Kalendář

<říjen 2017>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 22.10.2017 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.10.2017 10:30
Akce Maloměřice - Kopřivnice
Český pohár mužů
Datum 22.10.2017 11:00
Akce Sezimovo Ústí - L.Vršovice
2 liga muži JZČ
Datum 22.10.2017 11:00
Akce Slavoj Žirovnice - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.10.2017 11:00
Akce Zlín - Sokol V. Meziříčí
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 22.10.2017 11:00
Akce DHK Pardubice - H.Brod
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 22.10.2017 11:45
Akce Sokol Telnice - Bohunice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 22.10.2017 12:15
Akce Nové Bránice - SKKP Handball Brno B
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.10.2017 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Zlín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 22.10.2017 13:00
Akce Zlín - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.10.2017 13:00
Akce Slavoj Žirovnice - DHK Baník Most
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 22.10.2017 13:00
Akce Písek - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.10.2017 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - HC Hlučín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 22.10.2017 13:00
Akce DHK Pardubice - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.10.2017 13:30
Akce HK Ivančice - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.10.2017 14:00
Akce Č.Budějovice - Chodov
Český pohár mužů
Datum 22.10.2017 14:30
Akce TJ Nový Jičín - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 22.10.2017 15:00
Akce Sokol Písek B - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 22.10.2017 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.10.2017 15:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Sokol V. Meziříčí
2.liga starší dorostenci - M
Datum 22.10.2017 15:00
Akce DHK Pardubice - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 22.10.2017 15:00
Akce Zlín B - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 22.10.2017 15:00
Akce Slavia - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 22.10.2017 15:30
Akce HC Plzeň - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 22.10.2017 15:30
Akce HK Ivančice - S.Vršovice
1.liga ženy
Datum 22.10.2017 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 22.10.2017 16:00
Akce Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 22.10.2017 16:00
Akce Liberec - TJ Kutná Hora
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.10.2017 16:30
Akce Chodov - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.10.2017 17:00
Akce SKH Polanka n.O. - Házená L.Hustopeče
2.liga starší dorostenci - M
Datum 22.10.2017 17:00
Akce HC Zlín - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 22.10.2017 17:00
Akce Písek - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 22.10.2017 17:30
Akce HC Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.10.2017 18:00
Akce S.Vršovice B - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 22.10.2017 18:00
Akce Ml. Boleslav - Náchod
Český pohár mužů