Kalendář

<listopad 2017>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 24.9.2017 09:00
Akce TJ Kutná Hora - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Č
Datum 24.9.2017 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - Slavoj Žirovnice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 24.9.2017 10:30
Akce HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
Extraliga muži
Datum 24.9.2017 11:00
Akce Zruč n.S. - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 24.9.2017 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 24.9.2017 11:00
Akce Kobylisy - Házená J.Hradec
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 24.9.2017 12:00
Akce HK Lovosice - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.9.2017 13:00
Akce Zubří - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.9.2017 13:00
Akce HBC Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga starší dorostenci - M
Datum 24.9.2017 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 24.9.2017 13:00
Akce Jičín - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 24.9.2017 13:00
Akce Kobylisy - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 24.9.2017 13:00
Akce Písek - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 24.9.2017 13:00
Akce Újezd u Brna - Napajedla
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 24.9.2017 13:00
Akce Sokol Juliánov - TJ D.Cerekev
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 24.9.2017 13:00
Akce FK Hvězda Cheb - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 24.9.2017 13:00
Akce Karviná - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.9.2017 13:30
Akce 1.HC Pardubice - Chodov
2.liga starší dorostenci Č
Datum 24.9.2017 14:00
Akce HK Lovosice - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 24.9.2017 14:00
Akce DHC Plzeň - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 24.9.2017 14:00
Akce Sokol Sokolnice - Sokol Telnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 24.9.2017 14:00
Akce Házená Uničov - Žeravice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.9.2017 14:00
Akce Zlín - Velká Bystřice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.9.2017 14:00
Akce S.Vršovice - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 24.9.2017 14:00
Akce Házená L.Hustopeče - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 24.9.2017 14:30
Akce DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 24.9.2017 15:00
Akce HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 24.9.2017 15:00
Akce HBC Olomouc - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.9.2017 15:00
Akce Kobylisy - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 24.9.2017 15:00
Akce Bohunice - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 24.9.2017 15:00
Akce L.Vršovice - Sokol Žďár n. S.
2 liga muži JZČ
Datum 24.9.2017 15:00
Akce Sokol Juliánov - Vsetín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 24.9.2017 15:00
Akce Sokol Písek B - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 24.9.2017 15:00
Akce HC Zubří B - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.9.2017 15:00
Akce Jičín - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.9.2017 15:30
Akce Ostrava Zábřeh - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 24.9.2017 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 24.9.2017 16:00
Akce Uničov A - Žeravice
2.liga muži SM
Datum 24.9.2017 16:00
Akce TJ Nový Jičín - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.9.2017 16:00
Akce Házená Velká Bystřice - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 24.9.2017 16:00
Akce HC Zlín - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 24.9.2017 16:00
Akce S.Vršovice - Kunovice
1.liga ženy
Datum 24.9.2017 16:00
Akce DHC Plzeň - Zlín B
1.liga ženy
Datum 24.9.2017 16:00
Akce HK Lovosice B - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 24.9.2017 16:45
Akce DHK Baník Most - Astra Praha
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Slavia - Liberec
2.liga muži SVČ
Datum 24.9.2017 17:00
Akce HBC Olomouc - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Olomouc - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 24.9.2017 17:00
Akce HC Hlučín - Poruba
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - TJ Lokomotiva Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Zubří - Sokol Ostrava
1.liga starší dorostenci
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Kobylisy B - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
Extraliga muži
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Juliánov - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Bohunice - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Písek - DHK Pardubice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 24.9.2017 17:00
Akce SKKP Brno B - Telnice
2.liga muži JM
Datum 24.9.2017 17:00
Akce Jičín B - Chodov
1.liga muži
Datum 24.9.2017 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Dukla B
2.liga muži SVČ
Datum 24.9.2017 17:30
Akce SKKP Handball Brno A - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 24.9.2017 18:00
Akce TJ Nový Jičín - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 24.9.2017 18:00
Akce S.Vršovice - Slavia
1.liga starší dorostenky - západ