Kalendář

<listopad 2017>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 19.11.2017 09:30
Akce Talent Plzeň A - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 19.11.2017 10:00
Akce Kobylisy B - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 19.11.2017 11:00
Akce Napajedla - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 19.11.2017 11:30
Akce Loko Louny - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 19.11.2017 11:30
Akce Talent Plzeň - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 19.11.2017 12:00
Akce HK Lovosice - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 19.11.2017 12:30
Akce Kunovice - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 19.11.2017 13:00
Akce Písek - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 19.11.2017 13:00
Akce Karviná - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 19.11.2017 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - HK Ivančice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 19.11.2017 13:00
Akce Sokol Juliánov - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 19.11.2017 13:30
Akce DHK Pardubice - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 19.11.2017 13:30
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - Sezimovo Ústí
2 liga muži JZČ
Datum 19.11.2017 14:00
Akce Sokol Vršovice - HSK Tygři Ústí n.L.
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 19.11.2017 14:00
Akce HK Lovosice - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 19.11.2017 14:30
Akce Loko Louny - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 19.11.2017 14:30
Akce Poruba B - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 19.11.2017 15:00
Akce HCB Karviná - Sokol Ostrava
1.liga starší dorostenci
Datum 19.11.2017 15:00
Akce Kunovice - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 19.11.2017 15:00
Akce Sokol Písek B - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 19.11.2017 15:00
Akce L.Vršovice - Košutka
2 liga muži JZČ
Datum 19.11.2017 15:00
Akce Sokol Juliánov - HBC Olomouc
2.liga starší dorostenci - M
Datum 19.11.2017 15:00
Akce Sokol Nové Veselí - HK Baník Most
1.liga mladší dorostenci
Datum 19.11.2017 15:00
Akce DHC Plzeň - DHK Baník Most
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 19.11.2017 15:00
Akce Slavia - HK Ivančice
1.liga mladší dorostenky
Datum 19.11.2017 15:00
Akce SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 19.11.2017 15:30
Akce ZJ Kovofiniš Ledeč - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.liga starší dorostenci Č
Datum 19.11.2017 15:30
Akce Vsetín - Sokol Telnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 19.11.2017 15:30
Akce DHK Pardubice - Házená J.Hradec
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 19.11.2017 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Bohunice
2.liga ženy - východ
Datum 19.11.2017 16:00
Akce TJ Nový Jičín - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 19.11.2017 16:00
Akce Hodonín B - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 19.11.2017 16:00
Akce S.Vršovice - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 19.11.2017 16:00
Akce Ostrava Zábřeh - Sokol V. Meziříčí
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 19.11.2017 16:00
Akce HK Lovosice B - Slavia
2.liga muži SVČ
Datum 19.11.2017 17:00
Akce L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 19.11.2017 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
Extraliga muži
Datum 19.11.2017 17:00
Akce ELP Jablonec - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 19.11.2017 17:00
Akce Juliánov - Telnice
2.liga muži JM
Datum 19.11.2017 17:00
Akce HC Hlučín - Olomouc
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 19.11.2017 17:00
Akce Písek - Astra Praha
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 19.11.2017 17:00
Akce Loko Louny - Liberec
2.liga muži SVČ
Datum 19.11.2017 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 19.11.2017 17:30
Akce Praha 4 - VŠ Plzeň
2 liga muži JZČ
Datum 19.11.2017 17:30
Akce DHK Pardubice - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 19.11.2017 17:30
Akce Vsetín - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 19.11.2017 18:00
Akce TJ Nový Jičín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 19.11.2017 18:00
Akce S.Vršovice B - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ