SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<červen 2018>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 4.3.2018 09:00
Akce Napajedla - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.3.2018 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.3.2018 09:00
Akce Zábřeh - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 4.3.2018 10:30
Akce Velká Bystřice - HC Zlín
1.liga muži
Datum 4.3.2018 10:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 4.3.2018 10:30
Akce Cement Hranice - HBC Strakonice 1921
Extraliga muži
Datum 4.3.2018 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
Extraliga muži
Datum 4.3.2018 10:30
Akce Nové Bránice - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.3.2018 10:30
Akce HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga muži
Datum 4.3.2018 11:00
Akce Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 4.3.2018 11:00
Akce Napajedla - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 4.3.2018 11:00
Akce Ostrava Zábřeh - Tatran Bohunice
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 4.3.2018 12:00
Akce Sokol Vršovice - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 4.3.2018 12:00
Akce Zlín - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 4.3.2018 12:15
Akce HK Baník Most - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.3.2018 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - HBC Olomouc
2.liga starší dorostenci - M
Datum 4.3.2018 12:30
Akce Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 4.3.2018 12:30
Akce Sokol Žďár n. S. - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.3.2018 13:00
Akce Hranice - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 4.3.2018 13:00
Akce Liberec - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.3.2018 13:00
Akce Písek - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 4.3.2018 14:00
Akce Slavoj Tachov - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 4.3.2018 14:00
Akce Olomouc - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.3.2018 14:15
Akce Chodov - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.3.2018 14:30
Akce Sokol Nové Veselí - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 4.3.2018 14:30
Akce SKH Polanka n.O. - Žeravice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 4.3.2018 15:00
Akce Vsetín - Sokol Juliánov
2.liga starší dorostenci - M
Datum 4.3.2018 15:00
Akce Písek - Slavia
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 4.3.2018 15:00
Akce DHC Plzeň - DHK Pardubice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 4.3.2018 15:00
Akce Liberec - HBC Strakonice 1921
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.3.2018 15:00
Akce ELP Jablonec - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Č
Datum 4.3.2018 15:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - HBC Olomouc
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 4.3.2018 16:00
Akce S.Vršovice - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 4.3.2018 16:00
Akce VŠ Plzeň - Zruč n.S.
2 liga muži JZČ
Datum 4.3.2018 16:00
Akce Hodonín B - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 4.3.2018 16:30
Akce SKH Polanka n.O - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 4.3.2018 16:30
Akce SK Žeravice - Poruba
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 4.3.2018 16:30
Akce Chodov - Jičín B
1.liga muži
Datum 4.3.2018 16:30
Akce Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 4.3.2018 17:00
Akce Vsetín - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 4.3.2018 17:00
Akce Poruba B - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 4.3.2018 17:00
Akce L.Zubří - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 4.3.2018 17:00
Akce Jablonec - Loko Louny
2.liga muži SVČ
Datum 4.3.2018 17:00
Akce Liberec - Slavia
2.liga muži SVČ
Datum 4.3.2018 17:30
Akce SKKP Handball Brno B - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 4.3.2018 17:30
Akce Luhačovice - HBC Olomouc
2.liga muži SM
Datum 4.3.2018 18:00
Akce S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 4.3.2018 18:00
Akce HK Hodonín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 4.3.2018 19:30
Akce TJ Lokomotiva Plzeň - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ