SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<březen 2019>
poútstčtsone
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 17.3.2019 08:30
Akce Lokomotiva Vršovice - Zubří
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 09:00
Akce HK FCC Město Lovosice - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 09:00
Akce Dukla A - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 09:20
Akce Kopřivnice - TJ Sokol Centrum Haná
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 09:50
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 09:55
Akce Talent Škoda JS Plzeň - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 10:00
Akce Dukla B - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 17.3.2019 10:10
Akce SK Kuřim - Lokomotiva Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 10:30
Akce Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice
2 liga muži JVČ
Datum 17.3.2019 10:40
Akce Dukla B - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 10:50
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 11:00
Akce Karviná - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 17.3.2019 11:00
Akce Zubří - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 11:30
Akce HBC Olomouc 1966 - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 11:45
Akce Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 11:50
Akce TJ Sokol Centrum Haná - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 12:00
Akce Dukla - HK Lovosice
1.liga starší dorostenci
Datum 17.3.2019 12:20
Akce HCB Karviná - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 12:40
Akce Sokol N. Veselí - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 13:00
Akce 1.SC Bohumín - Bohunice
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 17.3.2019 13:00
Akce Bohunice - HBC Olomouc 1966
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 17.3.2019 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 17.3.2019 13:00
Akce Poruba B - Hodonín B
2.liga ženy - východ
Datum 17.3.2019 13:00
Akce Lokomotiva Vršovice - Kopřivnice
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 13:00
Akce DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
2.liga starších dorostenek
Datum 17.3.2019 13:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - Kobylisy
1.liga mladší dorostenky
Datum 17.3.2019 13:10
Akce HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 13:30
Akce Zábřeh - Újezd u Brna
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 17.3.2019 13:30
Akce Sokol Vršovice - BHS Starý Plzenec
2.liga starší dorostenci Z
Datum 17.3.2019 13:50
Akce Zubří - TJ Sokol Centrum Haná
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 13:50
Akce Dukla A - Talent Škoda JS Plzeň
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 14:00
Akce Slavoj Tachov - S.Vršovice B
2.liga ženy - západ
Datum 17.3.2019 14:00
Akce Dukla - HK Lovosice
1.liga mladší dorostenci
Datum 17.3.2019 14:00
Akce DHK Baník Most - Háje
1.liga mladší dorostenky
Datum 17.3.2019 14:00
Akce DHC Plzeň - S.Vršovice
1.liga mladší dorostenky
Datum 17.3.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - HCB Karviná
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 14:00
Akce Zlín - Rožnov p.R.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 17.3.2019 14:00
Akce Sokol Sokolnice - TJ D.Cerekev
2.liga starší dorostenci V
Datum 17.3.2019 14:40
Akce Ostrava - Sokol N. Veselí
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 14:40
Akce Kopřivnice - SK Kuřim
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 14:50
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla B
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 15:00
Akce Juliánov - TJ Sokol II. Prostějov
2.liga muži JM
Datum 17.3.2019 15:00
Akce Bohunice - HBC Olomouc 1966
2.liga starší dorostenci V
Datum 17.3.2019 15:00
Akce Otrokovice - HK Ivančice
1.liga ženy
Datum 17.3.2019 15:00
Akce L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
2.liga starší dorostenci Z
Datum 17.3.2019 15:00
Akce TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek
1.liga starší dorostenci
Datum 17.3.2019 15:00
Akce Házená Uničov - MHK TAEDA Karviná
2.liga muži SM
Datum 17.3.2019 15:15
Akce Ostrava Zábřeh - Kobylisy
2.liga starších dorostenek
Datum 17.3.2019 15:30
Akce Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Velké Meziříčí
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 15:30
Akce S.Vršovice - Maloměřice
1.liga muži
Datum 17.3.2019 15:30
Akce Házená Velká Bystřice - L.Zubří
2.liga ženy - východ
Datum 17.3.2019 15:30
Akce TJ Sokol Centrum Haná - Lokomotiva Vršovice
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 15:40
Akce HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 16:00
Akce Bohumín - Astra Praha
2.liga starších dorostenek
Datum 17.3.2019 16:00
Akce Dukla B - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 17.3.2019 16:00
Akce DHK Baník Most - Písek
1.liga starších dorostenek
Datum 17.3.2019 16:00
Akce HC Zlín - Chodov
1.liga muži
Datum 17.3.2019 16:00
Akce DHC Plzeň - SHK Veselí n.M.
1.liga starších dorostenek
Datum 17.3.2019 16:20
Akce SK Kuřim - Zubří
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 16:20
Akce Sokol N. Veselí - Dukla A
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 16:30
Akce Dukla B - HBC Olomouc 1966
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 17:00
Akce Loko Louny - Ml. Boleslav
2.liga muži SZČ
Datum 17.3.2019 17:00
Akce Bohunice - HBC Olomouc 1966
2.liga muži JM
Datum 17.3.2019 17:00
Akce HC Nový Jičín - HK Bystřice p.H.
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 17.3.2019 17:00
Akce L.Vršovice - HBC Strakonice B
2 liga muži JVČ
Datum 17.3.2019 17:00
Akce HBC Ronal Jičín "B" - HBC Strakonice 1921
1.liga muži
Datum 17.3.2019 17:00
Akce TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice
1.liga starších dorostenek
Datum 17.3.2019 17:10
Akce TJ Sokol Velké Meziříčí - Ostrava
Žákovská liga starších žáků
Datum 17.3.2019 18:00
Akce SKKP Brno B - Telnice
2.liga muži JM
Datum 17.3.2019 18:00
Akce Zlín - HCB Karviná
1.liga starší dorostenci
Datum 17.3.2019 18:00
Akce L.Zubří - TJ SOGOS Holešov
2.liga muži SM