Kalendář akcí

Datum 23.9.2017 10:00
Akce TJ Turnov - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.9.2017 10:00
Akce H.Brod - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 23.9.2017 10:30
Akce DHC Plzeň - Slavoj Žirovnice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 23.9.2017 11:00
Akce Maloměřice - Sokol II.Prostějov
2.liga muži JM
Datum 23.9.2017 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 23.9.2017 12:00
Akce Turnov - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 23.9.2017 12:00
Akce Loko Louny - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 23.9.2017 12:00
Akce Háje - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 23.9.2017 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 23.9.2017 13:00
Akce Pepino SKP F-M - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.9.2017 13:00
Akce Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 23.9.2017 13:00
Akce Kopřivnice - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 23.9.2017 13:00
Akce TJ Sokol Bělá - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.9.2017 14:00
Akce 1.SC Bohumín - Poruba
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.9.2017 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 23.9.2017 14:30
Akce Loko Louny - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 23.9.2017 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 23.9.2017 15:00
Akce Č.Budějovice - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 23.9.2017 15:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Velká Bystřice
1.liga starší dorostenci
Datum 23.9.2017 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 23.9.2017 15:00
Akce SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 23.9.2017 15:00
Akce Kopřivnice - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.9.2017 15:00
Akce HK Ivančice - SKKP Handball Brno B
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.9.2017 15:00
Akce TJ Holešov - Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.9.2017 15:30
Akce Praha 4 - H.Brod
2 liga muži JZČ
Datum 23.9.2017 15:30
Akce HBC Strakonice 1921 - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 23.9.2017 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 23.9.2017 16:00
Akce Náchod - Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 23.9.2017 16:00
Akce SK Žeravice - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.9.2017 16:30
Akce MHK Karviná - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 23.9.2017 17:00
Akce TJ SOGOS Holešov - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 23.9.2017 17:00
Akce Loko Louny - Jablonec
2.liga muži SVČ
Datum 23.9.2017 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Napajedla
2.liga muži JM
Datum 23.9.2017 17:00
Akce Košutka - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 23.9.2017 17:00
Akce Ivančice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 23.9.2017 17:00
Akce Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 23.9.2017 17:00
Akce Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 23.9.2017 18:00
Akce Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
Extraliga muži
Datum 23.9.2017 18:00
Akce Sokol Úvaly - Ústí n.L.
2.liga muži SVČ
Datum 23.9.2017 18:00
Akce HC ROBE Zubří - HBC Strakonice 1921
Extraliga muži
Datum 23.9.2017 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
Extraliga muži
Datum 23.9.2017 18:00
Akce Žeravice - SKH Polanka n.O.
2.liga starší dorostenci - M