SELECT NABÍDKA

Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM

Kalendář

<listopad 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 22.9.2018 09:00
Akce Kobylisy - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.9.2018 10:00
Akce Sokol Ostrava - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 22.9.2018 10:00
Akce TJ Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 22.9.2018 11:00
Akce Háje - Kunovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 22.9.2018 11:00
Akce Újezd u Brna - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 22.9.2018 11:00
Akce Maloměřice - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 22.9.2018 11:00
Akce Kobylisy - HC Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 22.9.2018 11:00
Akce Hodonín B - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 22.9.2018 12:00
Akce Sokol Ostrava - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.9.2018 13:00
Akce TJ Tatran Litovel - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.9.2018 13:00
Akce TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.9.2018 13:00
Akce Kobylisy B - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 22.9.2018 13:00
Akce Háje B - Lázně Kynžvart
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.9.2018 13:00
Akce SHC Maloměřice B - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 22.9.2018 14:00
Akce DHC Plzeň - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 22.9.2018 14:00
Akce Sokol Ostrava - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 22.9.2018 14:00
Akce HBC Strakonice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 22.9.2018 15:00
Akce SK Kuřim - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.9.2018 15:00
Akce Astra Praha - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 22.9.2018 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - Sokol Újezd u Brna
2.liga starší dorostenci V
Datum 22.9.2018 15:00
Akce Náchod - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 22.9.2018 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 22.9.2018 15:00
Akce SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.9.2018 15:00
Akce HK Ivančice - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 22.9.2018 15:00
Akce Bohunice - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 22.9.2018 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 22.9.2018 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 22.9.2018 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci V
Datum 22.9.2018 15:30
Akce TJ Cement Hranice - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 22.9.2018 16:00
Akce HBC Strakonice B - Chodov B
2 liga muži JVČ
Datum 22.9.2018 16:00
Akce Házená Mělník - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 22.9.2018 16:00
Akce HK Hodonín - Kunovice
1.liga ženy
Datum 22.9.2018 16:00
Akce Třeboň - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 22.9.2018 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 22.9.2018 16:30
Akce Vsetín - Bohunice
2.liga starší dorostenci V
Datum 22.9.2018 16:30
Akce MHK Karviná - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 22.9.2018 17:00
Akce Ivančice - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 22.9.2018 17:00
Akce Košutka - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 22.9.2018 17:00
Akce Bohunice - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 22.9.2018 17:00
Akce Astra - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 22.9.2018 17:00
Akce Dvůr Králové - HC Zlín
1.liga muži
Datum 22.9.2018 17:00
Akce Náchod - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 22.9.2018 17:00
Akce SKH Polanka n.O - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 22.9.2018 17:00
Akce Sokol Poruba B - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 22.9.2018 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 22.9.2018 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 22.9.2018 17:00
Akce SK Kuřim - Telnice
2.liga muži JM
Datum 22.9.2018 17:00
Akce Šťáhlavy - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 22.9.2018 17:00
Akce TJ D.Cerekev - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 22.9.2018 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 22.9.2018 17:30
Akce TJ Cement Hranice - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 22.9.2018 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Chodov
1.liga muži
Datum 22.9.2018 18:00
Akce Baník Most - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 22.9.2018 18:00
Akce Ústí n.L. - Lázně Kynžvart
2.liga ženy - západ
Datum 22.9.2018 18:00
Akce Kutná Hora - H.Brod
2 liga muži JVČ
Datum 22.9.2018 18:00
Akce Kopřivnice - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 22.9.2018 18:00
Akce Bánovce n.B. - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 22.9.2018 18:30
Akce Vsetín - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 22.9.2018 18:30
Akce Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ