SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<září 2018>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 23.9.2018 09:00
Akce Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Z
Datum 23.9.2018 10:00
Akce Dukla B - HK B Most
2.liga muži SZČ
Datum 23.9.2018 10:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.9.2018 11:00
Akce Olomouc - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 23.9.2018 11:00
Akce S.Vršovice - H.Brod
2.liga starších dorostenek
Datum 23.9.2018 11:00
Akce Liberec - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.9.2018 12:00
Akce Házená J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starších dorostenek
Datum 23.9.2018 12:00
Akce Dukla - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 23.9.2018 12:00
Akce HK Lovosice - Pepino SKP F-M
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.9.2018 12:15
Akce Nové Bránice - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.9.2018 12:30
Akce Luhačovice - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 23.9.2018 13:00
Akce Olomouc - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 23.9.2018 13:00
Akce Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.9.2018 13:00
Akce Písek - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.9.2018 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 23.9.2018 13:00
Akce S.Vršovice - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 23.9.2018 13:00
Akce Liberec - Zlín
1.liga starší dorostenci
Datum 23.9.2018 13:00
Akce Talent Plzeň A - Karviná
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.9.2018 13:00
Akce HBC Jičín - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.9.2018 13:30
Akce HK Ivančice - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 23.9.2018 13:30
Akce Poruba A - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 23.9.2018 14:00
Akce Dukla - Velká Bystřice
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.9.2018 14:00
Akce HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 23.9.2018 14:00
Akce Sokol Sokolnice - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.9.2018 14:00
Akce J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 23.9.2018 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.9.2018 15:00
Akce Slavia Praha - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 23.9.2018 15:00
Akce Liberec - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 23.9.2018 15:00
Akce Juliánov - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 23.9.2018 15:00
Akce Házená Uničov - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 23.9.2018 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 23.9.2018 15:00
Akce Talent Plzeň - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 23.9.2018 15:00
Akce HBC Jičín - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 23.9.2018 15:00
Akce S.Vršovice A - H.Brod
1.liga ženy
Datum 23.9.2018 15:00
Akce Sokol Písek B - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 23.9.2018 15:00
Akce Zábřeh - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.9.2018 15:00
Akce TJ Nový Jičín - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.9.2018 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Karviná
2.liga ženy - východ
Datum 23.9.2018 15:30
Akce Poruba - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 23.9.2018 15:30
Akce HK Ivančice - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 23.9.2018 16:00
Akce J.Hradec - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 23.9.2018 16:00
Akce Dukla B - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 23.9.2018 16:00
Akce HK Lovosice B - Ústí n.L.
2.liga muži SZČ
Datum 23.9.2018 16:30
Akce SKKP Handball Brno A - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.9.2018 17:00
Akce TJ Nový Jičín - Házená Paskov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.9.2018 17:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 23.9.2018 17:00
Akce SK UP Olomouc - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 23.9.2018 17:00
Akce S.Vršovice - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 23.9.2018 17:00
Akce Slavia - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 23.9.2018 17:00
Akce Ostrava Zábřeh - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 23.9.2018 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 23.9.2018 17:30
Akce Poruba B - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 23.9.2018 18:30
Akce SKKP Brno B - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 23.9.2018 19:00
Akce Sokol Vršovice - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č