Kalendář akcí

Datum 9.9.2017 09:00
Akce Maloměřice - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.9.2017 10:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 9.9.2017 10:00
Akce Vsetín - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 9.9.2017 11:00
Akce Maloměřice - Telnice
2.liga muži JM
Datum 9.9.2017 12:00
Akce Vsetín - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 9.9.2017 12:00
Akce Loko Louny - HSK Tygři Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.9.2017 12:30
Akce Zlín - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.9.2017 12:45
Akce Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.9.2017 13:00
Akce FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov
Český pohár žen
Datum 9.9.2017 13:00
Akce Náchod - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.9.2017 13:00
Akce MHK Karviná - Žeravice
2.liga muži SM
Datum 9.9.2017 13:00
Akce Pepino SKP F-M - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.9.2017 13:00
Akce HBC Olomouc - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.9.2017 14:00
Akce Karviná - Olomouc
Český pohár žen
Datum 9.9.2017 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.9.2017 14:30
Akce Loko Louny - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 9.9.2017 14:30
Akce Zlín - SKH Polanka n.O.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 9.9.2017 14:45
Akce Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 9.9.2017 15:00
Akce TJ Holešov - Velká Bystřice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.9.2017 15:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
1.liga starší dorostenci
Datum 9.9.2017 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 9.9.2017 15:00
Akce Pepino SKP F-M B - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 9.9.2017 15:00
Akce Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 9.9.2017 15:00
Akce Duslo Šaľa - Baník Most
MOL liga žen
Datum 9.9.2017 15:00
Akce HBC Olomouc - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 9.9.2017 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Litovel
2.liga starší dorostenci - M
Datum 9.9.2017 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Napajedla
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.9.2017 16:00
Akce Náchod - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 9.9.2017 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 9.9.2017 17:00
Akce HC Zlín - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 9.9.2017 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 9.9.2017 17:00
Akce Žeravice - Sokol Telnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 9.9.2017 17:00
Akce Bohunice - Házená Velká Bystřice
Český pohár žen
Datum 9.9.2017 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
Extraliga muži
Datum 9.9.2017 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Napajedla
2.liga muži JM
Datum 9.9.2017 17:00
Akce HBC Olomouc - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 9.9.2017 17:00
Akce TJ SOGOS Holešov - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 9.9.2017 17:00
Akce Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 9.9.2017 17:00
Akce Loko Louny - Ústí n.L.
2.liga muži SVČ
Datum 9.9.2017 18:00
Akce Náchod B - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 9.9.2017 18:00
Akce Sokol Úvaly - Liberec
2.liga muži SVČ
Datum 9.9.2017 18:00
Akce ŠŠK Prešov - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 9.9.2017 18:00
Akce Sokol Poruba - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 9.9.2017 19:00
Akce Trenčín - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 9.9.2017 19:00
Akce HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
Extraliga muži
Datum 9.9.2017 19:00
Akce HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří
Extraliga muži