Kalendář akcí

Datum 16.9.2017 09:00
Akce Napajedla - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 16.9.2017 09:00
Akce Sokol Ostrava - HBC Olomouc
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 16.9.2017 10:00
Akce HC Plzeň - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 16.9.2017 10:00
Akce Dukla B - Sokol Úvaly
2.liga muži SVČ
Datum 16.9.2017 10:00
Akce J.Hradec - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 16.9.2017 10:00
Akce Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice
1.liga ženy
Datum 16.9.2017 10:00
Akce Astra Praha - H.Brod
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 16.9.2017 10:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 16.9.2017 10:45
Akce Sokol Žďár n. S. - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.9.2017 11:00
Akce Sokol Ostrava - Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 16.9.2017 12:00
Akce Dukla - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.9.2017 12:00
Akce Rožnov p.R. - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 16.9.2017 12:00
Akce Astra - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 16.9.2017 12:30
Akce Házená J.Hradec - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 16.9.2017 12:30
Akce Luhačovice - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 16.9.2017 12:45
Akce Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.9.2017 13:00
Akce Napajedla - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 16.9.2017 13:00
Akce Poruba - Ostrava Zábřeh
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 16.9.2017 13:00
Akce Tatran Bohunice - SHK Veselí n.M.
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 16.9.2017 13:00
Akce Liberec - Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.9.2017 13:00
Akce Sokol Ostrava - HBC Olomouc
2.liga muži SM
Datum 16.9.2017 13:00
Akce Kopřivnice - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 16.9.2017 13:30
Akce Velká Bystřice - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 16.9.2017 14:00
Akce Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 16.9.2017 14:00
Akce Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 16.9.2017 14:00
Akce Ústí n.L. - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 16.9.2017 14:00
Akce Sokol Vršovice - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 16.9.2017 14:00
Akce Rožnov p.R. - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 16.9.2017 14:45
Akce Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 16.9.2017 15:00
Akce Ml. Boleslav - Loko Louny
2.liga muži SVČ
Datum 16.9.2017 15:00
Akce Litovel - Sokol Juliánov
2.liga starší dorostenci - M
Datum 16.9.2017 15:00
Akce Kopřivnice - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 16.9.2017 15:00
Akce Liberec - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 16.9.2017 15:00
Akce ELP Jablonec - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 16.9.2017 15:00
Akce Bohunice - Kunovice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 16.9.2017 15:00
Akce Žeravice - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 16.9.2017 15:00
Akce SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 16.9.2017 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 16.9.2017 15:30
Akce Velká Bystřice - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 16.9.2017 16:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 16.9.2017 16:00
Akce Rožnov p.R. - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 16.9.2017 16:00
Akce Sokol II.Prostějov - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 16.9.2017 16:00
Akce HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 16.9.2017 16:00
Akce Házená Mělník - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 16.9.2017 16:00
Akce S.Vršovice - Náchod
1.liga muži
Datum 16.9.2017 16:30
Akce Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga muži
Datum 16.9.2017 16:30
Akce Iuventa Michalovce - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 16.9.2017 17:00
Akce Žeravice - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 16.9.2017 17:00
Akce Tatran Litovel - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 16.9.2017 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
Extraliga muži
Datum 16.9.2017 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
Extraliga muži
Datum 16.9.2017 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 16.9.2017 17:00
Akce Liberec - 1.HC Pardubice
2.liga muži SVČ
Datum 16.9.2017 17:00
Akce Jablonec - Náchod B
2.liga muži SVČ
Datum 16.9.2017 17:30
Akce Zora Olomouc - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 16.9.2017 17:30
Akce Velká Bystřice - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 16.9.2017 18:00
Akce Kopřivnice - HC ROBE Zubří
Extraliga muži
Datum 16.9.2017 18:00
Akce S.Vršovice B - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 16.9.2017 18:00
Akce Zruč n.S. - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 16.9.2017 18:00
Akce Baník Most - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 16.9.2017 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - HBC Ronal Jičín
Extraliga muži
Datum 16.9.2017 18:00
Akce Ústí n.L. - HK Lovosice B
2.liga muži SVČ
Datum 16.9.2017 19:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ