SELECT NABÍDKA

Házená v TV

20. 02. 2019 20:15 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - KH Kopřivnice
28. 02. 2019 18:05 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
18. 03. 2019 20:05 hod. ČT Sport
TJ Sokol Nové Veselí - Talent RObstav M.A.T. Plzeň
TV COM

Kalendář

<únor 2019>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 24.2.2019 09:00
Akce HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.2.2019 10:30
Akce Házená L.Hustopeče - Náchod
1.liga muži
Datum 24.2.2019 10:30
Akce Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
2 liga muži JVČ
Datum 24.2.2019 10:30
Akce M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 24.2.2019 11:00
Akce L.Zubří - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 24.2.2019 11:00
Akce HK Bystřice p.H. - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 24.2.2019 12:00
Akce Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 24.2.2019 12:00
Akce Chodov - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Z
Datum 24.2.2019 12:00
Akce Kobylisy - Olomouc
1.liga mladší dorostenky
Datum 24.2.2019 12:00
Akce S.Vršovice - Bohumín
2.liga starších dorostenek
Datum 24.2.2019 13:00
Akce Karviná - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.2.2019 13:00
Akce Poruba - Kunovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 24.2.2019 13:00
Akce HC Zubří B - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.2.2019 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most
1.liga mladší dorostenky
Datum 24.2.2019 13:00
Akce Písek - Zlín
1.liga starších dorostenek
Datum 24.2.2019 14:00
Akce Slavoj Tachov - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 24.2.2019 14:00
Akce Chodov B - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 24.2.2019 14:00
Akce S.Vršovice - Slavia
1.liga mladší dorostenky
Datum 24.2.2019 14:00
Akce DHC Plzeň - J.Hradec
1.liga mladší dorostenky
Datum 24.2.2019 14:00
Akce Kobylisy - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 24.2.2019 14:00
Akce Zlín - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 24.2.2019 14:00
Akce SK Žeravice - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 24.2.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 24.2.2019 14:15
Akce Sokol Nové Veselí - Náchod
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.2.2019 15:00
Akce Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce
MOL liga žen
Datum 24.2.2019 15:00
Akce ElektroPraga Jablonec - Sokol Šťáhlavy
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 24.2.2019 15:00
Akce Sokol Písek B - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 24.2.2019 15:00
Akce Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga mladší dorostenci
Datum 24.2.2019 15:00
Akce Otrokovice - H.Brod
1.liga ženy
Datum 24.2.2019 15:00
Akce HCB Karviná - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 24.2.2019 15:30
Akce HK Ivančice - Bohunice
1.liga ženy
Datum 24.2.2019 15:30
Akce 1.HC Pardubice - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 24.2.2019 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - Poruba B
2.liga ženy - východ
Datum 24.2.2019 16:00
Akce S.Vršovice A - Kobylisy
1.liga ženy
Datum 24.2.2019 16:00
Akce Chodov - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 24.2.2019 16:00
Akce HC Zlín - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 24.2.2019 16:00
Akce VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 24.2.2019 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 24.2.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 24.2.2019 16:00
Akce Žeravice - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 24.2.2019 16:00
Akce HK Baník Most - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 24.2.2019 16:00
Akce DHC Plzeň - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 24.2.2019 16:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 24.2.2019 17:00
Akce Karviná - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 24.2.2019 17:00
Akce Slavia Praha - Duslo Šaľa
MOL liga žen
Datum 24.2.2019 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - DHK Baník Most
1.liga starších dorostenek
Datum 24.2.2019 17:00
Akce Sokol Nové Veselí - TJ Tatran Litovel
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 24.2.2019 17:00
Akce Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 24.2.2019 17:00
Akce Telnice - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 24.2.2019 17:00
Akce Jablonec - Šťáhlavy
2.liga muži SZČ
Datum 24.2.2019 17:00
Akce Písek - FK Hvězda Cheb
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 24.2.2019 17:00
Akce SK UP Olomouc - Kunovice
1.liga ženy
Datum 24.2.2019 17:30
Akce 1.HC Pardubice - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 24.2.2019 18:00
Akce HK B Most - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 24.2.2019 18:00
Akce H.Brod - Kutná Hora
2 liga muži JVČ
Datum 24.2.2019 18:00
Akce Zlín - Liberec
1.liga starší dorostenci
Datum 24.2.2019 18:00
Akce SK Žeravice - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 24.2.2019 18:00
Akce S.Vršovice B - Lázně Kynžvart
2.liga ženy - západ
Datum 24.2.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - Slavia
2 liga muži JVČ