DHK Pardubice A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 14:55
Akce Slavoj Žirovnice - Zlín A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 15:00
Akce DHC Plzeň A - Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 15:00
Akce Kobylisy II B - SC Bohumín
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 15:00
Akce Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
W.H.I.L.
Datum 13.5.2017 15:50
Akce Háje A - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 15:50
Akce Bohunice - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 16:00
Akce DHK Zora Olomouc - Ostrava-Zábřeh
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 16:00
Akce Jiskra H. Brod A - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 16:45
Akce Zlín A - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 16:45
Akce DHK Pardubice A - TJ Turnov
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 17:00
Akce DHK Most - Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 17:00
Akce SC Bohumín - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 13.5.2017 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske
W.H.I.L.
Datum 13.5.2017 18:00
Akce HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
Extraliga
Datum 13.5.2017 18:00
Akce M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
Extraliga
Datum 13.5.2017 18:00
Akce Duslo Šaľa - Bemaco Prešov
W.H.I.L.
Datum 13.5.2017 18:30
Akce HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice
Extraliga - baráž