SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 02. 2019 20:15 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - KH Kopřivnice
28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM

Kalendář

<únor 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 23.2.2019 11:00
Akce Háje - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 23.2.2019 11:00
Akce SHK Veselí n.M. - Slavia
1.liga starších dorostenek
Datum 23.2.2019 12:00
Akce Újezd u Brna - SK Kuřim
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.2.2019 12:00
Akce Loko Louny - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 23.2.2019 12:00
Akce Házená Mělník - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.2.2019 12:00
Akce Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.2.2019 12:30
Akce HC Plzeň - J.Hradec
1.liga ženy
Datum 23.2.2019 12:30
Akce Pepino SKP F-M - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.2.2019 13:00
Akce Kopřivnice - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.2.2019 13:00
Akce Bohunice - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.2.2019 13:00
Akce Háje B - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.2.2019 13:15
Akce HK Hodonín - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.2.2019 13:30
Akce Zábřeh - SK Žeravice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.2.2019 14:00
Akce Újezd u Brna - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.2.2019 14:00
Akce Házená Mělník - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 23.2.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.2.2019 14:00
Akce TJ Turnov - H.Brod
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.2.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.2.2019 14:30
Akce Loko Louny - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 23.2.2019 14:30
Akce HC Plzeň - Slavoj Žirovnice
2.liga starších dorostenek
Datum 23.2.2019 14:30
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 23.2.2019 15:00
Akce TJ FS Napajedla - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.2.2019 15:00
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.2.2019 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.2.2019 15:00
Akce Ml. Boleslav - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 23.2.2019 15:00
Akce Bohunice - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.2.2019 15:00
Akce Sokol Písek - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 23.2.2019 15:00
Akce Kopřivnice - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 23.2.2019 15:15
Akce Ostrava Zábřeh - H.Brod
2.liga starších dorostenek
Datum 23.2.2019 15:30
Akce Velká Bystřice - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.2.2019 16:00
Akce HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
1.liga ženy
Datum 23.2.2019 16:00
Akce Ústí n.L. - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 23.2.2019 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.2.2019 16:00
Akce Sokol Újezd u Brna - TJ Tatran Litovel
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.2.2019 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - SHC Maloměřice B
2.liga muži JM
Datum 23.2.2019 16:00
Akce Paskov - SKH Velká n.V.
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.2.2019 16:00
Akce DHC Plzeň - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 23.2.2019 16:30
Akce Pepino SKP F-M B - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 23.2.2019 17:00
Akce Bohunice - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 23.2.2019 17:00
Akce TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 23.2.2019 17:00
Akce TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 23.2.2019 17:00
Akce Napajedla - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 23.2.2019 17:00
Akce Loko Louny - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 23.2.2019 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 23.2.2019 17:30
Akce Velká Bystřice - Maloměřice
1.liga muži
Datum 23.2.2019 18:00
Akce Kopřivnice - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 23.2.2019 18:00
Akce Slavia VŠ Plzeň - Lázně Kynžvart
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 23.2.2019 18:00
Akce Házená Paskov - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.2.2019 18:00
Akce ŠŠK Prešov - HC Zlín
MOL liga žen
Datum 23.2.2019 18:00
Akce Baník Most - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 23.2.2019 18:00
Akce HC ROBE Zubří - HCB Karviná
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 23.2.2019 18:00
Akce Ústí n.L. - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 23.2.2019 18:00
Akce Sokol Žďár n. S. - Liberec
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.2.2019 18:00
Akce SKKP Handball Brno - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 23.2.2019 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 23.2.2019 18:00
Akce Kobylisy B - Astra
2.liga ženy - západ