SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 6.10.2018 09:00
Akce Maloměřice - TJ Sokol Centrum Haná
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 6.10.2018 10:00
Akce TJ Cement Hranice - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 6.10.2018 10:00
Akce Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 6.10.2018 10:00
Akce Sokol Ostrava - Sokol Újezd u Brna
2.liga starší dorostenci V
Datum 6.10.2018 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 6.10.2018 10:30
Akce TJ Sokol Luhačovice - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.10.2018 10:30
Akce SK Žeravice - Házená Velká Bystřice
2.liga ženy - východ
Datum 6.10.2018 11:00
Akce Maloměřice - Chodov
1.liga muži
Datum 6.10.2018 12:00
Akce SKH Velká n.V. - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 6.10.2018 12:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Kobylisy
2.liga starších dorostenek
Datum 6.10.2018 12:00
Akce Sokol Ostrava - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.10.2018 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Kobylisy B
2.liga ženy - západ
Datum 6.10.2018 12:30
Akce SK Žeravice - Sokol Poruba B
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 6.10.2018 12:30
Akce Luhačovice - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 6.10.2018 13:00
Akce SHC Maloměřice B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM
Datum 6.10.2018 13:00
Akce TJ Tatran Litovel - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.10.2018 13:30
Akce HC Plzeň - Ostrava Zábřeh
2.liga starších dorostenek
Datum 6.10.2018 14:00
Akce Lázně Kynžvart - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 6.10.2018 14:00
Akce Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 6.10.2018 14:00
Akce Kunovice - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 6.10.2018 14:00
Akce Sokol Sokolnice - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 6.10.2018 15:00
Akce Sokol Písek - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 6.10.2018 15:00
Akce Házená Uničov - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 6.10.2018 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
2.liga starší dorostenci Z
Datum 6.10.2018 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci V
Datum 6.10.2018 15:00
Akce Náchod - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 6.10.2018 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 6.10.2018 15:00
Akce ElektroPraga Jablonec - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 6.10.2018 15:00
Akce Č.Budějovice - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 6.10.2018 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - S.Vršovice
2.liga starších dorostenek
Datum 6.10.2018 15:30
Akce TJ Cement Hranice - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.10.2018 15:30
Akce HC Plzeň - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 6.10.2018 16:00
Akce J.Hradec - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 6.10.2018 16:00
Akce Třeboň - TJ Sokol Úvaly
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 6.10.2018 16:00
Akce Lázně Kynžvart - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 6.10.2018 16:00
Akce Kunovice - Bohunice
1.liga ženy
Datum 6.10.2018 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 6.10.2018 16:30
Akce MHK Karviná - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 6.10.2018 16:30
Akce Házená Paskov - Zlín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 6.10.2018 17:00
Akce Dvůr Králové - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 6.10.2018 17:00
Akce Náchod - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 6.10.2018 17:00
Akce Ivančice - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 6.10.2018 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 6.10.2018 17:00
Akce Jablonec - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 6.10.2018 17:00
Akce Šťáhlavy - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 6.10.2018 17:00
Akce Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 6.10.2018 17:30
Akce TJ Cement Hranice - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci V
Datum 6.10.2018 17:30
Akce Zora Olomouc - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 6.10.2018 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Baník Most
MOL liga žen
Datum 6.10.2018 17:30
Akce HC Plzeň - TJ Turnov
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 6.10.2018 18:00
Akce J.Hradec - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 6.10.2018 18:00
Akce Kopřivnice - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 6.10.2018 18:00
Akce Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 6.10.2018 18:00
Akce Třeboň - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 6.10.2018 18:30
Akce Paskov - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ