SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<květen 2018>
poútstčtsone
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 10.12.2017 08:30
Akce Dukla B - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 10.12.2017 09:25
Akce Házená Mělník - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 10:00
Akce H.Brod - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.12.2017 10:20
Akce Liberec - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 10:30
Akce Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
Extraliga muži
Datum 10.12.2017 11:00
Akce Kobylisy - Astra Praha
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 10.12.2017 11:15
Akce Dukla A - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 12:00
Akce H.Brod - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 10.12.2017 12:10
Akce HK FCC Město Lovosice - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 13:00
Akce Kobylisy - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 10.12.2017 13:00
Akce Písek - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.12.2017 13:00
Akce DHK Pardubice - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.12.2017 13:05
Akce Dukla B - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 14:00
Akce H.Brod - DHK Baník Most
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 10.12.2017 14:00
Akce Dukla A - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 14:00
Akce 1.SC Bohumín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.12.2017 14:55
Akce Házená Mělník - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 15:00
Akce Házená Mělník - Slavoj Žirovnice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 10.12.2017 15:00
Akce Olomouc - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 10.12.2017 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 10.12.2017 15:00
Akce DHK Pardubice - S.Vršovice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 10.12.2017 15:00
Akce SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
2.liga starší dorostenci - M
Datum 10.12.2017 15:00
Akce Sokol Písek B - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 10.12.2017 15:30
Akce SHK Veselí n.M. - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 10.12.2017 15:50
Akce HK FCC Město Lovosice - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 16:00
Akce Žeravice - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 10.12.2017 16:00
Akce DHC Plzeň - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 10.12.2017 16:00
Akce Liberec - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 10.12.2017 16:00
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
2.liga starší dorostenci - M
Datum 10.12.2017 16:30
Akce Chodov - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Č
Datum 10.12.2017 16:45
Akce Liberec - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 10.12.2017 17:00
Akce Písek - Házená J.Hradec
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 10.12.2017 17:00
Akce HC Hlučín - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 10.12.2017 17:00
Akce TJ Nový Jičín - Poruba
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 10.12.2017 17:00
Akce DHK Pardubice - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ