SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<říjen 2018>
poútstčtsone
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 28.10.2018 09:00
Akce Poruba A - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga starších dorostenek
Datum 28.10.2018 09:30
Akce Vsetín - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.10.2018 10:30
Akce Sezimovo Ústí - Sokol Úvaly
2 liga muži JVČ
Datum 28.10.2018 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 28.10.2018 11:00
Akce Poruba - TJ Jiskra Otrokovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 28.10.2018 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - HK Bystřice p.H.
1.liga muži
Datum 28.10.2018 11:00
Akce Písek - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 28.10.2018 11:00
Akce Olomouc - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 28.10.2018 11:30
Akce Vsetín - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 28.10.2018 12:00
Akce Loko Louny - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.10.2018 13:00
Akce Sokol Juliánov - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.10.2018 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.10.2018 13:00
Akce Bohunice - Sokol Újezd u Brna
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.10.2018 13:00
Akce Sokol Písek - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 28.10.2018 13:00
Akce DHK Pardubice - Lázně Kynžvart
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 28.10.2018 13:30
Akce Sokol Vršovice - Chodov
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.10.2018 13:30
Akce HK Ivančice - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 28.10.2018 13:45
Akce Újezd u Brna - TJ Nový Jičín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 28.10.2018 14:00
Akce Sokol Sokolnice - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 28.10.2018 14:30
Akce Loko Louny - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.10.2018 15:00
Akce L.Vršovice - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 28.10.2018 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Kopřivnice
1.liga starší dorostenci
Datum 28.10.2018 15:00
Akce Bohunice - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 28.10.2018 15:00
Akce Sokol Písek B - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 28.10.2018 15:00
Akce L.Zubří - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 28.10.2018 15:00
Akce Juliánov - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 28.10.2018 15:00
Akce DHK Pardubice - Bohumín
2.liga starších dorostenek
Datum 28.10.2018 15:30
Akce HK Ivančice - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 28.10.2018 15:30
Akce S.Vršovice - Chodov
1.liga muži
Datum 28.10.2018 16:00
Akce HK Lovosice B - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 28.10.2018 17:00
Akce Libčice n. Vlt. - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 28.10.2018 17:00
Akce L.Vršovice - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 28.10.2018 17:00
Akce Písek - DHC Plzeň
1.liga starších dorostenek
Datum 28.10.2018 17:00
Akce TJ Nový Jičín - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 28.10.2018 17:00
Akce DHK Pardubice - Lázně Kynžvart
2.liga ženy - západ
Datum 28.10.2018 17:00
Akce L.Zubří - Pepino SKP F-M B
2.liga muži SM
Datum 28.10.2018 17:00
Akce Bohunice - Telnice
2.liga muži JM
Datum 28.10.2018 17:00
Akce SK UP Olomouc - Otrokovice
1.liga ženy
Datum 28.10.2018 17:00
Akce Loko Louny - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 28.10.2018 17:30
Akce Sokol Vršovice - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 28.10.2018 18:00
Akce Slavia Praha - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 28.10.2018 18:00
Akce SKKP Brno B - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM