Kalendář

<listopad 2017>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 4.11.2017 10:00
Akce Dukla B - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ
Datum 4.11.2017 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - Sokol V. Meziříčí
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 4.11.2017 13:00
Akce Házená Uničov - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 4.11.2017 13:00
Akce ZJ Kovofiniš Ledeč - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.11.2017 13:00
Akce Náchod - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.11.2017 13:00
Akce Kopřivnice - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.11.2017 13:00
Akce Hodonín B - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 4.11.2017 13:30
Akce J.Hradec - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.11.2017 14:00
Akce Házená Mělník - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 4.11.2017 14:30
Akce Poruba B - Bohunice
2.liga ženy - východ
Datum 4.11.2017 15:00
Akce Litovel - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 4.11.2017 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.11.2017 15:00
Akce DHC Plzeň - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 4.11.2017 15:00
Akce Žeravice - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 4.11.2017 15:00
Akce HK Ivančice - Maloměřice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.11.2017 15:00
Akce Kunovice - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 4.11.2017 15:00
Akce Kopřivnice - Velká Bystřice
1.liga starší dorostenci
Datum 4.11.2017 15:00
Akce Uničov A - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 4.11.2017 15:00
Akce ELP Jablonec - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.11.2017 15:30
Akce Vsetín - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 4.11.2017 16:00
Akce Náchod - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 4.11.2017 16:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Chodov
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.11.2017 16:00
Akce HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
Extraliga muži
Datum 4.11.2017 16:00
Akce Házená J.Hradec - S.Vršovice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 4.11.2017 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - HSK Tygři Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 4.11.2017 16:00
Akce Házená Mělník - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 4.11.2017 16:30
Akce Dukla Praha - SKKP Handball Brno
Extraliga muži
Datum 4.11.2017 16:30
Akce MHK Karviná - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 4.11.2017 17:00
Akce HC Zlín - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 4.11.2017 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Telnice
2.liga muži JM
Datum 4.11.2017 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 4.11.2017 17:00
Akce Jablonec - Liberec
2.liga muži SVČ
Datum 4.11.2017 17:00
Akce Žeravice - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 4.11.2017 17:30
Akce Vsetín - HBC Olomouc
2.liga starší dorostenci - M
Datum 4.11.2017 17:30
Akce Zora Olomouc - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 4.11.2017 18:00
Akce J.Hradec - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 4.11.2017 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice
Extraliga muži
Datum 4.11.2017 18:00
Akce Dvůr Králové - Chodov
1.liga muži
Datum 4.11.2017 18:00
Akce SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
2.liga muži JM
Datum 4.11.2017 18:00
Akce Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 4.11.2017 18:00
Akce Baník Most - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 4.11.2017 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
Extraliga muži
Datum 4.11.2017 18:00
Akce HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
Extraliga muži
Datum 4.11.2017 18:00
Akce Náchod B - Slavia
2.liga muži SVČ
Datum 4.11.2017 18:00
Akce H.Brod - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 4.11.2017 19:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Žeravice
2.liga starší dorostenci - M