SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 14.10.2018 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 14.10.2018 10:00
Akce HK Baník Most - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 14.10.2018 10:00
Akce Sokol Vršovice - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 14.10.2018 10:30
Akce TJ SOGOS Holešov - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 14.10.2018 10:30
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 14.10.2018 11:00
Akce Poruba A - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 14.10.2018 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Náchod
1.liga muži
Datum 14.10.2018 11:00
Akce Olomouc - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 14.10.2018 11:00
Akce Ml. Boleslav - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 14.10.2018 12:00
Akce BHS Starý Plzenec - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 14.10.2018 12:00
Akce S.Vršovice - HC Plzeň
2.liga starších dorostenek
Datum 14.10.2018 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Náchod
1.liga mladší dorostenci
Datum 14.10.2018 12:15
Akce Nové Bránice - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 14.10.2018 12:15
Akce HK B Most - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 14.10.2018 12:30
Akce SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 14.10.2018 12:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 14.10.2018 13:00
Akce Karviná - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 14.10.2018 13:00
Akce HC Zubří B - Házená Paskov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 14.10.2018 13:00
Akce SHK Veselí n.M. - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 14.10.2018 13:00
Akce Poruba - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 14.10.2018 13:00
Akce Písek - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 14.10.2018 13:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň A - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 14.10.2018 13:30
Akce HK Ivančice - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starších dorostenek
Datum 14.10.2018 13:45
Akce Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 14.10.2018 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 14.10.2018 14:00
Akce S.Vršovice - DHC Plzeň
1.liga mladší dorostenky
Datum 14.10.2018 14:00
Akce HK Lovosice - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 14.10.2018 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 14.10.2018 14:00
Akce Zlín - Kunovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 14.10.2018 14:00
Akce Chodov - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 14.10.2018 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 14.10.2018 14:30
Akce SKH Polanka n.O - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 14.10.2018 15:00
Akce Karviná - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 14.10.2018 15:00
Akce Písek - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 14.10.2018 15:00
Akce Zubří - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 14.10.2018 15:00
Akce TJ Nový Jičín - Paskov
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 14.10.2018 15:00
Akce Sokol Poruba B - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 14.10.2018 15:00
Akce Kutná Hora - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 14.10.2018 15:00
Akce Talent Škoda JS Plzeň - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 14.10.2018 15:30
Akce 1.HC Pardubice - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 14.10.2018 15:30
Akce HK Ivančice - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 14.10.2018 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 14.10.2018 15:45
Akce Sokol Újezd u Brna - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 14.10.2018 16:00
Akce Chodov - HC Zlín
1.liga muži
Datum 14.10.2018 16:00
Akce VŠ Plzeň - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 14.10.2018 16:00
Akce HK Hodonín - H.Brod
1.liga ženy
Datum 14.10.2018 16:00
Akce S.Vršovice A - HC Plzeň
1.liga ženy
Datum 14.10.2018 16:00
Akce HK Lovosice - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 14.10.2018 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Bohunice
2.liga starší dorostenci V
Datum 14.10.2018 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 14.10.2018 17:00
Akce SK UP Olomouc - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 14.10.2018 17:00
Akce Dukla Praha - HC ROBE Zubří
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 14.10.2018 17:00
Akce Zubří - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 14.10.2018 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 14.10.2018 17:00
Akce HCB Karviná - Zlín
1.liga starší dorostenci
Datum 14.10.2018 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 14.10.2018 17:45
Akce Újezd u Brna - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 14.10.2018 18:00
Akce S.Vršovice B - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 14.10.2018 18:00
Akce HK Lovosice B - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 14.10.2018 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 14.10.2018 18:00
Akce HC Zlín - Sokol Písek
MOL liga žen