Kalendář

<listopad 2017>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 12.11.2017 09:00
Akce TJ Kutná Hora - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 12.11.2017 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Č
Datum 12.11.2017 09:00
Akce H.Brod - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 12.11.2017 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
Extraliga muži
Datum 12.11.2017 10:30
Akce Nové Bránice - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.11.2017 10:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 12.11.2017 10:30
Akce Cement Hranice - Dukla Praha
Extraliga muži
Datum 12.11.2017 10:30
Akce HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
Extraliga muži
Datum 12.11.2017 11:00
Akce Sezimovo Ústí - Sokol Žďár n. S.
2 liga muži JZČ
Datum 12.11.2017 11:00
Akce H.Brod - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 12.11.2017 11:00
Akce HBC Olomouc - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 12.11.2017 12:00
Akce Astra Praha - Slavia
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 12.11.2017 12:15
Akce HK Baník Most - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.11.2017 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 12.11.2017 12:45
Akce H.Brod - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.11.2017 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 12.11.2017 13:00
Akce Pepino SKP F-M - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.11.2017 13:00
Akce Bohunice - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.11.2017 13:00
Akce HBC Olomouc - Sokol V. Meziříčí
2.liga starší dorostenci - M
Datum 12.11.2017 13:00
Akce Jičín - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.11.2017 13:30
Akce 1.HC Pardubice - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 12.11.2017 13:30
Akce HK Ivančice - Tatran Bohunice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 12.11.2017 13:30
Akce HC Plzeň - Zlín B
1.liga ženy
Datum 12.11.2017 14:00
Akce Sokol Sokolnice - Vsetín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 12.11.2017 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.11.2017 14:00
Akce Slavoj Tachov - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 12.11.2017 14:00
Akce Zlín - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 12.11.2017 14:00
Akce Zubří - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.11.2017 14:00
Akce S.Vršovice - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 12.11.2017 14:15
Akce Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
2.liga starší dorostenci Č
Datum 12.11.2017 14:30
Akce Poruba - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 12.11.2017 14:45
Akce H.Brod - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 12.11.2017 15:00
Akce Liberec - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 12.11.2017 15:00
Akce Olomouc - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 12.11.2017 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 12.11.2017 15:00
Akce Sokol Telnice - Litovel
2.liga starší dorostenci - M
Datum 12.11.2017 15:00
Akce Otrokovice - Kunovice
1.liga ženy
Datum 12.11.2017 15:00
Akce Jičín - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 12.11.2017 15:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 12.11.2017 15:00
Akce Slavia - Loko Louny
2.liga muži SVČ
Datum 12.11.2017 15:30
Akce HC Plzeň - Slavoj Žirovnice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 12.11.2017 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 12.11.2017 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 12.11.2017 16:00
Akce S.Vršovice - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 12.11.2017 16:00
Akce Zubří - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 12.11.2017 16:00
Akce TJ SOGOS Holešov - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 12.11.2017 16:00
Akce Zlín - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 12.11.2017 16:00
Akce FK Hvězda Cheb - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 12.11.2017 16:00
Akce VŠ Plzeň - TJ Lokomotiva Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 12.11.2017 16:15
Akce Olomouc - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 12.11.2017 16:30
Akce Chodov - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 12.11.2017 17:00
Akce SKKP Brno B - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 12.11.2017 17:00
Akce Pepino SKP F-M B - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 12.11.2017 17:00
Akce Liberec - Náchod B
2.liga muži SVČ
Datum 12.11.2017 17:00
Akce Telnice - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 12.11.2017 17:00
Akce Bohunice - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 12.11.2017 17:00
Akce HBC Olomouc - Uničov A
2.liga muži SM
Datum 12.11.2017 17:00
Akce Jičín B - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 12.11.2017 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n.M.
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 12.11.2017 17:00
Akce SKH Polanka n.O - Žeravice
2.liga muži SM
Datum 12.11.2017 17:30
Akce SKKP Handball Brno A - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 12.11.2017 17:30
Akce Velká Bystřice - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 12.11.2017 17:30
Akce 1.HC Pardubice - HK Lovosice B
2.liga muži SVČ
Datum 12.11.2017 18:00
Akce HC Zlín - Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 12.11.2017 18:00
Akce S.Vršovice - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ