SELECT NABÍDKA

Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM

Kalendář

<listopad 2018>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 3.11.2018 09:00
Akce Maloměřice - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 3.11.2018 10:00
Akce H.Brod - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2018 10:00
Akce TJ Cement Hranice - Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 3.11.2018 10:30
Akce Velká Bystřice - Házená L.Hustopeče
1.liga muži
Datum 3.11.2018 10:45
Akce Paskov - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 3.11.2018 11:00
Akce SHK Veselí n.M. - Poruba A
1.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2018 11:00
Akce Maloměřice - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 3.11.2018 12:00
Akce Rožnov p.R. - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 3.11.2018 12:00
Akce TJ Cement Hranice - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 3.11.2018 12:00
Akce Házená J.Hradec - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2018 12:00
Akce H.Brod - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 3.11.2018 12:30
Akce Velká Bystřice - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 3.11.2018 13:00
Akce Bohumín - Kobylisy
2.liga starších dorostenek
Datum 3.11.2018 13:00
Akce TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 3.11.2018 13:00
Akce SHC Maloměřice B - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 3.11.2018 13:00
Akce Kopřivnice - Házená Paskov
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 3.11.2018 13:00
Akce TJ Sokol Bělá - Náchod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 3.11.2018 13:30
Akce SKH Velká n.V. - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 3.11.2018 13:45
Akce Újezd u Brna - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 3.11.2018 14:00
Akce HBC Strakonice - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 3.11.2018 14:00
Akce TJ Cement Hranice - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2018 14:00
Akce Rožnov p.R. - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2018 14:00
Akce Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 3.11.2018 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 3.11.2018 14:00
Akce H.Brod - Kunovice
1.liga ženy
Datum 3.11.2018 14:00
Akce Č.Budějovice - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 3.11.2018 14:00
Akce Kunovice - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 3.11.2018 14:00
Akce J.Hradec - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 3.11.2018 14:00
Akce TJ Turnov - Písek
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 3.11.2018 15:00
Akce SK Kuřim - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 3.11.2018 15:00
Akce Házená Uničov - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 3.11.2018 15:00
Akce Duslo Šaľa - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 3.11.2018 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2018 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2018 15:00
Akce Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 3.11.2018 15:30
Akce Dukla Praha - SKKP Handball Brno
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 3.11.2018 15:45
Akce Sokol Újezd u Brna - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 3.11.2018 16:00
Akce H.Brod - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 3.11.2018 16:00
Akce Házená Mělník - 1.HC Pardubice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 3.11.2018 16:00
Akce Turnov - Sokol Písek B
2.liga ženy - západ
Datum 3.11.2018 16:00
Akce HBC Strakonice B - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 3.11.2018 16:00
Akce S.Vršovice - Poruba
1.liga mladší dorostenky
Datum 3.11.2018 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 3.11.2018 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 3.11.2018 16:00
Akce Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 3.11.2018 16:30
Akce 1.SC Bohumín - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 3.11.2018 16:30
Akce MHK Karviná - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 3.11.2018 17:00
Akce SK Kuřim - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 3.11.2018 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 3.11.2018 17:00
Akce TJ Nový Jičín - Sokol Poruba B
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 3.11.2018 17:00
Akce HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 3.11.2018 17:00
Akce SHK Veselí n.M. - Bánovce n.B.
MOL liga žen
Datum 3.11.2018 17:00
Akce Ústí n.L. - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 3.11.2018 17:00
Akce Košutka - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 3.11.2018 17:00
Akce TJ D.Cerekev - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 3.11.2018 17:30
Akce Iuventa Michalovce - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 3.11.2018 17:30
Akce Zora Olomouc - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 3.11.2018 18:00
Akce Sokol Poruba - ŠŠK Prešov
MOL liga žen
Datum 3.11.2018 18:00
Akce Sokol Vršovice - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 3.11.2018 18:00
Akce Baník Most - DHC Plzeň
MOL liga žen
Datum 3.11.2018 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 3.11.2018 18:00
Akce Kutná Hora - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 3.11.2018 18:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Náchod
1.liga muži
Datum 3.11.2018 18:45
Akce J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy