SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<červen 2018>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 25.3.2018 09:00
Akce Napajedla - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 25.3.2018 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - HBC Strakonice 1921
2.liga starší dorostenci Č
Datum 25.3.2018 10:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - Telnice
2.liga muži JM
Datum 25.3.2018 11:00
Akce Sezimovo Ústí - Košutka
2 liga muži JZČ
Datum 25.3.2018 11:00
Akce Napajedla - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 25.3.2018 11:30
Akce TJ Nový Jičín - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 25.3.2018 12:00
Akce Vsetín - Zlín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 25.3.2018 12:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 25.3.2018 12:00
Akce TJ Sokol Luhačovice - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 25.3.2018 12:15
Akce HK Baník Most - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 25.3.2018 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 25.3.2018 13:00
Akce Tatran Bohunice - HC Hlučín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 25.3.2018 13:00
Akce Talent Plzeň A - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 25.3.2018 13:00
Akce SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 25.3.2018 13:00
Akce Újezd u Brna - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 25.3.2018 14:00
Akce Vsetín - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 25.3.2018 14:00
Akce Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 25.3.2018 14:00
Akce Luhačovice - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 25.3.2018 14:30
Akce Velká Bystřice - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 25.3.2018 15:00
Akce L.Zubří - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 25.3.2018 15:00
Akce Talent Plzeň - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 25.3.2018 15:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Žeravice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 25.3.2018 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 25.3.2018 15:30
Akce HK Ivančice - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 25.3.2018 16:00
Akce Žeravice - HBC Olomouc
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 25.3.2018 16:00
Akce VŠ Plzeň - Třeboň
2 liga muži JZČ
Datum 25.3.2018 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 25.3.2018 16:00
Akce Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 25.3.2018 16:30
Akce Chodov - Liberec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 25.3.2018 17:00
Akce TJ Nový Jičín - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 25.3.2018 17:30
Akce Praha 4 - L.Vršovice
2 liga muži JZČ
Datum 25.3.2018 17:30
Akce SKKP Handball Brno B - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 25.3.2018 18:00
Akce Žeravice - HBC Olomouc
2.liga muži SM
Datum 25.3.2018 18:00
Akce H.Brod - Libčice n. Vlt.
2 liga muži JZČ
Datum 25.3.2018 18:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Zruč n.S.
2 liga muži JZČ
Datum 25.3.2018 18:30
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Jičín
1.liga starší dorostenci