SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<květen 2018>
poútstčtsone
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 5.5.2018 10:00
Akce H.Brod - Kobylisy
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.5.2018 10:00
Akce Dukla B - Náchod B
2.liga muži SVČ
Datum 5.5.2018 10:00
Akce Sokol Ostrava - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 5.5.2018 10:30
Akce TJ Turnov - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.5.2018 10:30
Akce Karviná - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.5.2018 10:30
Akce Sokol Telnice - Vsetín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 5.5.2018 10:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 5.5.2018 11:00
Akce M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
Extraliga muži
Datum 5.5.2018 12:00
Akce Žeravice - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 5.5.2018 12:00
Akce Sokol Ostrava - TJ Holešov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 5.5.2018 12:00
Akce Dukla - Talent Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.5.2018 12:00
Akce H.Brod - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 5.5.2018 12:30
Akce Turnov - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 5.5.2018 12:30
Akce Luhačovice - MHK Karviná
2.liga muži SM
Datum 5.5.2018 13:00
Akce HBC Olomouc - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 5.5.2018 13:00
Akce Liberec - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.5.2018 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Zlín
1.liga starší dorostenky - východ
Datum 5.5.2018 13:00
Akce TJ Sokol Bělá - Slavoj Žirovnice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.5.2018 14:00
Akce SKKP Handball Brno B - Napajedla
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 5.5.2018 14:00
Akce H.Brod - Kobylisy
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 5.5.2018 14:00
Akce Házená Mělník - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.5.2018 14:00
Akce Dukla - Talent Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 5.5.2018 14:00
Akce Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 5.5.2018 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 5.5.2018 15:00
Akce HC Zubří B - Házená Uničov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 5.5.2018 15:00
Akce HC Zlín - HK Hodonín
MOL liga žen
Datum 5.5.2018 15:00
Akce Sokol Písek - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 5.5.2018 15:00
Akce Liberec - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 5.5.2018 15:00
Akce HBC Olomouc - Sokol Juliánov
2.liga starší dorostenci - M
Datum 5.5.2018 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Č
Datum 5.5.2018 15:30
Akce HBC Strakonice 1921 - Náchod
2.liga starší dorostenci Č
Datum 5.5.2018 16:00
Akce Házená Mělník - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 5.5.2018 16:00
Akce SK Žeravice - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 5.5.2018 16:00
Akce Baník Most - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 5.5.2018 16:00
Akce HSK Tygři Ústí n.L. - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 5.5.2018 16:00
Akce Házená J.Hradec - DHK Pardubice
1.liga starší dorostenky - západ
Datum 5.5.2018 16:15
Akce Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 5.5.2018 16:30
Akce Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga muži
Datum 5.5.2018 17:00
Akce HBC Olomouc - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 5.5.2018 17:00
Akce Dvůr Králové - Tatran Litovel
1.liga muži
Datum 5.5.2018 17:00
Akce Liberec - Loko Louny
2.liga muži SVČ
Datum 5.5.2018 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
Extraliga muži
Datum 5.5.2018 17:00
Akce L.Zubří - Uničov A
2.liga muži SM
Datum 5.5.2018 17:00
Akce Košutka - L.Vršovice
2 liga muži JZČ
Datum 5.5.2018 17:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Kopřivnice
1.liga mladší dorostenci
Datum 5.5.2018 17:00
Akce SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí
Extraliga muži
Datum 5.5.2018 17:30
Akce Sokol II.Prostějov - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 5.5.2018 17:30
Akce HC Plzeň - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 5.5.2018 18:00
Akce J.Hradec - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 5.5.2018 18:00
Akce Zruč n.S. - Č.Budějovice
2 liga muži JZČ
Datum 5.5.2018 18:00
Akce Ústí n.L. - Jablonec
2.liga muži SVČ
Datum 5.5.2018 18:00
Akce Žeravice - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 5.5.2018 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice
Extraliga muži
Datum 5.5.2018 18:00
Akce ŠŠK Prešov - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 5.5.2018 18:30
Akce Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce
MOL liga žen