Kalendář

<říjen 2017>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 8.10.2017 09:30
Akce HC Plzeň - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 8.10.2017 10:00
Akce Poruba - Olomouc
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 8.10.2017 10:30
Akce HCB Karviná - Kopřivnice
Extraliga muži
Datum 8.10.2017 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 8.10.2017 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - Náchod
1.liga muži
Datum 8.10.2017 11:00
Akce Zruč n.S. - Sokol Žďár n. S.
2 liga muži JZČ
Datum 8.10.2017 11:30
Akce HC Plzeň - H.Brod
1.liga ženy
Datum 8.10.2017 12:00
Akce Poruba - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 8.10.2017 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 8.10.2017 13:00
Akce Otrokovice - S.Vršovice
1.liga ženy
Datum 8.10.2017 13:00
Akce HC Zubří B - Velká Bystřice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 8.10.2017 13:00
Akce Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 8.10.2017 13:00
Akce Sokol Juliánov - Napajedla
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 8.10.2017 13:00
Akce Bohunice - SKKP Handball Brno B
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 8.10.2017 13:00
Akce Slavia - Písek
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 8.10.2017 13:00
Akce Liberec - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.10.2017 13:00
Akce Házená L.Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
2.liga starší dorostenci - M
Datum 8.10.2017 13:30
Akce 1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Č
Datum 8.10.2017 14:00
Akce HBC Olomouc - Žeravice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 8.10.2017 14:00
Akce HK Lovosice - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.10.2017 14:00
Akce Poruba B - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 8.10.2017 14:00
Akce Zlín B - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 8.10.2017 14:00
Akce Astra Praha - S.Vršovice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 8.10.2017 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 8.10.2017 14:00
Akce Sokol Sokolnice - SKH Polanka n.O.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 8.10.2017 15:00
Akce L.Vršovice - Praha 4
2 liga muži JZČ
Datum 8.10.2017 15:00
Akce Sokol Telnice - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga starší dorostenci - M
Datum 8.10.2017 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - Kobylisy
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 8.10.2017 15:00
Akce Slavia - Ústí n.L.
2.liga muži SVČ
Datum 8.10.2017 15:00
Akce Liberec - Chodov
2.liga starší dorostenci Č
Datum 8.10.2017 15:00
Akce Bohunice - Litovel
2.liga starší dorostenci - M
Datum 8.10.2017 15:00
Akce Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 8.10.2017 15:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 8.10.2017 15:00
Akce Karviná - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.10.2017 15:00
Akce Jičín - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.10.2017 15:00
Akce Zubří - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 8.10.2017 15:30
Akce Hodonín B - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 8.10.2017 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 8.10.2017 16:00
Akce HC Zlín - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 8.10.2017 16:00
Akce HK Lovosice - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 8.10.2017 16:00
Akce Astra - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 8.10.2017 16:00
Akce HBC Olomouc - Žeravice
2.liga muži SM
Datum 8.10.2017 17:00
Akce Zubří - Velká Bystřice
1.liga starší dorostenci
Datum 8.10.2017 17:00
Akce HCB Karviná - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 8.10.2017 17:00
Akce Juliánov - Napajedla
2.liga muži JM
Datum 8.10.2017 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - H.Brod
2 liga muži JZČ
Datum 8.10.2017 17:00
Akce L.Vršovice - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 8.10.2017 17:00
Akce Bohunice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 8.10.2017 17:00
Akce Telnice - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 8.10.2017 17:00
Akce Slavoj Žirovnice - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 8.10.2017 17:00
Akce SKKP Brno B - Sokol II.Prostějov
2.liga muži JM
Datum 8.10.2017 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
Extraliga muži
Datum 8.10.2017 17:00
Akce Jičín B - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 8.10.2017 17:00
Akce Liberec - Dukla B
2.liga muži SVČ
Datum 8.10.2017 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 8.10.2017 18:00
Akce HK Lovosice B - Náchod B
2.liga muži SVČ
Datum 8.10.2017 18:00
Akce S.Vršovice B - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 8.10.2017 18:00
Akce HC Zlín - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 8.10.2017 19:00
Akce Karviná - Bohunice
2.liga ženy - východ