SELECT NABÍDKA

Házená v TV

21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - TJ Cement Hranice
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
10. 01. 2019 18:05 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: Německo - Korea
10. 01. 2019 20:05 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: Chile - Dánsko
11. 01. 2019 18:10 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: Srbsko - Rusko (vstupy, celé na webu ČT Sport)
11. 01. 2019 20:20 hod. ČT Sport
MS v házené 2019: Tunis - Norsko
TV COM

Kalendář

<prosinec 2018>
poútstčtsone
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Inkostar

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 9.12.2018 08:00
Akce Kopřivnice - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 08:00
Akce Dukla B - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 08:50
Akce Sokol N. Veselí - TJ Sokol Centrum Haná
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 09:00
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 09:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 09:00
Akce HK FCC Město Lovosice - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.12.2018 09:00
Akce HCB Karviná - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 09:40
Akce Bohunice - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 09:50
Akce Lokomotiva Vršovice - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 09:50
Akce Dukla A - Zubří
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 09:50
Akce SK Kuřim - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 10:00
Akce Telnice - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 10:30
Akce Liberec - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 10:30
Akce Sezimovo Ústí - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 9.12.2018 10:40
Akce SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 10:40
Akce Házená Mělník - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 10:40
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 10:50
Akce Polanka - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 11:00
Akce Házená L.Hustopeče - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 9.12.2018 11:00
Akce Poruba A - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 9.12.2018 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - Maloměřice
1.liga muži
Datum 9.12.2018 11:20
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 11:30
Akce S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 11:30
Akce Úvaly - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 11:30
Akce HBC Olomouc 1966 - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 11:40
Akce Ostrava - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 12:00
Akce SKH Velká n.V. - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 9.12.2018 12:00
Akce Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.12.2018 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.12.2018 12:00
Akce S.Vršovice - Kunovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.12.2018 12:10
Akce Dukla B - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 12:20
Akce Talent Škoda JS Plzeň - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 12:20
Akce Zlín - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 12:20
Akce Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 12:30
Akce Kopřivnice - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 13:00
Akce HC Zubří B - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.12.2018 13:00
Akce Liberec - TJ Sokol Centrum Haná
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 13:00
Akce Slavoj Žirovnice - Kobylisy
2.liga starších dorostenek
Datum 9.12.2018 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.12.2018 13:00
Akce Poruba - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.12.2018 13:10
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 13:10
Akce HK FCC Město Lovosice - Lokomotiva Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 13:10
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 13:20
Akce Polanka - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 13:30
Akce 1.HC Pardubice - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.12.2018 13:30
Akce Zábřeh - 1.SC Bohumín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 9.12.2018 13:30
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 9.12.2018 13:30
Akce HC Plzeň - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.12.2018 13:30
Akce Vsetín - Rožnov p.R.
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.12.2018 13:50
Akce Sokol N. Veselí - Bohunice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 14:00
Akce Úvaly - Zubří
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 14:00
Akce S.Vršovice - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 9.12.2018 14:00
Akce Zlín - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.12.2018 14:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.12.2018 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Zlín
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 14:00
Akce S.Vršovice A - Kunovice
1.liga ženy
Datum 9.12.2018 14:10
Akce HCB Karviná - Telnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 14:30
Akce Háje - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.12.2018 14:30
Akce Loko Louny - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.12.2018 14:40
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 14:50
Akce SK Kuřim - Házená Mělník
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 14:50
Akce Dukla A - C.S.Cargo HBC Jičín
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 14:50
Akce Lokomotiva Vršovice - SKKP Handball Brno
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 15:00
Akce Zubří - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.12.2018 15:00
Akce TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.12.2018 15:00
Akce Bohunice - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.12.2018 15:00
Akce Otrokovice - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 9.12.2018 15:00
Akce Sokol Písek B - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 9.12.2018 15:00
Akce DHC Plzeň - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.12.2018 15:00
Akce Sokol Poruba B - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 9.12.2018 15:00
Akce Ostrava - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 15:30
Akce Vsetín - Rožnov p.R.
2.liga muži SM
Datum 9.12.2018 15:30
Akce HC Plzeň - H.Brod
1.liga ženy
Datum 9.12.2018 15:30
Akce Bohunice - Liberec
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 15:30
Akce 1.HC Pardubice - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.12.2018 15:30
Akce Ostrava Zábřeh - Bohumín
2.liga starších dorostenek
Datum 9.12.2018 15:40
Akce Zlín - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 15:40
Akce Talent Škoda JS Plzeň - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 15:40
Akce Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 15:50
Akce Telnice - Polanka
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 16:00
Akce VŠ Plzeň - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 9.12.2018 16:00
Akce S.Vršovice - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 9.12.2018 16:00
Akce HC Zlín - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 9.12.2018 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.12.2018 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 9.12.2018 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 9.12.2018 16:00
Akce TJ Nový Jičín - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.12.2018 16:00
Akce HK Baník Most - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.12.2018 16:30
Akce C.S.Cargo HBC Jičín - Úvaly
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 16:30
Akce Háje B - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.12.2018 16:30
Akce SKKP Handball Brno - S.Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 17:00
Akce Zubří - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 9.12.2018 17:00
Akce Napajedla - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 9.12.2018 17:00
Akce SK UP Olomouc - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 9.12.2018 17:00
Akce Bohunice - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 9.12.2018 17:00
Akce Telnice - SHC Maloměřice B
2.liga muži JM
Datum 9.12.2018 17:00
Akce Písek - Olomouc
1.liga starších dorostenek
Datum 9.12.2018 17:00
Akce Loko Louny - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 9.12.2018 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 9.12.2018 17:00
Akce DHC Plzeň - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 9.12.2018 17:15
Akce Házená Mělník - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 9.12.2018 17:30
Akce 1.HC Pardubice - Slavia
2 liga muži JVČ
Datum 9.12.2018 17:30
Akce HC Plzeň - H.Brod
2.liga starších dorostenek
Datum 9.12.2018 18:00
Akce HK B Most - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 9.12.2018 18:00
Akce H.Brod - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 9.12.2018 18:00
Akce Zlín - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 9.12.2018 18:00
Akce S.Vršovice B - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 9.12.2018 18:30
Akce SKKP Brno B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
2.liga muži JM