SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<duben 2018>
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 22.4.2018 10:00
Akce Pepino SKP F-M B - Uničov A
2.liga muži SM
Datum 22.4.2018 10:00
Akce Astra Praha - DHK Pardubice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 22.4.2018 10:30
Akce Velká Bystřice - Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 22.4.2018 10:30
Akce Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 22.4.2018 11:00
Akce Olomouc - Poruba
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 22.4.2018 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Náchod
1.liga muži
Datum 22.4.2018 11:00
Akce Sezimovo Ústí - H.Brod
2 liga muži JZČ
Datum 22.4.2018 11:00
Akce Kobylisy B - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 22.4.2018 12:00
Akce Astra - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 22.4.2018 12:15
Akce Nové Bránice - TJ D.Cerekev
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.4.2018 13:00
Akce HBC Olomouc - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.4.2018 13:00
Akce Bohunice - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.4.2018 13:00
Akce H.Brod - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.4.2018 13:00
Akce Kobylisy - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.4.2018 13:00
Akce HC Zubří B - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.4.2018 13:00
Akce SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 22.4.2018 13:30
Akce 1.HC Pardubice - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.4.2018 13:30
Akce HK Ivančice - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 22.4.2018 13:30
Akce Karviná - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 22.4.2018 13:30
Akce Žeravice - Sokol V. Meziříčí
2.liga starší dorostenci - M
Datum 22.4.2018 14:00
Akce S.Vršovice - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.4.2018 14:00
Akce Slavoj Tachov - J.Hradec
2.liga ženy - západ
Datum 22.4.2018 14:00
Akce Jičín - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 22.4.2018 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.4.2018 14:15
Akce Chodov - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Č
Datum 22.4.2018 14:30
Akce Poruba B - Bohunice
2.liga ženy - východ
Datum 22.4.2018 15:00
Akce Kobylisy - DHC Plzeň
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 22.4.2018 15:00
Akce H.Brod - Písek
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 22.4.2018 15:00
Akce HBC Olomouc - Vsetín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 22.4.2018 15:00
Akce SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 22.4.2018 15:00
Akce Zlín - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.4.2018 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 22.4.2018 15:00
Akce Zubří - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 22.4.2018 15:00
Akce Sokol Telnice - TJ Sokol Horka n.M.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 22.4.2018 15:00
Akce Bohunice - Sokol Juliánov
2.liga starší dorostenci - M
Datum 22.4.2018 15:30
Akce HK Ivančice - Zlín B
1.liga ženy
Datum 22.4.2018 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 22.4.2018 15:30
Akce Karviná - Olomouc
2.liga ženy - východ
Datum 22.4.2018 15:30
Akce SK Žeravice - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 22.4.2018 16:00
Akce HK Baník Most - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 22.4.2018 16:00
Akce Hodonín B - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 22.4.2018 16:00
Akce VŠ Plzeň - Sokol Žďár n. S.
2 liga muži JZČ
Datum 22.4.2018 16:00
Akce S.Vršovice - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 22.4.2018 16:00
Akce Jičín - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 22.4.2018 16:30
Akce Chodov - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 22.4.2018 16:30
Akce Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
Extraliga muži
Datum 22.4.2018 17:00
Akce Telnice - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 22.4.2018 17:00
Akce HBC Olomouc - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 22.4.2018 17:00
Akce Zubří - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 22.4.2018 17:00
Akce Kobylisy - DHC Plzeň
1.liga ženy
Datum 22.4.2018 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
Extraliga muži
Datum 22.4.2018 17:00
Akce HC Zlín - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 22.4.2018 17:00
Akce SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 22.4.2018 17:00
Akce Bohunice - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 22.4.2018 17:00
Akce TJ Turnov - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.4.2018 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Loko Louny
2.liga muži SVČ
Datum 22.4.2018 17:30
Akce SKKP Handball Brno A - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.4.2018 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
Extraliga muži
Datum 22.4.2018 18:00
Akce Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
Extraliga muži
Datum 22.4.2018 18:00
Akce S.Vršovice - Házená J.Hradec
1.liga starší dorostenky - západ