SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<květen 2018>
poútstčtsone
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 20.5.2018 08:00
Akce Dukla B - TJ Cement Hranice
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 09:00
Akce S.Vršovice - HBC Olomouc
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 09:00
Akce Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec
2.liga starší dorostenci Č
Datum 20.5.2018 09:00
Akce SK Kuřim - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 10:00
Akce Žeravice - Bohunice
2.liga starší dorostenci - M
Datum 20.5.2018 10:00
Akce Uh. Hradiště - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 10:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 11:00
Akce HK FCC Město Lovosice - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 11:00
Akce TJ Cement Hranice - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 12:00
Akce HBC Olomouc - Uh. Hradiště
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 12:00
Akce Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí
2.liga starší dorostenci - M
Datum 20.5.2018 13:00
Akce Dukla B - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 13:00
Akce Úvaly - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 20.5.2018 14:00
Akce Slavoj Tachov - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 20.5.2018 14:00
Akce Karviná - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 20.5.2018 14:00
Akce TJ Cement Hranice - HBC Olomouc
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 14:00
Akce SK Kuřim - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 15:00
Akce Otrokovice - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 20.5.2018 15:00
Akce Zlín - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 15:00
Akce S.Vršovice - Uh. Hradiště
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 15:00
Akce J.Hradec - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 20.5.2018 15:00
Akce TJ Sokol Horka n.M. - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci - M
Datum 20.5.2018 15:00
Akce Sokol Telnice - Sokol Juliánov
2.liga starší dorostenci - M
Datum 20.5.2018 15:00
Akce HK Hodonín - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 20.5.2018 15:30
Akce Velká Bystřice - SKKP Handball Brno B
2.liga mladší dorostenci-baráž
Datum 20.5.2018 16:00
Akce HBC Olomouc - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 16:00
Akce DHC Plzeň - Zlín
1.liga starší dorostenky 1-4
Datum 20.5.2018 16:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
Extraliga muži
Datum 20.5.2018 17:00
Akce HBC Olomouc - Zlín
2.liga starší dorostenci - M
Datum 20.5.2018 17:00
Akce Uh. Hradiště - TJ Cement Hranice
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 17:00
Akce Úvaly - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 17:00
Akce M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
Extraliga muži
Datum 20.5.2018 17:30
Akce 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Č
Datum 20.5.2018 18:00
Akce HK FCC Město Lovosice - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 20.5.2018 18:00
Akce Baník Most - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 20.5.2018 18:00
Akce Astra - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 20.5.2018 18:00
Akce Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
MOL liga žen