SELECT NABÍDKA

Házená v TV

31. 05. 2019 20:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019 17:50 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM

Kalendář

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 9.3.2019 08:30
Akce Písek A - TJ Holešov
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 08:30
Akce Ústí n.L. - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 08:30
Akce Jiskra Třeboň - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 09:00
Akce SHK Kunovice - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 09:00
Akce Písek B - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 09:20
Akce J.Hradec - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 09:25
Akce DHK Litovel - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 09:30
Akce DHK Most - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 09:50
Akce Slavia - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 09:50
Akce HC Zlín - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 10:00
Akce Astra Praha - DHK Pardubice
2.liga starších dorostenek
Datum 9.3.2019 10:10
Akce Ivančice - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 10:20
Akce Sokol Poruba - Jiskra Třeboň
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 10:30
Akce Jiskra H. Brod - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 10:40
Akce Sokol V. Meziříčí - Písek B
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 10:40
Akce Astra - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 11:00
Akce J.Hradec - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 11:00
Akce Karviná - Dukla
1.liga mladší dorostenci
Datum 9.3.2019 11:15
Akce Sokol Kobylisy II - DHK Litovel
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 11:20
Akce TJ Holešov - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 11:30
Akce DHC Plzeň - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 11:30
Akce SHK Veselí n.M. - Házená J.Hradec
1.liga starších dorostenek
Datum 9.3.2019 11:30
Akce Házená Mělník - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 11:45
Akce Újezd u Brna - Sokol Juliánov
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.3.2019 11:50
Akce Strakonice - Ivančice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 12:00
Akce Astra - DHK Pardubice
2.liga ženy - západ
Datum 9.3.2019 12:00
Akce Olomouc - Kunovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.3.2019 12:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.3.2019 12:10
Akce FK Hvězda Cheb - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 12:10
Akce Slavoj Žirovnice - Jiskra H. Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 12:20
Akce DHK Zora Olomouc - Astra
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 12:20
Akce S.Vršovice - Sokol V. Meziříčí
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 12:40
Akce Háje - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 13:00
Akce Písek A - DHK Most
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 13:00
Akce HCB Karviná - Dukla
1.liga starší dorostenci
Datum 9.3.2019 13:00
Akce Kopřivnice - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 9.3.2019 13:05
Akce Jiskra Třeboň - DHK Litovel
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 13:10
Akce Písek B - Slavia
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 13:10
Akce SHK Kunovice - HC Zlín
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 13:30
Akce Ústí n.L. - Strakonice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 13:45
Akce Újezd u Brna - Karviná
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 9.3.2019 13:50
Akce TJ Holešov - Slavoj Žirovnice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.3.2019 14:00
Akce Kobylisy - Zlín
1.liga mladší dorostenky
Datum 9.3.2019 14:00
Akce Házená Mělník - S.Vršovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 14:00
Akce Házená Mělník - Dukla B
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.3.2019 14:00
Akce DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - SKKP Handball Brno A
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.3.2019 14:00
Akce Sokol Kobylisy II - FK Hvězda Cheb
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.3.2019 14:20
Akce Ivančice - J.Hradec
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 14:40
Akce DHK Most - Jiskra H. Brod
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 14:50
Akce HC Zlín - Astra
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 14:50
Akce Slavia - Sokol V. Meziříčí
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 14:55
Akce DHK Litovel - Sokol Poruba
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 15:00
Akce Ml. Boleslav - Dukla B
2.liga muži SZČ
Datum 9.3.2019 15:00
Akce L.Zubří - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 9.3.2019 15:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 9.3.2019 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.3.2019 15:00
Akce TJ Turnov - HC Plzeň
2.liga mladší dorostenky - západ
Datum 9.3.2019 15:00
Akce HBC Strakonice - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.3.2019 15:00
Akce TJ FS Napajedla - Bohunice
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.3.2019 15:00
Akce TJ D.Cerekev - TJ Tatran Litovel
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.3.2019 15:00
Akce Kopřivnice - C.S.Cargo HBC Jičín
1.liga starší dorostenci
Datum 9.3.2019 15:10
Akce Strakonice - Háje
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 15:30
Akce Slavoj Žirovnice - Písek A
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 15:40
Akce S.Vršovice - Písek B
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 15:40
Akce DHK Zora Olomouc - SHK Kunovice
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 15:45
Akce Sokol Újezd u Brna - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.3.2019 15:50
Akce FK Hvězda Cheb - Jiskra Třeboň
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 16:00
Akce TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.3.2019 16:00
Akce Kobylisy - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 9.3.2019 16:00
Akce Rožnov p.R. - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 9.3.2019 16:00
Akce HK Baník Most - Lokomotiva Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 9.3.2019 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 9.3.2019 16:00
Akce Jiskra Havlíčkův Brod - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.3.2019 16:00
Akce Ivančice - Ústí n.L.
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 16:00
Akce TJ Sokol II. Prostějov - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 9.3.2019 16:10
Akce Jiskra H. Brod - TJ Holešov
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 16:30
Akce Astra - DHC Plzeň
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 16:30
Akce Sokol V. Meziříčí - Házená Mělník
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 16:45
Akce Sokol Poruba - Sokol Kobylisy II
Žákovská liga starších žaček
Datum 9.3.2019 17:00
Akce Turnov - Slavoj Tachov
2.liga ženy - západ
Datum 9.3.2019 17:00
Akce HC Zlín - Zora Olomouc
MOL liga žen
Datum 9.3.2019 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - S.Vršovice
1.liga muži
Datum 9.3.2019 17:00
Akce Ústí n.L. - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 9.3.2019 17:00
Akce TJ D.Cerekev - SK Kuřim
2.liga muži JM
Datum 9.3.2019 17:00
Akce Sokol V. Meziříčí - Bohunice
2.liga muži JM
Datum 9.3.2019 17:00
Akce Napajedla - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 9.3.2019 17:00
Akce TJ Sokol Bělá - Sokol Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 9.3.2019 17:00
Akce Bohunice - Kunovice
1.liga ženy
Datum 9.3.2019 18:00
Akce ŠŠK Prešov - Sokol Poruba
MOL liga žen
Datum 9.3.2019 18:00
Akce HCB Karviná - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 9.3.2019 18:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 9.3.2019 18:00
Akce M.A.T. Plzeň - TJ Tatran Litovel
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 9.3.2019 18:00
Akce KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 9.3.2019 18:00
Akce HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 9.3.2019 18:00
Akce Bánovce n.B. - SHK Veselí n.M.
MOL liga žen
Datum 9.3.2019 18:00
Akce SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 9.3.2019 18:00
Akce Kobylisy B - FK Hvězda Cheb
2.liga ženy - západ
Datum 9.3.2019 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - SKKP Brno B
2.liga muži JM
Datum 9.3.2019 18:00
Akce HK B Most - Libčice n. Vlt.
2.liga muži SZČ
Datum 9.3.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - Třeboň
2 liga muži JVČ
Datum 9.3.2019 18:00
Akce H.Brod - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 9.3.2019 18:30
Akce DHC Plzeň - Baník Most
MOL liga žen
Datum 9.3.2019 19:00
Akce HBC Strakonice B - Slavia
2 liga muži JVČ