Kalendář

<listopad 2017>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 11.11.2017 09:00
Akce Maloměřice - Napajedla
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 11.11.2017 09:00
Akce Sokol Ostrava - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 11.11.2017 10:00
Akce Dukla B - Jablonec
2.liga muži SVČ
Datum 11.11.2017 10:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 11.11.2017 11:00
Akce Maloměřice - Napajedla
2.liga muži JM
Datum 11.11.2017 11:00
Akce Sokol Ostrava - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 11.11.2017 12:00
Akce Dukla - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 11.11.2017 12:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.11.2017 12:30
Akce Luhačovice - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 11.11.2017 13:00
Akce Karviná - Kunovice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.11.2017 13:00
Akce TJ Sokol Bělá - Kobylisy
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.11.2017 13:00
Akce Sokol Ostrava - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 11.11.2017 13:30
Akce J.Hradec - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 11.11.2017 13:30
Akce Velká Bystřice - Žeravice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 11.11.2017 14:00
Akce Ústí n.L. - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 11.11.2017 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.11.2017 14:00
Akce TJ Turnov - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 11.11.2017 14:00
Akce Dukla - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 11.11.2017 15:00
Akce SK Žeravice - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 11.11.2017 15:00
Akce Sokol Písek - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 11.11.2017 15:00
Akce HC Zubří B - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 11.11.2017 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.11.2017 15:00
Akce Olomouc - Ostrava Zábřeh
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 11.11.2017 15:00
Akce Trenčín - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 11.11.2017 15:30
Akce Velká Bystřice - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 11.11.2017 15:30
Akce Házená J.Hradec - Slavoj Žirovnice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 11.11.2017 15:30
Akce HBC Strakonice 1921 - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 11.11.2017 16:00
Akce HSK Tygři Ústí n.L. - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.11.2017 16:00
Akce Třeboň - Náchod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 11.11.2017 16:00
Akce Turnov - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 11.11.2017 17:00
Akce Košutka - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ
Datum 11.11.2017 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga muži
Datum 11.11.2017 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 11.11.2017 17:00
Akce Bohunice - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 11.11.2017 17:00
Akce Žeravice - Sokol Juliánov
2.liga starší dorostenci - M
Datum 11.11.2017 17:00
Akce Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 11.11.2017 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice 1921
Extraliga muži
Datum 11.11.2017 17:30
Akce Zora Olomouc - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 11.11.2017 18:00
Akce Třeboň - Praha 4
2 liga muži JZČ
Datum 11.11.2017 18:00
Akce J.Hradec - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 11.11.2017 18:00
Akce Kopřivnice - SKKP Handball Brno
Extraliga muži
Datum 11.11.2017 18:00
Akce Zruč n.S. - L.Vršovice
2 liga muži JZČ
Datum 11.11.2017 18:00
Akce Ústí n.L. - Ml. Boleslav
2.liga muži SVČ