SELECT NABÍDKA
TV COM

Kalendář

<březen 2019>
poútstčtsone
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
Sponser

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Kalendář akcí

Datum 23.3.2019 09:00
Akce Maloměřice - HK Ivančice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.3.2019 11:00
Akce Maloměřice - HBC Ronal Jičín "B"
1.liga muži
Datum 23.3.2019 12:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.3.2019 12:00
Akce Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.3.2019 12:30
Akce FK Hvězda Cheb - Č.Budějovice
2.liga ženy - západ
Datum 23.3.2019 12:30
Akce SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.3.2019 13:00
Akce Kopřivnice - HC Nový Jičín
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.3.2019 13:00
Akce SHC Maloměřice B - Ivančice
2.liga muži JM
Datum 23.3.2019 13:30
Akce TJ Cement Hranice - TJ Sokol Luhačovice
2.liga mladší dorostenci - SM
Datum 23.3.2019 14:00
Akce Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.3.2019 14:00
Akce SK Žeravice - HK Hodonín
2.liga mladší dorostenky - východ
Datum 23.3.2019 14:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
2.liga muži JM
Datum 23.3.2019 14:00
Akce Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
1.liga starší dorostenci
Datum 23.3.2019 14:00
Akce Újezd u Brna - Bohunice
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.3.2019 14:00
Akce TJ Sokol Úvaly - ElektroPraga Jablonec
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 23.3.2019 14:30
Akce SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava
2.liga muži SM
Datum 23.3.2019 15:00
Akce Bohumín - H.Brod
2.liga starších dorostenek
Datum 23.3.2019 15:00
Akce Kutná Hora - L.Vršovice
2 liga muži JVČ
Datum 23.3.2019 15:00
Akce Ml. Boleslav - HK Lovosice B
2.liga muži SZČ
Datum 23.3.2019 15:00
Akce Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy
1.liga starší dorostenci
Datum 23.3.2019 15:00
Akce TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
2.liga starší dorostenci Z
Datum 23.3.2019 15:00
Akce TJ D.Cerekev - Sokol Ostrava
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.3.2019 15:00
Akce HBC Strakonice - Třeboň
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 23.3.2019 15:00
Akce L.Zubří - SK Žeravice
2.liga ženy - východ
Datum 23.3.2019 15:30
Akce Velká Bystřice - Náchod
1.liga mladší dorostenci
Datum 23.3.2019 15:30
Akce TJ Cement Hranice - Sokol Sokolnice
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.3.2019 15:30
Akce MHK TAEDA Karviná - Luhačovice
2.liga muži SM
Datum 23.3.2019 16:00
Akce Sokol Újezd u Brna - Bohunice
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.3.2019 16:00
Akce Pepino SKP F-M B - L.Zubří
2.liga muži SM
Datum 23.3.2019 16:00
Akce Házená Mělník - Sokol Vršovice
2.liga mladší dorostenci - Č
Datum 23.3.2019 16:00
Akce HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
2.liga mladší dorostenci - JM
Datum 23.3.2019 16:00
Akce Rožnov p.R. - Házená Uničov
2.liga muži SM
Datum 23.3.2019 16:00
Akce BHS Starý Plzenec - L.Vršovice
2.liga starší dorostenci Z
Datum 23.3.2019 16:00
Akce Žeravice - Vsetín
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.3.2019 17:00
Akce TJ D.Cerekev - Juliánov
2.liga muži JM
Datum 23.3.2019 17:00
Akce Ústí n.L. - Jablonec
2.liga muži SZČ
Datum 23.3.2019 17:00
Akce Košutka - Liberec
2.liga muži SZČ
Datum 23.3.2019 17:00
Akce HBC Strakonice 1921 - Dvůr Králové
1.liga muži
Datum 23.3.2019 17:30
Akce Velká Bystřice - Náchod
1.liga muži
Datum 23.3.2019 18:00
Akce HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 23.3.2019 18:00
Akce Sokol Úvaly - Sezimovo Ústí
2 liga muži JVČ
Datum 23.3.2019 18:00
Akce Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 23.3.2019 18:00
Akce SK Žeravice - Vsetín
2.liga muži SM
Datum 23.3.2019 18:00
Akce HBC Olomouc 1966 - TJ FS Napajedla
2.liga starší dorostenci V
Datum 23.3.2019 18:00
Akce KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 23.3.2019 18:00
Akce HC ROBE Zubří - TJ Tatran Litovel
STRABAG RAIL Extraliga muži
Datum 23.3.2019 19:00
Akce HBC Strakonice B - Třeboň
2 liga muži JVČ