SELECT NABÍDKA

Házená v TV

31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 2.3.2019 09:00
Akce Maloměřice - Nové Bránice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 2.3.2019 10:00
Akce Sokol Ostrava - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 2.3.2019 10:00
Akce TJ Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 2.3.2019 10:00
Akce Dukla B - Košutka
2.liga muži SZČ
Datum 2.3.2019 10:00
Akce H.Brod - S.Vršovice
2.liga starších dorostenek
Datum 2.3.2019 10:30
Akce Náchod - Sokol Žďár n. S.
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.3.2019 10:30
Akce MHK TAEDA Karviná - SKH Polanka n.O
2.liga muži SM
Datum 2.3.2019 10:30
Akce FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Bělá
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.3.2019 10:30
Akce Vsetín - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 2.3.2019 11:00
Akce Maloměřice - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 2.3.2019 11:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 2.3.2019 12:00
Akce Sokol Ostrava - HC Zubří B
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 2.3.2019 12:00
Akce Dukla - Talent Škoda JS Plzeň A
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.3.2019 12:00
Akce H.Brod - S.Vršovice A
1.liga ženy
Datum 2.3.2019 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Astra
2.liga ženy - západ
Datum 2.3.2019 12:30
Akce Vsetín - Napajedla
2.liga muži SM
Datum 2.3.2019 13:00
Akce TJ Tatran Litovel - Kopřivnice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 2.3.2019 13:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohunice
1.liga ženy
Datum 2.3.2019 13:00
Akce SHC Maloměřice B - TJ D.Cerekev
2.liga muži JM
Datum 2.3.2019 13:00
Akce Házená Uničov - SK Žeravice
2.liga muži SM
Datum 2.3.2019 13:00
Akce Liberec - Zubří
1.liga mladší dorostenci
Datum 2.3.2019 14:00
Akce Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM
Datum 2.3.2019 14:00
Akce H.Brod - Slavia VŠ Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.3.2019 14:00
Akce Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
1.liga starší dorostenci
Datum 2.3.2019 14:00
Akce Sokol Vršovice - Jiskra Havlíčkův Brod
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.3.2019 14:00
Akce SKH Velká n.V. - Zábřeh
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 2.3.2019 14:00
Akce Lázně Kynžvart - Háje B
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 2.3.2019 15:00
Akce Slavoj Žirovnice - Ostrava Zábřeh
2.liga starších dorostenek
Datum 2.3.2019 15:00
Akce Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.3.2019 15:00
Akce Č.Budějovice - Turnov
2.liga ženy - západ
Datum 2.3.2019 15:00
Akce ElektroPraga Jablonec - Házená Mělník
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.3.2019 15:00
Akce HK Ivančice - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 2.3.2019 15:00
Akce Liberec - Zubří
1.liga starší dorostenci
Datum 2.3.2019 15:00
Akce Náchod - Loko Louny
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.3.2019 15:00
Akce 1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.3.2019 15:00
Akce Paskov - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 2.3.2019 15:00
Akce Hodonín B - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 2.3.2019 15:00
Akce TJ Tatran Litovel - Žeravice
2.liga starší dorostenci V
Datum 2.3.2019 15:30
Akce TJ Cement Hranice - SKH Polanka n.O.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 2.3.2019 16:00
Akce Lázně Kynžvart - Ústí n.L.
2.liga ženy - západ
Datum 2.3.2019 16:00
Akce S.Vršovice - Velká Bystřice
1.liga muži
Datum 2.3.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Z
Datum 2.3.2019 16:00
Akce Dukla B - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.3.2019 16:30
Akce SKKP Brno B - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 2.3.2019 17:00
Akce TJ Tatran Litovel - KH ISMM Kopřivnice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 2.3.2019 17:00
Akce Ivančice - Telnice
2.liga muži JM
Datum 2.3.2019 17:00
Akce Jablonec - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 2.3.2019 17:00
Akce Šťáhlavy - Loko Louny
2.liga muži SZČ
Datum 2.3.2019 17:00
Akce Liberec - VŠ Plzeň
2.liga muži SZČ
Datum 2.3.2019 17:00
Akce Náchod - HC Zlín
1.liga muži
Datum 2.3.2019 17:00
Akce Karviná - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 2.3.2019 17:00
Akce Házená Paskov - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 2.3.2019 17:00
Akce SK Kuřim - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 2.3.2019 17:30
Akce Zora Olomouc - Slavia Praha
MOL liga žen
Datum 2.3.2019 17:30
Akce TJ Cement Hranice - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci V
Datum 2.3.2019 18:00
Akce Sokol Vršovice - HK Baník Most
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 2.3.2019 18:00
Akce HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 2.3.2019 18:00
Akce Třeboň - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 2.3.2019 18:00
Akce ŠŠK Prešov - Sokol Písek
MOL liga žen
Datum 2.3.2019 18:00
Akce Baník Most - Bánovce n.B.
MOL liga žen